Jump to content

vai modings taa ir slimiiba


Guest SVchost
 Share

Recommended Posts

Veelos lai Juus izsakaties ko juus domaajat par modingu(jo daudziem tas liekas pilniigs idiotism)laigan turpat blakus cilveeki tjuunee savas ma6iinas ,kraaso mobiilos telefonus utt.tas visiem liekas normaali-bet ko lai dara nabaga moderis (ne izstaazzu-kaa piemeeram auto eksotika automiillotaajiem-ne pamatiiga lan paatiija ,nu vismaz 1 -2 tuuksto6i cilveeku- vai tie6aam modings Latvijaa paliks tikai seetas man6aftes liimenii?

Link to comment
Share on other sites

poller

Modings tas ir LABI, taču jaapzinas ka:

ne izstaazzu-kaa piemeeram auto eksotika automiillotaajiem-ne pamatiiga lan paatiija nekaa ' date='nu vismaz 1 -2 tuuksto6i cilveeku- vai tie6aam modings Latvijaa paliks tikai seetas man6aftes liimenii?[/quote']
Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

Nu pasaki kuram gan cilvēkam patiktu dzīvot pelēkā pasaulē? Iedomājies ka skolā visi staigāti vienādās formās, visos veikalos pārdotu vienādas drēbes, visas mājas būtu mats matā vienādas un nebūtu nekādas atšķirības. PC modding tā ir tikai individualitātes ispausme, lai savu pc padarītu atšķirīgāku no citiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu pasaki kuram gan cilvēkam patiktu dzīvot pelēkā pasaulē? Iedomājies ka skolā visi staigāti vienādās formās' date=' visos veikalos pārdotu vienādas drēbes, visas mājas būtu mats matā vienādas un nebūtu nekādas atšķirības. PC modding tā ir tikai individualitātes ispausme, lai savu pc padarītu atšķirīgāku no citiem.[/quote']

Tieši šitā tak bija kādus 20 gadus atpakaļ :wink:

 

 

Par tēmu:

Modošana in LV ir salīdzinoši jauna padarīšana un vēl nav īsti izaugusi, lai būtu tadi LP ar 100+ kastēm :wink:

Gan jau nāks laiks un pat izstādes rīkos...vajag tikai vienam sākt un tad jau panesīsies :D

Modošana tikai aug plašumā :wink:

Agrāk, jau visādas lampiņas un neonus, jau nemaz nevarēja iepirkt, a tagad var un varēs vēl vairāk :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Agrāk' date=' jau visādas lampiņas un neonus, jau nemaz nevarēja iepirkt, a tagad var un varēs vēl vairāk :wink:[/quote']

Njā nu nejau viss aprobežojos ar pāris lampiņam un neoniem... kurš gribēja tas arī parastās diodes un spuldzītes montēja iekšā kā arī daudz ko ekstrēmāku. Tagad jau visi piebremzē pēc tam kad ieliek neonus un izgriež logus, jo pēc idejas jau neviens neko ar vairāk neuztaisīs...

...tāpēc to visu vajag smagāk izbīdīt uz augšu. Piemēram kā biezi amerikas salaveči iebūvē savus pc visādos spēļu autiņso, bet krievi visādās miskastes tarzās. Taču latviešiem jau žēl ir spīdzināt savu pc kā arī tikai retajam mājās ir pieejami visi instrumenti (~5%).

Link to comment
Share on other sites

Guest Andritis

Tik tiešām žēl ka nav nav kur parādīt savu PC , būtu kādas izstādes u.t.t.

Es ieteiktu izveidot kaut kaadu moddingotaaju org. un atrast (nu šaudos ka latvijā tas reāli) sponsorus kuri dotu prēmijas labākajiem :D !

Link to comment
Share on other sites

Varonis

kautko taisīt ķimerēties - tā ir rotaļa ar zinātnisku, izglītojošu un radošu ievirzi, katrā ziņā noderīga lieta.

Link to comment
Share on other sites

nemesis

Slimība ir neko nemācēt pašam ar savām rokām izdarīt, slimība ir maksāt citiem par to ko vajag tev ,slimība ir katrs otrais teikums :" Nekad nemēģiniet darīt to mājās."

 

Protams ražotājiem totikai vajag lai visi būtu idioti neko paši nedarītu un visu pirktu gatavu bal ,bla ,bla... .

Link to comment
Share on other sites

a kada jega man kjuunot savu kasti, ja man vina atrodas zem galda ? :D Un es jau skatos monitora nevis uz kastes. Saprotu masinas tas jaa, bet keisu - nafig. Noperc smuku defulto keisu un dzivo laimigs.

Link to comment
Share on other sites

Guest gatiss

zinu ka mulkigi ir nopirkt visu jau gatavu

labi ir pasam meklet matrealus un taisiit ar sawam rokam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
a kada jega man kjuunot savu kasti' date=' ja man vina atrodas zem galda ? :D Un es jau skatos monitora nevis uz kastes. Saprotu masinas tas jaa, bet keisu - nafig. Noperc smuku defulto keisu un dzivo laimigs.[/quote']

kāda jēga spēlēt futbolu, basketbolu ja var paskatīties pa televizoru... nu šāds domu gājiens man patīk.

Gatiss - nice logo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest UnderGround
a kada jega man kjuunot savu kasti' date=' ja man vina atrodas zem galda ? :D Un es jau skatos monitora nevis uz kastes. Saprotu masinas tas jaa, bet keisu - nafig. Noperc smuku defulto keisu un dzivo laimigs.[/quote']

 

saaksim ar to ka mans PC nestaav zem galda bet gan uz galda virsuu tapeec arii tuuningu taisu lai pasham prieks un citiem prieksh par manu kasti

Link to comment
Share on other sites

a kada jega man kjuunot savu kasti' date=' ja man vina atrodas zem galda ? :D Un es jau skatos monitora nevis uz kastes. Saprotu masinas tas jaa, bet keisu - nafig. Noperc smuku defulto keisu un dzivo laimigs.[/quote']

 

A kāda jēga man tjūnēt mašīnu, ja es viņā sēžu iekšā? :D Un es jau skatos uz ceļu, nevis uz mašīnu. Saprotu - kompi, tas jaa, bet mašīnu - nafig?

Nopērc smuku mašīnu un braukā laimīgs.

:twisted:

Link to comment
Share on other sites

a kada jega man kjuunot savu kasti' date=' ja man vina atrodas zem galda ? :D Un es jau skatos monitora nevis uz kastes. Saprotu masinas tas jaa, bet keisu - nafig. Noperc smuku defulto keisu un dzivo laimigs.[/quote']

Bet cits arī savu megatjūnēto mašīnu tur garažā :wink: Tātad arī nav tolka :roll: Tas jau ir atkarīga no paša cilvēka kurš kur ko tur , ko grib vai negrib otam rādit :roll:

 

Un paskatoties Cebit bildes mans arī saslima :twisted:

Visādi alternatīvie case man iepatikās :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...