Jump to content

Pērku: micro-USB lādētājus un vadus


versatile
 Share

Recommended Posts

Laba diena, forumam.

Tā kā izbeigušies gandrīz visi uzlādes veidi un esmu palicis ar precīzi 1x lādētāju un 1x micro USB vadu 10cm garumā, kur abi ir sadriskāti ne pa jokam, tad interesē iegādāties sekojošas lietas:

 

220v lādētāju uz micro USB Type B - TIKAI oriģinālos telefonu vai fototehnikas ražotāju izstrādājumus (Samsung, Nokia primāri, bet der citi arī) - primāri interesē jauns (ja nu kādam ir nelietots). Vajag garu - jo garāks, jo labāk! Neinteresē komplekti "pāreja uz usb + usb vads"; tikai vadus var piedāvāt (lasīt tālāk).

 

 

2-3x usb-micro USB vadi - Type A uz Micro USB Type B - prasti sakot, telefona slēgšanai pie datora. TIKAI oriģinālos telefonu vai fototehnikas ražotāju izstrādājumus (Samsung, Sony, Nokia, Asus primāri, bet der citi arī) - primāri interesē jauns (ja nu kādam ir nelietots). Garumam nav nozīmes, bet, aptuveni metru garš būtu labi. Būtu labi arī ja telefona puses konektors nebūtu dikti īss, ir problēmas bijušas ar dažiem vadiem.

 

Cena - līdz kādiem 4-6 eur esmu gatavs maksāt par jaunu izstrādājumu, bet var arī vairāk.

 

Pilni veikali ar USB vadiem - bet nav kvalitātes visai tai drazai, dažus jau esmu iepircis, nu mēsli un zemē nomesta nauda. Samsung un Nokia izstrādājumi kalpojuši godam, jā, tagad drīz sadalīsies, bet pēc tik gadu kalpošanas grēks pārmest.

Oriģinālo jaunu veikalā pirkt negribu un vai tagad maz normāli standalone lādētāji pieejami?

 

Link to comment
Share on other sites

Es pēdejos gadus visus ladētajus vadus esmu Te pircis http://letsmobilais.lv/

 

ja k-kas sačakarejas neiiet nesu atpakaļ bet tas ir ļoti reti. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Pilni veikali ar USB vadiem - bet nav kvalitātes visai tai drazai

+1

 

Pats ar atbalstu tikai orģinālos! 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tad jau labāk kādus ķipa auduma pītos nopērc ķīnā pa 1-3 dollari(atkarīgs no garuma 1-3metri) . TIe būs izturīgāki par kkadiem plakanajiem gumijas utt vadiem...


Man piemēram pc pelei ir tāds vads...atrāk pele nobeugsies kā tas vads saplīsīs.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu viss forši, bet tiešām nav kādam kādā telefona kastītē palicis jauns, svaigs un nevainīgs lādētājs, kuru par dažām naudiņām notirgot? Negribu pirkt netā, gaidīt un riskēt - nu negribu. Veikalā arī - visi iepakojumā, nenotestēsi.

Link to comment
Share on other sites

kaut kur mājās jābūt Samsung 2A ladētājam ar UK galu.

Internetveikalā iegādātais S5 izrādījās "pelēkais".

Ja ir interese, par pāris eiro varu atdod, man pielietojums neatradās viņam. :)

 

Sorre. Neizlasīju, ka neder lādīklis ar USB portu. Bet ja citu neatradīsi, tad dod ziņu.

Labots - janni
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...