Jump to content

Kontaktlēcas internetā, pieredze


yancis
 Share

Recommended Posts

Esmu briļļu lietotājs, nekad neesmu lietojis kontaktlēcas, bet tagad sagribējās pamēģināt. Vēlos uzzināt dažus elementārus jautājumus, man šķiet te ārsts nav vajadzīgs un gan jau kāds no foruma var atbildēt.

 

1. Vai pērkot ir vajadzīga recepte, tā kā brillēm? Man pirms mēneša bija pārbaude un zinu savus parametrus, nekas tur mainījies nebūs.

2. Vai tas ir "normāli" pirkt lēcas internetā? Nav kaut kādas kreisās? Piem. google iedeva šo https://www.manaslecas.lv/lv/clear1-day/

3. Tajā pašā linkā. Vai "30 lēcu iepakojums" nozīmē ka man lēcas pietiks 15 vai 30 dienām? Jo teorētiski man ir 2 acis un 30 dienās vajag 60 lēcas

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jo teorētiski man ir 2 acis

A praktiski? Tas arī sniegs atbildi uz pēdējo jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

lēcām ir dažādi izmēri (diametri) - tāpēc pei ārst ajāiet + tev iemācīs ielikt/izņemt. cits tā arī niemācās.vismaz man lēcas ir par pu sdiptriju niknākas, kā brilles.

Ja izmērs un vēlamais tips/ražotājs un stiprums zināms - var pirkt netā

15 dienām, jā tās ir diennakts lēcas. tās ir pa viena vienādas nevis labā un kreisā. ja 30 - tad kā tabletes sapresētas - nolauz un lieto,

Link to comment
Share on other sites

nolauz un lieto

Tā lūzuma vieta tik ideāla, ka var droši acī likt.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Es domaju iepakojumu..leca ir skiduma

Link to comment
Share on other sites

Hāā, es tak blondīne.  :spruce_up:  Re kā ir, kad neesmu neko tādu tuvumā pat redzējis.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

nu jā viss attīstās: kādreiz bija stikla lēcas, tad 1 mēnesi nēsājamās (katru vakaru jātīra, jāliek konteinerā...acis sarkanas...)...tagad lētāk un ērtāk - 1 x reizējās - ieliec  un izmet - nav sarkano acu nav ar šķīdumiem un konteineriem jāņemas. Bet autoram - ja iemācās ielikt - var bez spoguļa ielikt. es pat pēc gada nenēsāšanas ielieku, kaut lēcas nelietoju vairs ,,,jo peldbrilles ar mīnusiem, copes ar...nav vajadzības - ja nu vienīgi aktīvajā sportā.

atceros senāk pa pāli biju lēcu konteinerā  ielējis nevis to šķīdumu bet gan odierīti,,,,no rīta izmazgāju lēcas ar īsto šķīdumu...velns baigi grauž acis...pagāja laiks, kamēr paostīju kur pa nakti bija izmērcētas :)

Link to comment
Share on other sites

tagad jau ir tādas, kuras ieliec un mēnesi neņem ārā. ne acis sarkanas, ne čakarēšanās.

Link to comment
Share on other sites

Tad noprotu ka ne-vienreizlietojamās ir baigā figņa?

 

Skatoties cenas izrēķināju ka priekš viena gada vienreizlietojamās sanāk 30*12 ir ~360eur, savukārt mēnesi lietojamās 12.50*12 ir ~150 eur. Un 2 nedēļu kontaklēcas kaut kur pa vidu.

 

360 liekas bišķi par dārgu, es būtu ar mieru kādus 250 noziedot, bet nav īsti skaidrs cik ļoti tā kvalitāte atšķiras, varbūt labāk neskopoties. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...