Jump to content

Pērk: mugursomas


Slammer
 Share

Recommended Posts

Par mugursomām - ieej patriotā, tur var dabūt normālas mugursomas arbez "molle" sistēmām, attiecīgi iekš ebay vari pasūtīt piekarināmās somiņas/somas. Pats nokomplektēju pārgājieniem lielā soma + 4 mazās somiņas piekarinātas  + 3L ūdens maiss (aktīvai iešanai pa mežiem dienas garumā pietiek). Tiesa, es paņēmu 40L-50L somu, bet man pietiek. Obligāti uz vietas piemēri pašu somu, kaut piepildītu ar drēbēm, jo varbūt mugurai nepatiks..

Link to comment
Share on other sites

A kam vispār autoram tā mugurena vajadzīga? Piekraukt pilnu un nest vai autiņā iemest? Domāju visi, kas LV armijā bijuši un sastapušies ar šito zviedru, nekautrēšos teikt-mēslu, no otrā pasaules kara laikiem man piekritīs, ka piekrauta viņa nav ērta nemaz. Mugura un jostas vieta ilgākā pārgājienā noberzta ar garantiju. Un lenču polsterējums nav vispār. Un tā josta, ko liek ap vēderlu, lai atslogotu plecus ir zem katras kritikas.

 

Lieli izmesta nauda šito pērkot par 30 eināriem. Nu 4,5 max varētu dot.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man ikdienai un pārgājieniem ir viena no Sur5al mugurenēm. Modeli nepateikšu, bet dikti ērta. Aizmugurē mugurai tādi mīksti polsterējumi, lences ērtas (mazliet ieliektas formas). Pēc trīs dienu gājiena ar labu svaru iekšā, nekas nesāp un nav noberzts. Pirku savlaik Pa kādiem 20 ls uz atlaidēm! Portatīvais ar labi lien iekšā (15")!

Link to comment
Share on other sites

Slaids; kā jau teicu katram savs. Man piemēram tā zviedru soma patīk. 

Un kā jau teicu pārējās man vienkārši juka ārā,nav normāli ja soma jāsāk šūt pēc pāris nedēļu valkāšanas .

Es labrāt paskatītos ko ērtāku.

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

100debija

Iesaku apskatīties no čehu Husky sērijas kaut ko. Arsenālā tirgojas. Ērtas, salīdzinoši lētas un nekas nejūk ārā.

Labots - 100debija
Link to comment
Share on other sites

ir man Rīgā Trimm soma ~50l 

nelietota 

cenā ar iekļausies. 

uzzvani man, : 29392607

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...