Jump to content

SSD DISKS NEUZRĀDA RŪPNĪCAS IZMĒRUS


KVANTSS
 Share

Recommended Posts

 

 

Biedri 422 raksti Atrodos:reizēm Intereses:ir Pievienots Pirms 22 minūtēm A kā vispār SSD var zināt cik liela rūpnīca?

 

A kam tad domāta kafija? :drinks:  

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Toč par to padomāju. Jaunās paaudzes SSD ar includotu info par r\upnīcas izmēriem ;)

Link to comment
Share on other sites

Samsung un microsoft ir veikuši nelikumīgas darbības, tādēļ iesniegums policijai un disku uz garantijas remontu.

Link to comment
Share on other sites

Edgars77

Nē, autoram jānolīdz advokāts, lai tas taisa masu kampaņu par 238,47 miljonu eiro morālo kaitējumu no Samsung.

Labots - Edgars77
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Autoram ieteiktu nopirkt 32GB ķīniešu fake flešku un tad pažēloties :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)

jūs mani ar savu kolektīvo bara instinktu gribat nozombēt un noļlečit uz to, ka jo lielāks SSD vai HDD jo viarāk tiks no cietā diska pārrēķināts trūkstošajā daļā....ha ha ha ha haha ha ha...

 

 

250 gb = 232 gb

 

500 gb = 450 gb

 

1 tb = 900 gb

 

2 tb = 800 gb

 

ha ha ha ha ha ha ha ha....neko idiotuiskāku mūžā neesmu redzējis...lai veicas bitu rēķināšanā, ja vien jūs viņus nezogat no kāda cietā diska ar numeroloģijas ideoloģiju...

 

MUA HA HA HA HAHA HA HA.....

 

šī tēma ir tik jēli ļengena, ka nav vispār apspriešnas vērta....bet jūs pasauciet vēl sev līdzīgos dzeņus un pakaļat visi kopā....

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

 

 

mazāk izglītots lietotājs

 

šitas bija ļoti maigi teikts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

evertons

 

 

BLJAGJ PIELECA TAGAD...
  kur šitādi rodas- kā kas jārisina vai nav apmierināts ar savu stulbumu, tā dragā piecstāvīgos lamuvārdos...
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Es esmu pārsmējies šito lasot :D

 

Kā es teiktu - nav verc, nav nākotnes :D

 

Es teiktu, ka šeit nav citu variantu kā nopirkt klāt 16-32gb atmiņas karti un pielīmēt pie SSD izmantojot epoksīda līmi, bet tur būs mūžīga problēma - eksponenciāls iztrūkums atkarībā no kopējā daudzuma - kā palielināsi vienu tā palielināsies iztrūkums - galu galā izskatās, ka mēs nekad neatgūsim pazaudētos GB - kopā tie ir terabaiti, pat eksabaiti - mūs kā nāciju, pat kā cilvēci čakarē - ATDODIET MANU CIETO ATMIŅU!

 

/*Pie reģistrēšanās forumā varbūt varētu izveidot ātru 10-15jautājumu testu par dažādiem tehniskiem jautājumiem. Katram šo informāciju saglabāt profilā, lai cilvēki var aplūkot atbildes un racionāli pieiet problēmām un ar katru lietotāju runāt atbilstoši no pareizo atbilžu daudzuma */

Labots - ColorPulse
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ai nu beidziet post-602-0-79931300-1440765362_thumb.jpg  - es taču jau sākumā teicu ka trollis. Tik stulbs neviens, kurš kaut cik ko sajēdz no HDD/SSD ietilpības apzīmējumiem,  vienkārši nevar būt. Puisītim patīk izklaidēties, bet te visi šo uztver nopietni. Vajadzētu arī Bootā ieviest klauna statusu, līdzīgi kā kaimiņu forumā :rofl: .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

evertons

 

 

*Pie reģistrēšanās forumā varbūt varētu izveidot ātru 10-15jautājumu testu par dažādiem tehniskiem jautājumiem. Katram šo informāciju saglabāt profilā, lai cilvēki var aplūkot atbildes un racionāli pieiet problēmām un ar katru lietotāju runāt atbilstoši no pareizo atbilžu daudzumam */
  +1

 

 

Vajadzētu arī Bootā ieviest klauna statusu, līdzīgi kā kaimiņu forumā :rofl: .
Link to comment
Share on other sites

janculis

Es parasti mēru nedaudz savādāk. Lai arī zinu, ka tas nav precīzi, priekšstatu tas kādu dod. 

Pērkot disku, rēķinies, ka 7% būs nost no rakstītā.  Un tā arī aptuveni ir. 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

5diena-jāpabaro trollis un tad jāiet uz balli.

1 tb = 900 gb

2 tb = 800 gb

4tb = 100gb

8tb = 40gb

Link to comment
Share on other sites

KVANTSS, kā klasiķis teica: Negribās pateikt kas Tu esi, bet kad iesi mājās skaties lai mamma Tev skaļi neuzrej... :p

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Idiots kubā. Tev tiešām nevajag softu, kas noslauka dibenu? Tev 10 cilvēki saka, ka tā jābūt, bet tu kā aita blēj vienu un to pašu dziesmu. Ja kaut kas neapmierina, izmet to disku un vispār nelieto datoru, lai nebūtu problēmas ar izmēriem. Varu saderēt, ka nopērkot jebkuras firmas jebkuru šāda paša izmēra disku (SSD vai HDD), iegūsi šo pašu ainu. 

 

 

karoče ja negrib neviens neko palīdzēt un softam vai atgriezeniskajai metodej linku iedot tad sasodīts te vispār grabēt pa tukšo kā mazvērtīgai sīknaidai...
 
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...