Jump to content

Atgādinājumu programmiņa (jubilejas utt.)


Racer
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, radā vēlme pēc mazas programmiņas uz win7, kur varētu salikt kalendārā draugu un radu jubilejas u.c. nozīmīgas lietas. Vajadzētu tā, ka dzīvo apakšā un ieslēdzot kompi izlec kā pop-up logs konkrētajā dienā. Nebūtu slikti, ja arī vārda dienas būtu jau klāt, bet nav tik būtiski. Saprotu, ka ir kalendāri outlookam utt., bet vajag atsevišķu, ja netiek izmantoti office tūļi un būtu iespēja salikt uz vairākiem kompjiem (tādā nozīmē, ka dati ir eksportējami un ieliekami programmā uz cita kompja). 

 

P.S. Pieļauju, ka tas ir vienkārši un ir 1000+ varianti, bet pagooglēju, pamēģināju pāris variantus un likās tizli, tāpēc jautāju šeit, ja nu kāds ko līdzīgu izmanto.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

sunrise app, kurš ievelk datus no google kalendāra, kurš savukārt ievelk no facebook un traukiem.lv

Link to comment
Share on other sites

Nevajag man sinhronizāciju ar traukiem, feizbukiem vai outlookiem - vajag manuāli iebakstāmu un uz datora ar win7.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

calendar.google.com

Link to comment
Share on other sites

versatile

Hmmm.

Bija man reiz kkāds 10. vai 11. klasē rakstīts mēsliņš...

http://njam.ex.lv/lapa/?action=read&id=124

aizvēeeeeesture... bet uz 7ā šancēja kādreiz.

 

 

UPD: LOL, palaidu uz win7, 64bit, full-hd - izskatās drausmīgi tas pulkstens :D

Ja zinātu, kur source pa 11 gadiem noklīdusi, salabotu...

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uzrakstīšu precīzāk - programmiņu vajag, kas darbotos offlianā, bez interneta, acountiem utt.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Racer, mana tak tāda ir - tik tas pulkstens jāpiecieš. Ja startupā ieliek, tad palaižot rādīs, kas par svētkiem.

Link to comment
Share on other sites

Ir tāds Rainlander. Ieslēdzort kompi, izlec pupi. Varēja iebakstīt kautkā NC vārdadienu failu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

Racer, mana tak tāda ir - tik tas pulkstens jāpiecieš. Ja startupā ieliek, tad palaižot rādīs, kas par svētkiem.

 

Paldies (ierakstīju, neredzot Tavu postu)! Prikolīga un izskatās, ka tas kas vajadzīgs. :)

 

 

 

Ir tāds Rainlander. Ieslēdzort kompi, izlec pupi. Varēja iebakstīt kautkā NC vārdadienu failu.
 

 

Paldies, vēlāk pamēģināšu paspēlēties.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...