Jump to content

Juridiski jautājumi par ģimenes lietām


ExDec
 Share

Recommended Posts

Vajadzīgs cilvēks, kas varētu palīdzēt ar juridiskiem jautājumiem par ģimenes lietām. Detaļās šeit forumā neieslīgšu, bet runa ir par tiesas pavēsti un iespējām pārsūdzēt lēmumu. Publiski negribu sīkāk neko izpaust, bet, ja ir kāds, kas par šo te var līdzēt, PM sniegšu sīkāku informāciju.

 

Ja kādam ir kāds kontakts vai kāds pats var palīdzēt, lūdzu, atsūtiet man PM. Ļoti ceru uz biedru palīdzību, jo lieta diezgan nopietna.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man par šādām lietām ir  pieredze, pats esmu gājis tam cauri. Uzraksti uz  PM detaļas - palīdzēšu iespēju robežās!

Link to comment
Share on other sites

ja nopietni vajag advokātu, tad advokātu padomes webvietnē skatām sarakstu.

vai arī var viņiem pazvanīt un paprasīt lai iesaka kādu kas par ģimenes lietām specializējas.

vai arī skatāmies kura rajona tiesā pieteikts - kuri tur advokāti skaitās.

Link to comment
Share on other sites

Par advokātiem pašlaik neiet runa. Vienkārši vajadzētu kādu, kas varētu pateikt vai kaut kas ir darāms lietas labā vēl vai nav. Precīzāk sakot - ja vispār ir kāda cerība kaut ko darīt lietas labā, tad arī tiks meklēti advokāti un viss pārējais.

 

ronalds_: uzrakstīšu tūlīt tev PM.

 

UPDATE:

Paldies ronalds_ par atbildi. Manas personīgās aizdomas apstiprinājās un nodevu informāciju tālāk tiem, kam tā bija nepieciešama.

Labots - ExDec
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...