Jump to content

skaņas kartes skaņas kanālu sadalīšana


Jonix
 Share

Recommended Posts

atceros, ka formumā bija raxts par to kā sadalīt skaņu uz skaņas kartes izejām. . . man creative Live! 5.1. . . tur bija kādi draiveri utt. (vienkārši ātrumā nevaru atrast)!!!

Link to comment
Share on other sites

atceros, ka formumā bija raxts par to kā sadalīt skaņu uz skaņas kartes izejām. . . man creative Live! 5.1. . . tur bija kādi draiveri utt. (vienkārši ātrumā nevaru atrast)!!!

toczz neviens nezin??

Link to comment
Share on other sites

GedroX
atceros, ka formumā bija raxts par to kā sadalīt skaņu uz skaņas kartes izejām. . . man creative Live! 5.1. . . tur bija kādi draiveri utt. (vienkārši ātrumā nevaru atrast)!!!

 

Definē precīzāk jautājumu. Cik es saprotu, tev vienkārši opcijās jāuzliek >2 skaņu (4 vai 5.1...). Ne?

Link to comment
Share on other sites

atceros, ka formumā bija raxts par to kā sadalīt skaņu uz skaņas kartes izejām. . . man creative Live! 5.1. . . tur bija kādi draiveri utt. (vienkārši ātrumā nevaru atrast)!!!

 

Definē precīzāk jautājumu. Cik es saprotu, tev vienkārši opcijās jāuzliek >2 skaņu (4 vai 5.1...). Ne?

tjp ir izejas 1. un 2. :arrow: vajag, lai pa vienu skaņa ietu uz tumbām, bet pa otru uz ausīm + katrai izejai atsevišķi regulēt skaņu, pavisam ideāli būtu, ja varētu uz vienu sūtīt piem winamp uz otru skype :D

thx

Link to comment
Share on other sites

Divas skaņukartes.

 

Nu man liekas, ka nedabūsi abas skaņas kartes vienlaicīgi strādāt. Ja nu vienīgi kādā LinuXā. :)

Link to comment
Share on other sites

Zini taadu lietu kaa KX draiveri? www.kxproject.com

 

Drusciit vajadzees iedziljinaaties, bet peec tam vareesi izzhmiegt visu no sava soundblaastera.

8)

Link to comment
Share on other sites

nemesis
Divas skaņukartes.

 

Nu man liekas, ka nedabūsi abas skaņas kartes vienlaicīgi strādāt. Ja nu vienīgi kādā LinuXā. :)

 

Domā ,ka tikai Linuxux to var, domāju ,ka jebkura windoze arī to var (izņemot win 95) man uz XP ja nepamanīji parakstā strādā divas bez problēmām, Skypei ir iespēja izvēlēties ar kuru karti strādāt .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...