Jump to content

Windows 10 uz NOKIA LUMIA 625 u.tml. modeļiem


Archijs2

Recommended Posts

Pavasara beigās izmēģināju Windows 10 testa versiju uz sava NOKIA LUMIA 625, bet tur daudz kas nebija pabeigts, tāpēc izdzēsu un atliku atpakaļ WP 8.1. Vai kāds ir tagad izmēģinājis palaist Win10 uz telefona, kuram nav oficiāls update, bet jāizmanto Lumia Denim, lai uzmestu virsū jauno OS?

Sapratu, ka telefoniem, kam RAM's ir 512MB bez maz vai oficiāli nepienākas pilns Win10, bet tikai atsevišķas fīčas.

 

Nja, tikko sapratu, ka jālien ir oficiālajā forumā un tur to jāprasa... taču tāpat padalieties ar savu pieredzi tepat vietējā tirgū. :D

Link to post
Share on other sites
Gestapo

Sākumā teica, ka w10 būs visām lumijām, gaidīsim. vot telefonam gan negribu likt nekādas testa versija. 

Link to post
Share on other sites

Ļoti ilgojies, lai visas tavas sarunas un SMS saglabā uz Microsoft serveros :devil: . Šaubos, vai uz mobilā spiegošana ir mazāk, kā uz desktop versijas.

Link to post
Share on other sites

Kas jums par paranoju ar to spiegošanu. Kokaīnu pa mobilo tirgojiet, vai ieročus, bērnu porno šārējiet, kukuļus ņemiet vai dodiet.... Varbūt ka kļūdos, bet man liekas, ka telefona operātoriem, pat pienākums bija saglabāt sarunas un sms noteiktu laiku. Un vispār ja tā reāli paskatās, tad tur tāds datu apjoms ir, ka to kādam pārskatīt ir pilnīgi nereāli, ja nu vienīgi kādreiz kļūsi tik kruts, ka kādam vajadzēs kompromātu par tevi, bet nu šaubos vai te kāds tik perspektīvs cilvēciņš apgrozās :D

 

Nu jā, man personīgi pofig, lai jau glabā.

Edited by chronos
  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites

Dažiem šis būs jaunums, bet iOs jau seeeeen visu glabā savā mākonī, bez mākoņa teleponu lietot pat ir nedaudz apgrūtinoši. Vai tāpēc iOs ir palicis mazāk populārs? Tieši otrādi!

 

Ja uz andrīša piesaistīsi google kontu - arī viss tiks glabāts mākonī. WP ir pilnīgi iespējams lietot arī bez telefona piesaistes M$ kontam!

 

Personīgi man telefons ir piesaistīts MS mākonim - pavisam vienkārša iemesla dēļ. Par cik regulāri eksperimentiem lieku visādas prebuild WP versijas, tad regulāri nākas arī taisīt sistēmas atjaunošanu uz vecajām versijām. Ja piesienu telefonu MS kontam, tad, pēc restores, winduļa incializācijas brīdī, to atkal piesienu MS akountam, un viss manā telefonā ir atpakaļ. Tai skaitā kontakti, SMS, instalētās progas, pat fona bildītes un citi smukumi. 

 

Tātad, ja cilvēciņam ir līkas rociņas, tad viņs nonāk mākonī. Ja kaut ko no lietām saprot, tad, kā grib, tā arī dara. Tas, tai skaitā, attiecas arī uz Win 10.

 

Es saprotu mēs esam post PSRS produkti, kuriem ir bail, ka mūs novēro. Naktīs par to murgojam... tomēr vajadzētu ieslēgt arī saprātu un nedaudz paskatīties apkārt :)

Edited by rubb
  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Ļoti ilgojies, lai visas tavas sarunas un SMS saglabā uz Microsoft serveros . Šaubos, vai uz mobilā spiegošana ir mazāk, kā uz desktop versijas.
Tu neuztraucies par Microsoft. Visas tavas sarunas un SMS no laika gala tiek automātiski ierakstītas. Paldiesu vari nodot savam mobilo sakaru operatoram

 

 

bet man liekas, ka telefona operātoriem, pat pienākums bija saglabāt sarunas un sms noteiktu laiku
Ja liekas tad pārmet krustu. Bet tā tev taisnīiba 
  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites

Ta ko jūs! Kāda spiegošana! Glupi esat? Nesaprotat? Visas sarunas, ne tikai sarunas, viss... Viss tiek ierakstīts pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai. A jums tik prātā - spiegošana, spiegošana... :sarkasms:

  • Patīk 2
Link to post
Share on other sites

Ja var ticēt šim rakstam 

 

http://www.pocket-lint.com/news/132488-microsoft-windows-10-update-will-your-lumia-device-be-upgraded

 

Tad varēs upgriedot netikai uz ši, bet arī uz citiem kam ir tikai 512 MB rams 

 

 

 

Ja piesienu telefonu MS kontam, tad, pēc restores, winduļa incializācijas brīdī, to atkal piesienu MS akountam, un viss manā telefonā ir atpakaļ. Tai skaitā kontakti, SMS, instalētās progas, pat fona bildītes un citi smukumi.

 

Tā viņš ir, pie telefona nomaiņas arī šis restore strādā, nācās mainīt telefonu un ar Restore uz jaunā viss tika atjaunots...kas "useram parastajam" ir ideāli ;)

 

Kopumā ar šo jarēķinās visi spiego - MS, Apple, Google u.c.

  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites

Ne tikai mobilo operatori, bet jebkurš elektronisko sakaru sniedzējs glabā info noteiktu laiku..

Link to post
Share on other sites

 

 

bet jebkurš elektronisko sakaru sniedzējs glabā info noteiktu laiku..

 

Ja pareiz atceros, tad ir pat likums kas paredz datu glabāšanu noteiku laiku.. 

Link to post
Share on other sites
shadow118

 

 

Sapratu, ka telefoniem, kam RAM's ir 512MB bez maz vai oficiāli nepienākas pilns Win10, bet tikai atsevišķas fīčas.
Arī ar WP8.1 512MB telefoniem šis tas trūka, salīdzinot ar lielākas atmiņas modeļiem. Bet windows 10 saņems visi tagadējie WP8.1 telefoni. Pats uz sava 620 uzliku jaunāko 10512 build, ir šādi tādi gļuki (tomēr nav vēl pabeigts), bet visā visumā ir diezgan lietojams.  
Link to post
Share on other sites

Uz tādas pašās Lumias uzliku brīdī, kad parādījās tāda iespēja. 1 mēnesi cītīgi lietoju un meklēju kukaiņus, par kuriem arī ziņoju. Jāatzīstas, ka bija patīkami, ka lielākā daļa lietu, par kurām ziņoju, tika arī salabotas. Acīm redzot daudziem bija līdzīgas problēmas. Noņēmu nost,  jo tomēr OS bija stipri par jēlu, lai ērti lietotu kā primāro telefonu. Bet man patika. Ja paziņos, ka gala versijas uz zemā gala telefoniem nebūs pieejamas, tad būs iemesls iegādāties kādu svaigāku Microsoft ražojumu! :)

Link to post
Share on other sites
AndrisBB

Šodien arī uzinstalēju uz 925'tās OS versiju 10166.

Pirmā lieta, kura nestrādāja bij WiFi, sagūglēju ka daudziem tāda problēma un Factory Reset palīdzot. Palīdzēja.

Viss tagad itkā strāda un ir mazliet smukāks, bet lēnāks palicis un ik pa laikam kkas uzkaras. No Windows Phona ātrdarbības vairs nav ne vēsts, sāk atgādināt Androīdu :D 

Link to post
Share on other sites
shadow118

 

 

Šodien arī uzinstalēju uz 925'tās OS versiju 10166.
Atjauno vēlreiz, lai uzliktu 10512, vispirms uzliekas 10166. Build 10512 ir bik stabilāks/ātrāks par 10166. Un pēc atjaunošanas ieteicams uztaisīt hard reset, tas arī palīdz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...