Jump to content

Pārdodu DVD rakstītāju ar HDD LG Rht498H


evertons

Recommended Posts

Pārdodu šo post-67296-0-69685100-1440063571_thumb.jpg dvd rakstītāju.

Marka - LG

Modelis - Rht498H

HDD - 250 GB

 

Līdz šim ir darījis savu darāmo ideāli, bet ir iespēja skatīt un rakstīt no digitālās TV, tādēļ arī tirgoju šo aparātu.

Bilde no neta, bet atšķirības nav nekādas, ja nu vienīgi kāds puteklis un kāda minimāla švīciņa.

 

Cena 200 naudiņas.

 

Protams, cena nav akmenī kalta.

 

Pārdots!!!

Labots - evertons
Link to comment
evertons
(labots)

Nu jā, ir tāda lieta, bet pus gadu atpakaļ man bij ņēmējs par šādu summu un, protams, nožēloju ka neatdevu.

 

Lai pastāv par šādu summu ss-ā kādu nedēļu, mošk divas. Ja neazies, tad laidīs cenu lejā.


Nu tā- sapratu ka šamam aparētam cena ir strauji nokritusi un līdz ar to cena pazeminās arī te - Eur 100

Labots - evertons
Link to comment

Nez vai arī pa sotaku pircējs atradīsies. Rakstīt diskos ir dārgi un neėrti, ja nu vienīgi ir kāds apstāklis, kas spiež lietot dvd. Citādi hdd jau terabaitos iet.

Link to comment
INTRASERVERNET

Pus gadu atpakalj nopirku Panasonic firmas ieriici, perfektaa staavoklii, kaa jauns. Samaksaaju £49. Bet pirku ebay. Saakumaa domaju dikti noderiigs buus, bet reali pielietojums paarus diskus ierakstiiju uz HDD.

Link to comment

Vecmāmiņa krāja naudiņu, sakrāja smuku summiņu, žigulim nesanāca, bet gribēja kaut ko vērtīgu nopirkt. Mazdēliņš vēl mazs, bet paies gadi, izaugs, tad sameklēs sev līgavu, precēsies... Izdomāja vecmāmiņa, nopirka par diviem tūkstošiem rubļu japāņu videomagnetofonu, būs mazdēliņam kāzu dāvana. :)

  • Patīk 4
Link to comment
evertons

 

 

Rakstīt diskos ir dārgi un neėrti,

dārgi jau točna nav- tie pāris simti acmes sarakstīto dvd ar filmām un geimiem stāv jau vairāk kā 10 gadus un cik pavelku ārā- viss notiekās, viss lasās normāli un nevajag uzreit bļaut, ka acmes diski ir sū..ds ;)

 

 

 

Samaksaaju £49. Bet pirku ebay.

Nu tev paveicās ;)

 

 

 

Vecmāmiņa krāja naudiņu

kas tas par sviestu??? :D

Link to comment
evertons

 

 

Ja uz HDD rakstās normālā formātā, tad par 25 naudiņām paņemšu.
 

Joks tu tāds :D

Link to comment
evertons
(labots)

Negribi neņem, es tak nespiežu ;)

Un salīdzināji kautkādu sūdu ar normālu aparātu...

Labots - evertons
Link to comment

Es nesen Sony DVD rakstitaju ideala stavokli pa 50 eur Ssa iekeru. Tik tam 160GB.

Link to comment
evertons
(labots)

Nē, nu protams, ka paveicās un kāds labu mantu atdod pa sviestmaizi- tā tas ir ar jebkuru tehniku ;)

Labots - evertons
Link to comment

Un par cik tu manu japāņu videomagnetofonu pirksi, par ko savulaik iztērēti 2000 rubļi? 500 eiro? Jo laba manta tak, tas nekas, ka īstā vieta ir otrreizējās pārstrādes punktā. Jau teicu, ka pats vērtīgākais tev tur ir HDD (ap 15), ko var ielikt kādā laptopā, pats DVD bez tā pavisam noteikti nav vairāk vērts par 10, arī tikai dēļ rakstīšanas funkcijas.


Un ja nu tāda sviestmaize, tad man viens rakstošais Philips stāv skapī, 200x. gadā pāri 100 latiem maksāja, par sviestmaizi, t.i., nu, emm, 40 atdošu, varēsi vēl pamatīgi nopelnīt, ja tiešām ir tā, kā tu saki. :)

Link to comment
Bomaars/C12

piecdesmitlatu, tu slēp identitāti aizsedzot tos laukus? Takš kurš gribēs zināt kas ir mopsis iejies pēc tava linka vai pirkt,pardot -ventspils lapā un pieteiksies tai

P.S. skatos ka baigi fano par pašmāju aktrisēm

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
evertons

 

 

tošais Philips stāv skapī, 200x. gadā

ko tu peries??? es takš nespiežu pirkt :D

Link to comment
evertons

 

 

Jauns vēl joprojām maksā pāri pa 200, pa lietotu 100 ir normāli ;)

U sjo!!!!!!!


 

 

es takš nespiežu pirkt :D
Link to comment

zinu ka verners de tādus kkad nesen tirgoja pa pārdesmit eirām :D

Iespējams ka vēl tagad iespējams atrast rāmuļu ielā ;)

Labots - hackey
Link to comment
atkarigais

šis ar gan jau paņēma vernerā :D

P.S. es ar tiku paņēmis pārīti līdzīgu aparātu, tikai priekš hdd.

Un ja kas, tad jauns virszemes uztvērējs pa 25eur spēj rakstīt fleškā, takšto tirgo vien pa tik, pa cik nopirki ~ 18 Eur!

Link to comment
Raimonds1

To HDD DVD kasti ari nevajag novērtēt par zemu. Dažiem modeļiem ir iespēja ieraktīt HDD audio cd diskus un šis tos pazīst pēc grupas un albuma no iebūvētas sistemas un tad tos var atskaņot (bez iepējas pārrakstīt, protams) Panasonic GraceNote

 

Tāpat uzlikt, lai ieraksta kādu filmu vai raidījumu un tad izņemt reklāmu ārā un atstāt HDD vai pārrakstīt uz DVD kaut vai.

Link to comment
erikonkulis

 

 

ko var ielikt kādā laptopā
3,5"nieks tur stāv iekšā

 

Ja uz HDD rakstās normālā formātā, tad par 25 naudiņām paņemšu.
normālā formātā nerakstās. ir pieredze ar to aparātu.
Link to comment
evertons
(labots)
To HDD DVD kasti ari nevajag novērtēt par zemu.

  Kaste nav slikta, ja tikai ir vajadzība un attiecīgs pielietojums ;)...

Labots - evertons
Link to comment
erikonkulis

domāju, kaste varētu noderēt kādam, kuram vajadzētu pārdzīt lielu vairumu analogās lentes uz dvd, bet pēc tam kaste stāvētu neizmantota...

Link to comment
evertons
(labots)

Nu redzēsim, mošk paveicās un kādam ievajagās ;)

 

Pārdots!!!

Labots - evertons
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...