Jump to content

Ledusskapis uzkarst


RedzamaisVards
 Share

Recommended Posts

RedzamaisVards

 

 

Nē, turpmāk izmantot kā cepeškrāsni... :)

ja nezini, vari neterēt enerģiju atbildei.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

sāns nenormāli uzkarst
šei tomēr ir ļoti svarīgi zināt - kreisais vai labais, kā arī, skatoties no kuras puses. 
Link to comment
Share on other sites

constrig

Ja tas ir siltummainis, tad tai vietai ir jaasilst, jaanodroshina gaisa ventilaacija gar taa saaniem, tobish skaties lai nav paaraak tuvu sienai, citam priekshmetam. Bet cik daudz ir tev Nenormaali, tas atkariigs tikai no tevis pasha.

Labots - constrig
Link to comment
Share on other sites

vasara - silti - ledusskapim jàstrādā vairāk - siltummainis silst vairāk. praksē var gadīties ka pāris grādu augstākas istabas temp dēļ viss uzvedas savādāk...

Link to comment
Share on other sites

Neesi ledusskapim ieslēdzis zemu temp un/vai virini bieži durvis? Vai karsts ir normāli nez, bet silts/mēreni uz karsto pusi var būt.. Pamēģini augstākus grādus uzlikt ledusskapi.. Pašam ir +7 (faktiski max, ko var uzstādīt) un ir ok.. pie +5 viss likās tik auksts, nemaz nerunājot par +3.. :D Arī mazāk elektrību patērēs.

Link to comment
Share on other sites

Es gan leduskapī turu +4 grādus, jo alus garšīgāks un piens stāv pa dienu ilgāk nekā derīgumtermiņš 

Link to comment
Share on other sites

RedzamaisVards

Precīzāks skaidrojums, uzkarst abi sāni "saldēšanas" brīdī, respekt., tad, kad viņš strādā, nu aukstums man ir uz 4 režīma, bet kad saldetavā ir saldžuks, tad nepieciešams maksimālais piektais, lai saldējums neplaiktu šķidrs. jā no citām mēbelēm atbīdīju. to, ka darba režīmā jauzsilst, saprotu, bet nebiju domājis, ka tik ļoti.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Es brīnos par tiem sāniem! Ledusskapjiem, visiem ko esmu sastapis siltummainis ir aizmugurē- tad nu aizmugure karst un tas ir normāli!

Bet nu sānos parasti ir tikai siltumizolācija - poliuretāna putas.  Kam tur karst.... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es brīnos par tiem sāniem!

saldētavām parasti ir siltummainis ārējās virsmās.

 

reku te a ļa scientific pārdomas:

pēc šeit http://www.engineeringtoolbox.com/convective-heat-transfer-d_430.htmlredzamās formulas, lai izvadītu konstantu siltuma daudzumu, jāuztur konstanta temp starpība starp virsmu un gaisu.

ja mums istabā ir piem, 20C, un virsma liekas silta (tas būtu nedaudz vairāk par 36C ?), tad gaisa temperatūrai paaugstinoties līdz 25C, to pašu siltumu izvadīs virsma ar temperatūru tipa 41C, kas subjektīvi var likties "karsta". (tā kā mēs neviens neko ar termometru nemēram, tad nav iespējas noteikt, vai, gaisa temperatūrai mainoties, ledusskapja virsmas temperatūra mainīsies proporcionāli, vai iedarbosies papildus vēl kāds cits aspekts, piem, subjektīvais)

 

(tādēļ, droši atveram ledusskapi un izņemam nākamo vēsā alus pudeli :) )

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es brīnos par tiem sāniem! Ledusskapjiem, visiem ko esmu sastapis siltummainis ir aizmugurē- tad nu aizmugure karst un tas ir normāli! Bet nu sānos parasti ir tikai siltumizolācija - poliuretāna putas.  Kam tur karst.... 
Manējam arī ir labajos sānos, aizmugure gluda. 

LG ar pilno NoFrost

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...