Jump to content

[pērk] Monitoru 24"+ un PSU 80 Plus


DJWoX
 Share

Recommended Posts

Bonifacijs

Ai, es jau blakus topikā uzrakstīju, ka tie ir 274 USD, vienkārši pats piemirsu 

Parrēķinot uz EUR - 250

 

Starp citu rosoties viegli paņurciju to monitoru un viss tas backlight bleeding pārvietojas uz citu vietu vai pazūd. Mīksta tā plastmasa korpusam un tad nu arī sanāk ka tās diodes spīd ne tā, vispār jau muļķīgi, varēja jau nu pāris gramus plastmasas nenoskaust un būtu krietni labāks tas monis

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nja, bezmazvai velc ārā no tās plastmases un skrūvē pie kāda biezāka saplākšņa gabala. Daudz nebrīnītos ja izrādītos ka kāds tā tiesām arī dara DIY

Link to comment
Share on other sites

intervall

Lūk, ko nozīmē labs produkts - galvenais, ka matrica tā pati, ko izmanto ābols, vienalga, cik sliktā izpildījumā pārējais :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tavs stulbais komentārs te ir pilnīgi lieks. tā monitora jēga ir tāda- lēts un sūdīgs rāmis ar ļoti labu matricu un nelielu backlight bleeding par 1/2 cenu salīdzinājumā pret tādu pašu augstā gala brendu izstrādājumu.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Man žēl, ka var ieteikt ko tādu biedriem forumā.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka ar 51 lapu overclock.net striķi un manu bloga ierakstu takā vajadzētu būt skaidram ko gaidīt no monitora. arī šo pašu esmu pārdevis tepat forumā biedram meilins, nebija nekādu pretenziju takā pieņemu, ka ir ļoti apmierināts. man žēl ka tu izdari debīlus secinājumus pat neiedziļinoties tēmā.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Personīgi es neko nevienam nepārmetu. Mazliet iegrābos, nu nebiju gaidījis ka būs tā. Domāju ka štruntīgāk par manu veco lētuci vispār nemēdz būt, nu izrādās ka var, jo vienkārši ir geimeri utt. ļaudis kam ir pilnīgi citas prioritātes. Pēc kāda gada vai vairāk pārtraukuma speciāli atradu un uzliku 1 spēlīti uz PC lai paskatītos kas tad sanāk - nu neko, spēlējot nekas netraucē, viss OK. Excelim un internetam arī ir OK.


Idiotiskai problēmai idiotisks risinājums - šis konkrētais noņem 95% no mana sašutuma par konkrētā eksemplāra backlight bleeding (plastmasas stūris piespiedu kartā pastumts/pielocīts nedaudz uz priekšu)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bonifacijs

Paspēlējos ar jaunā monitora uzstādījumiem. parsledzot uz sRGB un ierubījot tam klāt  emm automātisku spilgtuma regulēšanu izejot no apkartējā fona, galvenokārt no pēdējā situācija ar backligt bleeding jūtami uzlabojās, manīt var, bet vismaz acī neskrien un vienkārši darbojoties vai filmas skatoties bez īpasas pētīšanas vairs nav manāms. Šie uzstādījumi monitoram nav standartā

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...