Jump to content

st0ne
 Share

Recommended Posts

Sveiki atkal versos pie jums !

Vai tas ir iespejams no  remote MAC adreses uzinat IP?

Izmeklejos google ta ari nekas nesanaca,bez rupjibam,varbut kadam tas ari liksies noderigi!

Palldies

Link to comment
Share on other sites

Ko tu saproti ar vārdu remote MAC?

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir Tavs WIFI tīkls, tad rūtera iestatījumos var redzēt, kurai ierīcei  kāda IP adrese ir piešķirta. Savu lokālo tīklu vēl var izskenēt ar Dude
Bet, ja tā MAC adrese ir ierīcei svešā WIFI tīklā, pie kura nav piekļuves (nav zināma parole), tad jēgas no tā, ka uzzināsi kāda ir šis ierīces IP adrese nav nekāda, jo 100%, ka tā IP adrese ir 192.168.1.XXX.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tas sanak ka man jaatrod rutera adrese manuali,lai zinatu svesas mac ip,ka jau tu mineji 192.168.1.XXX

 

EDIT:

Skeneju aar Router Scan v2.52 by Stas'M bet met manu lokalo ip

ip ranges 192.168.1.0-192.168.1.254
 

Labots - st0ne
Link to comment
Share on other sites

paldies par atbildi,bet man ir noskenets tikkai ssid ar mac un no ta es gribu dabut ara ip lai talak varu darboties!!!

 

EDIT: Remote maac ne mana

Link to comment
Share on other sites

Tātad Tu zini MAC un SSD, apsveicu! Tagad tu gribi uzzināt paroli? Apsveicu!!!


 

 

man ir noskenets tikkai ssid ar mac un no ta es gribu dabut ara ip lai talak varu darboties!!!
 
Link to comment
Share on other sites

Tttttu paaareizi saprati bet ne ta ka man vajaaag man vajag ari rruteri,bet bez ip es neko nevaru izdarit

Link to comment
Share on other sites

Lai uzzinātu IP, vajadzēs ielogoties tajā pašā tīklā, kurā atrodas interesējošais ruteris/WiFi-tīkla objekts. Varbūt tomēr es alojos, tad bez izsmeļošajām MCB atbildēm Tev neiztikt.

Link to comment
Share on other sites

Tto es saprotu,bet ka lai vinas uzzin?Nav tada skenere kas skane ip range tev apkar,beet varnbut saubos

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...