Jump to content

4G internets mājai - LMT vs Bite vs Tele2


SaWI337
 Share

Recommended Posts

slimam jābūt, lai ar mūsdienu ātrumiem visu dienu kaut ko vilktu. Ko pēc tam ar to visu iesākt?

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Nezinu. Kādēļ tāds jautājums? Te neviens itkā nepieminēja, ka kačātu kko torrentos nonstopā. :) Man pašam sanāk tikai kādus seriālus un pāris filmas mēnesī torrentos nokačāt. Bet ja vēl skaties youtube normālā kvalitātē un kādus sporta strīmus reizēm uzliec + pieskaiti vēl 2-3 ģimenes locekļus kuri dara +/- to pašu, tad var pamatīgs gb apjoms savākties.

Link to comment
Share on other sites

Kurš te teica, ka LMT nepiedāvā testu? piedāvā.. 14 dienu laikā vari atgriezt..

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Gurķis said:

Vajadzētu tomēr saprast, ka mobilais internets nav domāts 24/7 zagto filmu/spēļu pumpēšanai, nu nav.

Nemāci mani dzīvot un es neteikšu kur Tev iet...

 

15 minutes ago, CAP said:

Kurš te teica, ka LMT nepiedāvā testu? piedāvā.. 14 dienu laikā vari atgriezt..

Droši zini?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Racer said:

Droši zini?

Kad pagājušā gadā sieva ar sīko slimnīcā tusējās, tad biju paņēmis. Varbūt tagad ir kaut kas mainījies, nezinu, bet LMT tāpat piedāvā beztermiņa līgumu, kas nozīmē, kad apniks atgriezīsi.

 

p.s. te precizējums, sanāk minimālais lietošanas ilgums vismaz 3 dienas. Testam jau pietiek.. Noslēgsi līgumu, palietosi, apniks, aizpildīsi formu un atgriezīsi.
 

Citēt

 

https://www.lmt.lv/lv/internets-majai-apraksts

Ja tomēr pārdomā un vēlies atteikties no pakalpojuma, par to nepieciešams mūs informēt 3 dienas iepriekš

 

 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms nepilna mēneša Alfā biju iegājis i LMT, i Tele2, lai tantei paņemtu testam 4G rūteri. LMT pateica, ka opcija vairs nav pieejama. Tele iedeva uz 7 dienām.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt nelieto vārdu tests, bet ir beztermiņa līgums un minimālais dienu skats 3.. ja apnīk vai neapmierina pakalpojums atsakies, tik pasaki viņiem un nes tehniku atpakaļ.. :D

Link to comment
Share on other sites

ar lmt jau pāri pa 3 gadiem būs. trafiks katru mēnesi  atšķiras, bet ir gadījiies arī pāri pa 1tb/m nokurināt. ne reizi nekas no viņu puses vel nav aizrādīts. standartā mēnesī uz 400-500gb sanāk.  ātrums veljoprojām diezgan stabils turas, vakaros gan pakrīitas nedaudz, bet ne īpaši, lai nevarētu izmantot, kā vēlētos.

testa periodu nav, jo pēdējo reizi mainot rūteri pateica, ka, kad grib pārtraukt līgumu, lai atgriež rūteri atpakaļ un viss.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, CAP said:

Varbūt nelieto vārdu tests

 

Da man vienalga ko viņi lieto - bezmaksas testa nav.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, AlCohol said:

standartā mēnesī uz 400-500gb sanāk. 

 

Standartā? :huh: Man jautājums, kas katru mēnesi ir jādara, lai sasniegtu tādu līmeni ? Nevajag man attaisnoties, ja skaties UHD xxx :ph34r:

Labots - staylez
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nedzīvoju Rīgā, bet lietoju LMT 4g rūteri un amigo priekšapmaksas karti. Neierobežots internets mēnesim maksā 10,xx eur. Neta ātrums arī ļoti apmierina, vakaros testos ap 50mb down / 20mb speed. Pa dienu nav sanācis mērīt, bet nav nepieciešamība arī. 

Labots - Imbaworld
Link to comment
Share on other sites

Imbaworld,

Ar šādām aktivitātēm nevajadzētu zīmēties - jo palasot noteikumus saprastu, ka tas ir domāts tikai telefoniem un neta padošana tālāk caur hotspot vai rūteri ir pret šiem noteikumiem un amigo var atslēgt šo uzparikti.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Labvakar.

 

Lieta tāda, ka man ir šis brīnums Šeit. un bezlimita internets no Tele2.

Visu laiku rāda 4G, bet ļoti bieži ir vienkārši katastrofa.

Internets ir reāls gliemezis, šķiet, ka atdod max 10kb/s.

Kur meklēt problēmu, jebšu vienkārši Tele2 tāds ir?

Kaut gan.., reizēm strādā diezgan smooth, nevaru sūdzēties.

 

Rakstīju Tele2, šie saka lai atstāju visu laiku 3G, ja ar 4G problēmas - vienkārši ko? Es reizēm padzenēju spēles, kāds 3G.

Labots - Blitz
Link to comment
Share on other sites

Kopš tā tizlā TV parādījās visiem operatoriem, mobilais nets vairs nav normāli lietojams. Tele2 reti redzu kaut ko vairāk par 15mbit/s, un labi, ja ir tie paši 15. Par LMT vispār nav ko teikt.

 

Blitz, ieliec rezultātu no speedtesta, kāds tas ir tieši šobrīd.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Emilz teica:

Kopš tā tizlā TV parādījās visiem operatoriem, mobilais nets vairs nav normāli lietojams. Tele2 reti redzu kaut ko vairāk par 15mbit/s, un labi, ja ir tie paši 15. Par LMT vispār nav ko teikt.

 

Blitz, ieliec rezultātu no speedtesta, kāds tas ir tieši šobrīd.

 

Kauns likt, bet tieši šobrīd: 6434165737.png

Un neviens cits nav pieslēdzies, tikai laptops + rāda 4G 2/3 svītriņas.

Labots - Blitz
Link to comment
Share on other sites

LagerLV
Pirms 6 minūtēm , Blitz teica:
Pirms 13 minūtēm , Emilz teica:

Kopš tā tizlā TV parādījās visiem operatoriem, mobilais nets vairs nav normāli lietojams. Tele2 reti redzu kaut ko vairāk par 15mbit/s, un labi, ja ir tie paši 15. Par LMT vispār nav ko teikt.

 

Blitz, ieliec rezultātu no speedtesta, kāds tas ir tieši šobrīd.

 

Kauns likt, bet tieši šobrīd: 6434165737.png

Un neviens cits nav pieslēdzies, tikai laptops + rāda 4G 2/3 svītriņas.

Izej ārā ar savu laptopu, paskaties kāds ātrums būs velreiz. Tas ka tev ir 2/3 svītriņām nenozīmē ka internets būs labs. Priekš manis šis neizskatās pēc noslogojuma, dēļ upload speeda un pinga. Paskraidi ārpus mājas uz apmēram torņa virzienu ja zini kur viņš atrodas. LMT torņi ir parasti sarkanbaltsarkani triskājaini.

 

Tele2 atvainojos, tad būs vienkājains tumšs :dance3:

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Tas tiešām ir ļoti vājš rezultāts. Tele2 kaut ko varbūt komentēja par tīkla jaudu tavā dzīvesvietā?

Link to comment
Share on other sites

6434191077.png

 

@Emilz It kā nē, parakstot līgumu solījās un bija pārliecināti, ka šeit labs signāls, jo netālu tas tornis.

Labots - Blitz
Link to comment
Share on other sites

LagerLV
Pirms 4 minūtēm , Blitz teica:

6434191077.png

Strange, pings palicis ir zems un uploads palielinājies, man vienalga ir šaubas ka tas ir dēļ torņa jaudas, parasti vienalga uploads ir lielaaks nekaa downloads, vismaz šādos ātrumos jau nu noteikti. Esmu pretty sure tas ir tavā galā, vainu tev slikti ceļi līdz tornim vai arī ar iekārtu kaut kas nav.

Labots - LagerLV
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

LagerLV

Ja tev to 4g vajag priekš pinga, tad vari iegādāties jumta antennu un dzīvo mierīgs būs tev pings labs, un iespējams ātrums arī ja pareizi saliksi viņu ar skatu uz torni.

 

P.S un ja izcirtīsi mežu kas tev priekšā traucē tam tornim :haha:

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Viņu "pārklājuma kartē" manu dzīvesvietu rāda rozā krāsā (Rozā = Izcils signāls).

Varbūt manos dzelžos problēma?

Jo brālis atbraucot ciemos ar savu LMT - viss ideāli.

Link to comment
Share on other sites

LagerLV
Pirms 2 minūtēm , Blitz teica:

Viņu "pārklājuma kartē" manu dzīvesvietu rāda rozā krāsā (Rozā = Izcils signāls).

Varbūt manos dzelžos problēma?

Jo brālis atbraucot ciemos ar savu LMT - viss ideāli.

Ieliec savu mele2 karti tajā iekārtā? Protams ja viņa nav aizbloķēta. Un velreiz atgādinu, skaties pēc kartēm vai pēc stabiņiem savā ekrānā tas neizsaka praktiski neko. Varbūt pilnīgi lietojams un pieņemams internets ar 1 stabiņu. Viss ir atkarīgs kur tu atrodis, vai tev nebloķē redzamību uz torni kāds mežs utt.

 

P.S man ar 1/5 stabiņiem ir 25mbit uz LMT, kad nav noslogots :haha:

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , LagerLV teica:

Ieliec savu mele2 karti tajā iekārtā? Protams ja viņa nav aizbloķēta. Un velreiz atgādinu, skaties pēc kartēm vai pēc stabiņiem savā ekrānā tas neizsaka praktiski neko. Varbūt pilnīgi lietojams un pieņemams internets ar 1 stabiņu. Viss ir atkarīgs kur tu atrodis, vai tev nebloķē redzamību uz torni kāds mežs utt.

 

P.S man ar 1/5 stabiņiem ir 25mbit uz LMT, kad nav noslogots :haha:

 

Man ir tas control panelis, tur jau neko labāk nemainīt, ja? :D

Link to comment
Share on other sites

LagerLV
Just now, Blitz teica:

 

Man ir tas control panelis, tur jau neko labāk nemainīt, ja? :D

Nezinu par ko tu runā, bet pieņemsim tad labāk neko nemainīt :haha:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , LagerLV teica:

Nezinu par ko tu runā, bet pieņemsim tad labāk neko nemainīt :haha:

 

Tikko uzgāju kaut ko interesantu, kā tev šķiet, vai šis nav jāizslēdz? Jo man bieži pazūd uz minūti (nedaudz vairāk) internets.

original.png

Labots - Blitz
Link to comment
Share on other sites

LagerLV
Pirms 1 minūtes , Blitz teica:

 

Tikko uzgāju kaut ko interesantu, kā tev šķiet, vai šis nav jāizslēdz? Jo man bieži pazūd uz minūti (nedaudz vairāk) internets.

original.png

Šo vari atslēgt, bet labāk ja vēl rakstīsi tad PM man lai nav šeit jāspamo.

Link to comment
Share on other sites

Nesen paņēmu patestēt Tele2 rūteri laukos. Nav ne vainas, viss lido. Vienīgi par ātrumu nemācēšu teikt, jo speedtest.net vienkārši nestrādā. Un vēl sastapos ar problēmu, kad gribēju pastrādāt attālināti - nevarēju nosūtīt e-pastus. SMTP porti tiek bloķēti. Nesmuki, odnako. Beigās gan atradu vienu portu, kas nav bloķēts.

Link to comment
Share on other sites

2017.07.6. , 22:26, Emilz teica:

Par LMT vispār nav ko teikt.

Man laukos ir LMT 4g inets mājai - ātrums OK, pēdējo reizi, kad mērīuju, bija ap 35 uz leju, 20 uz augšu.

 

Lai pārbaudītu, vai tiešām LMT dēļ TV tagad inets nosēdies pilsētā, pamērīju to nošārējot netu no telefona:

6442271798.png

 

Es neteiktu, ka ir slikts rezultāts. Un tas vietā, kur zinu, ka vairāki paziņas to LMT TV lieto, un konkrētajā rajonā ir daudzi LMT klienti.

 

Tas, ka kādā vietā nav normāls ātrums, nenozīmē, ka citās nav normāls, tā ka nevajag vispārināt.

Link to comment
Share on other sites

LMT pādējā laikā galīgi čau. Es gan arī Jūrmalā dzīvoju. līdz ar to dl ap 1Mbps, ul tajā pašā laikā ap 6mbps. tā ka antenā vaina tā kā nebūs.

Nez, varbūt Bite jāmēģina, tiem sava TV, laikam, vēl nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ju teica:

LMT pādējā laikā galīgi čau. Es gan arī Jūrmalā dzīvoju. līdz ar to dl ap 1Mbps, ul tajā pašā laikā ap 6mbps. tā ka antenā vaina tā kā nebūs.

Nez, varbūt Bite jāmēģina, tiem sava TV, laikam, vēl nav.

Uz bites pusi pat neskatīties, tas ir apsmiekls :haha:

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 23 stundām , LagerLV teica:

Uz bites pusi pat neskatīties, tas ir apsmiekls :haha:

Ir forši šādi te izvirzīt savu subjektīvo vērtējumu, bez absolūta pamatojuma. Vai nav vienkāršāk paņemt no visiem 3 operatoriem sim karti un notestēt konkrētajā vietā, kam ātrāks un stabilāks? 

Jelgavā pie piestātnes, piemēram, tikai Bitei bija > 10Mbit. LMT 4Mbit un T2 - 6Mbit.

Nav tas 4G nekāds brīnums. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tie ātrumi var atšķirties kā kurā brīdī. Kādās lielākās pilsētas, laikam, 4G arī būs tāpat labi slogots. It sevišķi man Jūrmalā, kur pludmale netālu, abi tuvākie torņi LMT arī uz cilvēku pārpildītām vietām - viens uz viesnīcas, otrs uz rehabilitācijas centra.

Varbūt jāstellē uz jumta virzītā antena, un jāmēģina noķert torni pāri upei, kur jau bez maz vai lauki :)

Mēģināju slēgties uz 3G, bet tur atkal UL traģisks, lai gan zona labāka kā 4G.

Pirms 14 minūtēm , Bruketajs teica:

Nav tas 4G nekāds brīnums. 

Vienkārši tagad jau ir pārslogots, it sevišķi, kad ieviesa TV pakalpojumus. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Un tā tas arī paliks, kamēr visi turpinās ignorēt fiziku un reklāmēt 4.5G... 4.83G 5G... 6G... 

Līdz katram "tornim" var padot tik lielu sakaru kanālu, cik var, un sadalot uz klientu skaitu, rezultāts sanāk skumjš. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Bruketajs teica:

Ir forši šādi te izvirzīt savu subjektīvo vērtējumu, bez absolūta pamatojuma. Vai nav vienkāršāk paņemt no visiem 3 operatoriem sim karti un notestēt konkrētajā vietā, kam ātrāks un stabilāks? 

Jelgavā pie piestātnes, piemēram, tikai Bitei bija > 10Mbit. LMT 4Mbit un T2 - 6Mbit.

Nav tas 4G nekāds brīnums.

Ko tie 10Mbit tev dos ja tev bite to internetu nogriezīs pēc kāda laika ja normāli izmanto. Es nerunāju par torrentiem only, pietiek ar kādu youtube 1080p60, kādu itv paskatīties utt. Vai arī viņi atslēdz tikai ar torrentiem, iespējams kaut ko jaucu. Bet cik esmu dzirdējis bite priekš mājas interneta nav variants.

Labots - LagerLV
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@LagerLV  man tāds muļķīgs jautājums... vai esi spējīgs arī diskutēt, jeb vienmēr tikai savu melns un balts pieredzi uzskati par pareizo?

 

Kā jau adekvātie biedri teica - ja vēlies uzsēsties uz sviesta, tas ir - mobīlā neta, tad provē visus operatorus. Kurš ir labākais, to arī ņem.

Link to comment
Share on other sites

RubB visi nedzīvo 9stāvenēs un tad "sviests" ir vienīgā izvēle, pat 100m no tās 9stāvenes, jo 2,4 un 5 GHz jau ir aizdi....

Un par "savādās" kompānijas internetu viņi paši ir stipri zemās domās, jo kad pārvācu bērna telefonu no bites uz LMT ""citādie" pat neko nepiedāvāja, kad uzzināja ka par telefonu + mājas internetu maksāšu par 1EUR mazāk kā par pliku mājas internetu .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Dils teica:

visi nedzīvo 9stāvenēs

Pēdējo reizi kad skatījos, es it kā dzīvoju privātajā mājā... :p   Tik un tā mobīlo netu, kā pamata netu, nelietoju un nekad arī nelietošu, kamēr vien tas ir iespējams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Rubb teica:

Pēdējo reizi kad skatījos, es it kā dzīvoju privātajā mājā... :p   Tik un tā mobīlo netu, kā pamata netu, nelietoju un nekad arī nelietošu, kamēr vien tas ir iespējams.

Nu redz, tu vari priecāties un būt laimīgs ka tev līdz mājai ir vads davilkts. Ne visiem ir tāda privilēģija, īpaši laukos kur tāda pat nav.

 

Runa ir par izdevīgāko ceļu ko ņemt priekš klienta. Priekš mājas interneta kā jau es minēju, bite nav variants. Citādā kompānija tev to internetu apgraizīs ātri vien, nevajag pat torrentus lai to panāktu. Lūk manas domas. Bite der tikai un vienīgi lai mobīlajā ieietu palasīt ziņas, soc tīkli utt.

Link to comment
Share on other sites

Privātmājā nemobīlais nets?... tā paveicas nevisai bieži, pat telekoms par dīzeli pieprasīja 140 Ls, kaut kaimiņiem tāds ir pieļauju ka tagad pat to nedotu vispār.

Link to comment
Share on other sites

Nav man vads, pat nav iespējams! Radiolinks! Radiolinks <> mobīlais nets! Attiecīgi, arī nav problēmas ar kādām ir, vai arī notetikti būs, jāsaskarās mobīlā neta lietotājiem!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...