Jump to content

Vajag kompi priekš CS 1.6 cenā līdz 3000€.


martinno
 Share

Recommended Posts

Gribu iekš CS šaut galvā ar 300fps acu mirkšķī, līdz ar to, nepieciešams ultra jaudīgs gāminga dators. Pats neko nesaprotu, čomi teica, ka ar šo summu pietiks.

Kādam ir idejas/komplektācijas?

 

Paldies!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

Nelien budžetā... Man liekas, ka Tu kaut ko te ne par tēmu stāsti - man čomi teica, ka ar 3 tūkstošiem toč jāpietiek.

Link to comment
Share on other sites

Čoms nopirka pa 3000 kompi, bet de_aztec vienalga iekš smoke lagoja.Tā kā uzmanies. Var iegrābties.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Viņš teica, ka viena video karte, bet ar trīs izpūtējiem. Vajadzēja ņemt ar četriem.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu es tik sīki no šitā nesaprotu... Varbūt vari būt nedaudz precīzāks?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Viņš teica, ka viena video karte, bet ar trīs izpūtējiem. Vajadzēja ņemt ar četriem.
 

Nu bet keiss tad kādā krāsā?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Čoms nopirka pa 3000 kompi, bet de_aztec vienalga iekš smoke lagoja.

 

A var dabūt viņa komplektāciju? Negribās tādu paš nopirkt...

 

Dzirdēju pieturā tantas priecājamies, jo viena no viņām P4 2014 gadā par 3000 kādam pārdevusi. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ar 3k var arī nepietikt, prasīgas tev tās vēlmes tur ir.. diezgan prasīgas pat.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu nevar būt. Es nesen biju pie čoma - šis iepircis par nepilniem 3k - fps uzrādīja pat virs 300...

Link to comment
Share on other sites

Pa 10 eur varu pardot pc kas vilks loti labi cs 1.6, tikai jabrauc uz Jelgavu pakal bus.

Ja atminos pareizi bija pentium 3 ar nepilnu ghz, 512mb ram, geforce fx 5200. Ar so kompi izgaju half life 2 ta ka cs ies rukdams. Kompis 99% ka strada, nav man vga monitora lai parbauditu. Ja interese tad pm.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Moš xbox paņem. 
_origin_Video-spelu-kolekcija-1.jpg

 

 

Pa 10 eur varu pardot pc kas vilks loti labi cs 1.6, tikai jabrauc uz Jelgavu pakal bus. Ja atminos pareizi bija pentium 3 ar nepilnu ghz, 512mb ram, geforce fx 5200. Ar so kompi izgaju half life 2 ta ka cs ies rukdams. Kompis 99% ka strada, nav man vga monitora lai parbauditu. Ja interese tad pm.
Dūmos tur būs lagi! 
Link to comment
Share on other sites

Atceros vel uz pirmā kompja Pendium D + GeForce 7100 baigi lagoja dūmos izejot no dūmiem viss atkal bija ok. Un uz ATI kartēm cs 1.6 gāja labāk!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu nevar būt. Es nesen biju pie čoma - šis iepircis par nepilniem 3k - fps uzrādīja pat virs 300...

aztec mapes dūmos arī? tieši šajā mapē tie dūmi esot vistrakākie FPS ārdītāji. bez 4x titan kartēm var būt kā būt un dūmos fps nokrist līdz 290fps, kas, kā saprotu, tev neies cauri.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu bet keiss tad kādā krāsā?
Uzreiz var redzēt kur speca jautājums, keis jāņem pelēks (iet atstarojums, no korpusa), jo tad saules radiācijas ietekmē ir mazāka slodze uz GPU un CPU dzeses elementiem!
Link to comment
Share on other sites

Autor, tu gribi tos 300 fps sporta pēc? Tipa, naudas man daudz, davai kompi, ar kuru sasniegt 300 fps. Neesmu pārāk zinošs, bet, šķiet, jēgas no tāda 300 fps nekādas. Kāds lielākais refresh rate ir mūsdienu labākajiem spēlētāju monitoriem? Kaut kur lasīju, ka ir 120 Hz, varbūt ir arī vairāk, bet ne jau 300 fps spēs attēlot. Ja tas ir sports, sasniegt 300 fps, tad gan...


Tie 3000 € ir ļoti viegli apgūstami, maz vēl būs. Lai biedri pārstāj zirgoties, gan kāds zinošs iedos tev komplektāciju par 3000 €, būs ļoti labs dators. Es ar tādu sev gribētu. Gan jau izdomātu kā noslogot. :)

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

tāds pat sports kā no cik tur tiem laptopiem datucentru taisīt. :D

Link to comment
Share on other sites

vvv - Tu esi pārāk nopietns, ja godīgi bez dārga gala DDR4, to cenu pat nav iespējams sasniegt, izņemot ja neņem Quadro kartes, bet tad jau tas nav mājas dators!

Link to comment
Share on other sites

Nē tā ir palīdzība biedram! Paskaties, kas notiek ar katras nedēļas jautājumu, gribu PC par tik naudiņām, desmitiem ieteicēji (faktiski vieni un tie paši), katrs ar savu argumentu, dažreiz lasu, ķeru to kaifu kā kādreiz, kad DADZI lasīju, tik daudz jauna var uzzināt, pilnīgi brīnumi nāk ārā! :)

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

tāds pat sports kā no cik tur tiem laptopiem datucentru taisīt.

Nejauc sportu ar vērienīgu ideju!

 

 

izņemot ja neņem Quadro kartes

Un kāpēc nedrīkstētu Quadro karti? :) Cik tad ilgi līdz tiem 300 fps tikt? Apniks, varēs 3ds Max darbināt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@vvv, nu vispār jau 3000€ komplektācija nav nekas tāds ļoti, ļoti īpašs. Tāda sakarīga geiminga kaste maksā ap 1500-1800€. Un tas ir pat bez Intel Extreme platformas un attiecīgajiem pročiem. Ieliekot vēl otru video karti, pilnīgu ūdens dzesi, paštaisītu vai pasūtītu keisu - tur jau pat nākas drusciņ pacensties, lai tajos 3k neiebrauktu. Tiesa, protams, CS 1.6 (vai vispār jebkuram CS) nav vajadzīga ne tuvu tāda sistēma, tas jau tikai pa jokam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ieliekot vēl otru video karti, pilnīgu ūdens dzesi, paštaisītu vai pasūtītu keisu
Un tagad godīgi, kur to visu var izmantot, pārdot klientam , tas ir viens stāsts, bet kur reālai lietošanas, ar ko slogot?  :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Ja tu par konkrētajām lietām, tad;

divas GTX 980Ti vai divas Fury X maksā ap 1250-1500 par divām, un palielākās izšķirtspējās ar jaudīgākajām spēlēm tā vien arī ir. Ja naudas pietiek, tad būtība ir vienalga par variantiem 'a tas jau dod minimālu efektu, bet maksā divtik vairāk' vai arī 'te varētu ietaupīt ar minimāliem kompromisiem'. Piemēram, GTA V (kas nemaz nav tā jaudīgākā spēle) ar divām šādām video kartēm UHD(3840x2160) izšķirtspējā tik vien kā uz nosacīti stabiliem 60fps iet. Bet ja vairāk par vienu monitoru?

Tādas lietas kā keisi un pilnās ūdens dzeses ir vairāk estētikai nekā ar praktisku nozīmi, jo pie nopietnas klokošanas lielāku lomu spēlēs stabilāks, labāk izdevies čips, nevis dzeses sistēmas.


 

 

kur to visu var izmantot
 

Nu kā, šeitan taču spēļu kastes tiek 'apspriestas'. Tagad jau kaut ko noslogot nav problēma, dzelži jau labu laiku vairs netiek līdzi.

Darbstacijas jau ir cits stāsts, un tās ir pat vēl dārgākas.

Link to comment
Share on other sites

Tikai neuzvelcies, davai brīvā formā!

Divas video tas nav panaceja, un ne vienmēr tas strādā. ļoti bieži lagi uz izlidošanu 90% klientu izrubī otru karti, jo spēlēt gribās nevis MCBetonu saukt, veci tas no pieredzes, kādi vēl biezajiem UHD monotori, viņi ikonas uz parastajiem neredz, taisa zoom! Divi monitori ir tikai profiem, jo tas jau ar ir jājūt, man iet škērsām pat apkalpes laikā!

Biezajiem kāda klokošana un vispār jaunajiem MB tas ir jāaizmirst, sistēma pati to dara, ASUS dēļi ir perfekti, tikai jēga tam ir 0, jo tas juzers tāpat neko nesaprot!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm vairāk pa 70 fps uz 280x izspiest nevarēju/nemācēju ... bāc kompis jāmaina :(

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Emm, man te tāda kā nopietnāka interesīte. Nu ka tas tur būs komplektā, ja paņemšu pa tiem 3000, vai tur būs jau iekļauts peintbola kluba aboniments uz gadu praktiskajām nodarbībām un dzīvības apdrošināšana, jebšu tomēr uz to pa 7000 jāskatās?

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

@jema, es izteicos tik brīvā formā, cik vien varēja. Ja tevi neapmierina mana atbilde vai esi kaut ko citu ieņēmis galvā, ko tad man tev vēl pateikt? Es tikai gribu teikt, ka pašam parastākajam lietotājam ar pašām parastākajām vajadzībām un, iespējams, visai parastu algu, visai parastā Latvijā tie 3000€ varbūt tiešām šķiet kas ārprātīgs un neizprotams, bet tā nav. Kas attiecas uz visu pārējo.. Tas ir tikai tavs subjektīvais viedoklis, ik īpaši par monitoriem. Un, starp citu, nezinu kā tev, bet mans 160€ asus dēlis klkokošanā ir visai tups. Nav nekāda māka uzmest 1.5Vcore un pacelt turbo par dažiem simtiem MHz, ja es pats to varu izdarīt ar 350mV mazāk.

 

 

tikai jēga tam ir 0, jo tas juzers tāpat neko nesaprot!
 

Nu tā vispār ir pērle. Jēga ir nulle, jo jūzeris neko nesaprot? Un manu visu laiku šķita, ka vajadzības ir tās, kas nosaka jēgu, nevis padziļināta saprašana. Kas tik neatklājas..

Link to comment
Share on other sites

Ja ir vēlme un naudas pietiek, dators par 3000 € nav nekas nosodāms. Spečuki, sakomplektējiet tādu spēlētāju datoru. Sanāks ļoti labs. Melos tie, kas teiks, ka tādu negribētu.

Link to comment
Share on other sites

sharklasers

martinno ir lielisks piemērs nekvalitatīvam trollim - neinteresanta, klišejiska problēma un sūdīgs taimings

mācies no tiem, kam sanāk, piem ielejas vai betona (par šo vēl zinātnieki strīdās - muļķis vai trollis)

Labots - sharklasers
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...