Jump to content

Godaddy murgs.


kuku
 Share

Recommended Posts

Sāpe sekojoša.

 

Ar šīm lietām neesmu darbojies, tāpēc arī radās appisiens.

Vēlējos nopirkt domeinu, ko arī izdarīju godaddy.com saitā. Baigi nepētot piedāvājumu nopirku šajā mājas lapā, jo googls šo meta kā pirmo rezultātu. Nopirku www.domeins.com. Pēc brīža sapratu ka godaddy hostings ir baigais mēsls, tikai čakarē smadzenes. Tāpēc nolēmu atteikties no sava domeina un nopirkt citur, jo reviewos labākas atsauksmes bija, piemēram, zoho.com. Izspaidīju visas pogas godaddy un kaceloju savu domeinu. Atnāca arī oficiāla vēstule, ko domeins ir kancelots. Tad nu devos uz zoho.com, un vadot iekšā savu domeins.com man saka ka ir jau aizņemts. Kādas iespējas man atgriezt savu domeinu, un piereģistrēt citur?

 

godaddy supportam nav epasts, kur aizsūtīt jautājumus, par manu tēmu.

 

Mārtiņš

Link to comment
Share on other sites

Ja tiešām atteicies no paša domēna, gan jau tur kāds termiņš, kamēr tas atbrīvojas.

Varbūt arī tas ir piereģistrēts uz godaddy vārda, un tad ir ar galiem. 

Vajadzēja jau tepat NICā reģistrēt, tīri domēnu.

Paskaties kādā WHOIS servisā, ko rāda par "tavu" domēnu.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Ja atsakās no domēna vārda, tad virsū ir 30- 40 dienu karantīna.

Link to comment
Share on other sites

Pēc pieredzes, kāds brītiņš paiet, kad domēna vārds nonāk atpakaļ brīvo vārdu pūlā. 

 

Tās var būt aŗī tās pašas pārdesmit dienas.

 

Vienreiz nopirku domēnu, bet sanāca šaize ar maksājumu. Situācija sanāca līdzīgi, tomēr pēc kādas nedēļas vārds atkal bija brīvs.

Link to comment
Share on other sites

Paņem noteikumos ir jābūt rakstītam! Latvijas NIC man liekas ir 30 dienu nogaidīšanas periods.

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

ImissimI
  • Domēns ir viena lieta
  • DNS ieraksti cita
  • Hostings atkal cita
  • Katrs no šiem var glabāties pie atsevišķa pakalpojumu sniedzēja un var glabāties arī kopā (liela daļa Domēntirgotāju smērē visādus papildpakalpojumus, lai papildus centu pierēķinātu)

Tas ko vajadzēja darīt, lai pārietu no godaddy uz citu:

  • (punkts Nr.0 - Izvēlēties vispirms labu hostingu un domēnu pirkt tur(vai kur izdevīgāk), nevis lēti nopirkt domēnu un turpat hostēt (ir jau izņēmumi, protams).
  • Izvēlēties hostingu, kas apmierina.
  • Pārcelt lapu
  • Norādīt tajā pašā godaddy dns menedžerī, ka viss glabāsies citur. (Ja dns nav bezmaksas, tad norādīt attiecīgi jaunā hostinga pakalpojumu sniedzēja NS).
  • Divas nedēļas pirms domēna apmaksas perioda beigām, veikt domēna "transferu" uz citu domēna vārdu tirgotāju servisu (vēlams kurš apmierina).
  • Priecāties.

Tas, ko tagad vajag darīt:

  • Vaktēt, lai tādi kā Inga šo domēnu "nenoceļ" divas sekundes simtdaļas pēc "hold" perioda beigām.

Varbūt ir kaut kādi DNS tirgotāji, kur var iepriekš samaksāt gada maksu un ieķeksēt, ka līdz ko atbrīvojas, lai reģistrē (nezinu, bet vajadzētu tādai lietai būt).

Labots - ImissimI
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

kā tu varēji nopirkt domeins.com? tas tak sen jau kā aizņemts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu gan jau tas bija tikai piemērs lai visi te nemestos pirkt viņa doghardpron bezsaimnieka lapu. 

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Gan jau Ingai ir kāds krawleris, kas bootu pārlapo, pareizi darīja :D

 

Pa tēmu:

 

 

Pēc brīža sapratu ka godaddy hostings ir baigais mēsls, tikai čakarē smadzenes.
 

Go daddy hostings droši vien nav labākais pasaulē, bet kas tieši ir tas, kas tik ļoti nepatika? Kā arī pirms spiež pogas, cancel domain, delete domain, end subscription, transfer ownership etc.etc.etc., vajag tiešām saprast ko tu dari, nevis štīmī un niknumā to izveikt...

Labots - ImissimI
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Izmantoju vienu domainu ko pirku pie godaddy epastam kas ir cits sniedzeejs. Otrs domain ir pirkts citur bet hostings citur. Taapeec iisti nesaprotu par ko autors cepjas. Var tach citu hostingu izmantot.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Tagad gaidi, kamēr izies no karantīnas. Maz ticams, ka kādam tavs domēns būs vajadzīgs, līdz ar to pēc mēneša vai bišķi ilgāk varēsi to atkal reģistrēt. Katram gadās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es vispār nesaprotu kā var pirkt pie godaddy domēnus.

 

ar kredītkarti, šķiet ar paypal arī var 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Pie Godaddy pamatā pērk tikai tie, kam kaut kas mazliet slēpjams.

Kas tā par mistisko Ingu?

Link to comment
Share on other sites

godaddy domenu menedžēšana ir biš caur pakaļu, tomēr otrajā svaru kausā ir saldās cenas. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Šādā veidā, mazliet iereibis :) nopirku pimpis.info un joprojām nesaprotu, kādēļ. Un ko man ar viņu pasākt.

Link to comment
Share on other sites

Lieliska doma. Daikti ar latvju rakstiem.


Starp citu, vai variet lūdzu iemest kādu labu linku ar čaiņika līmeņa aprakstu, kā tieši DNS ieraksti darbojās un ko katra rinda reģistrā nozīmē - visi tie AA AAA utt.

 

Līdz šim es viņus esmu rakstījis kā dresēts mērkaķis pēc tutoriāļiem un dīvainā kārtā lielākajā daļā gadījumu tas ir darbojies, bet izpratnes par to, ko es daru, man nav.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Baizevei - daļēji pa tēmu sakarā ar domēnu "nocelšanu".

 

Vēl kāds piefiksēja, ka http://www.sakartopapirus.ur.gov.lv/sakarto/#b8rakstā ir nepareizs links uz eparaksts pakalpojumu. Rakstā ir links uz e-paraksts.lv bet domäts gan jau ir eparaksts.lv, jo e-paraksts.lv ir kaut kāds scam, kas gan jau nesūdīgu trafiku sašņauca 20-30.06.2015

 

Interesanti, ka tur tiek tirgoti katrs atsevišķi domēni: zimes.lv un cela.zimes.lv pa labu naudiņu..

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

 

 

cela.zimes pat dārgāk kā zimes.

 

Nu tak apakšdomēns vēl jāpiereģistrē. Papildus darbs. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...