Jump to content

Pērk mITX mātespalti s1155


Rubenis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir vajadzība pēc mITX mātesplates s1155 procesoriem. Galvenā prasība - viens PCI Express x16 slots. Ir Gigabyte plate, bet tai problēma, ka ir viens x1 slots un viens x16, bet videokarte nelien iekšā korpusā.

 

Par čipsetiem vienalga - H61, B75 vai augstāks.

 

Cenā līdz 30 EUR. Pie laba piedāvājuma izskatīšu arī dārgākus variantus.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

(labots)
šitais neder?

Šoreiz nederēs gan, jo tas pats izkārtojums, kas manai platei jau ir - ir PCI Express mazais slots. Ja tajā pašā vietā būtu pilnais, tad viss ok.

 

Problēma tā, ka ir mazais korpuss un tur ir 2 expansion slots. Ieliekot šādu mātesplati videokarte vairs nav pretī šiem diviem expansion slots un neder iekšā korpusā. Ja šai Asrock platei baltā mazā PCI Express slota vietā būtu pilnais, tad viss būtu ok.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Ja nemaldos, Also vai Elko RMA noliktavā bija šādas plates - paprasi sev pazīstamam pārdevējam, lai parokās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

paprasi sev pazīstamam pārdevējam, lai parokās

Emmm ko tu domāji ar šo??? Kādam i-neta veikaliem?? 

Link to comment
Share on other sites

Stāv plauktā jauna ar visiem pričendāļiem Gigabyte H61N-USB3 (garantija gan pa to stāvēšanas laiku beigusies šā gada maijā) Bet gribētu vairāk par tiem 30eur...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Stāv plauktā jauna ar visiem pričendāļiem Gigabyte H61N-USB3

Ok, ja neuzradīsies nekas jēdzīgāks, tad apdomāšu šo variantu... 

Link to comment
Share on other sites

Bet autoram jau arii ir matx (ar 2iem pcie slotiem).
Mitx tak vairaak par vienu slotu nemeedz buut - nepietiek vietas.

Link to comment
Share on other sites

Mēdz būt, ir plates, kurām specenē uzrāda mATX, bet reāli ieskrūvējamas mITX korpusā ar 2 paplašinājuma slotiem (piemēram Asrock H81M-VG4).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet autoram jau arii ir matx (ar 2iem pcie slotiem).

Man ir šāda - http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4873#ov

Ar diviem PCI Express slotiem - viens x1 un viens x16.

Mazais slots arī ir problēma, jo man tajā vietā vajag x16 slotu, nevis x1, lai videokarte ielīstu korpusā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Stāv plauktā jauna ar visiem pričendāļiem Gigabyte H61N-USB3 (garantija gan pa to stāvēšanas laiku beigusies šā gada maijā) Bet gribētu vairāk par tiem 30eur...

pārdodu par ~45eur 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Emmm ko tu domāji ar šo??? Kādam i-neta veikaliem?? 
 

Nu, mums ir maza pilsēta un katrā datorveikalā no pieciem ieejot, var palūgt, lai pārdevējs pie vairumnieka apprasās. Tā arī nopirku vienu, bet tā man bija ar PCI un bez UEFI vajadzīga.


Moš te forumā kādam ir pieeja tiem vairumniekiem un tev pa nelielu uzcenojumu izgādās?


Paziņa teica, ka pie vairumnieka ir šāda te - http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4338#ov

Uzzināšu, vai Elko vai Also un cik maksāja...

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, tad Also netirgo/nepārstāv Gigabyte produkciju, Elko gan Latvijā izplata Gigabyte MB. Nu tā plate, ko Bruketajs norādija, kad es meklēju mITX plates, maksāja nelēti, ap 90Ls, savukārt savējo iegādājos par 50Ls (1a.lv bija laba akcijas cena)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Paziņa teica, ka pie vairumnieka ir šāda te - http://www.gigabyte....spx?pid=4338#ovUzzināšu, vai Elko vai Also un cik maksāja...

Izcili. Padod ziņu pēc tam lūdzu. 

 

 

pārdodu par ~45eur 

Piedod, par lietotu šis nu gan būs par stīvu, it īpaši ja jausn Asus nāk pa 50 ar kapeikām.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Beidzot man atzvanīja (vasara un visi noklīduši pa Positivus un citām štellēm) un diemžēl tā konkrētā vairs nav pieejama. :(

Palūdzu pajautāt vai nekas cits neparādās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Palūdzu pajautāt vai nekas cits neparādās.

Super. Paldies, ka izlīdzi...  

Link to comment
Share on other sites

Piedod, par lietotu šis nu gan būs par stīvu, it īpaši ja jausn Asus nāk pa 50 ar kapeikām.

Lētāk par 40eur man nav rezons tirgot, turklāt plate ir jauna (mazlietota) iepakojumā. Biju vienreiz ieslēdzis, lai notestētu ddr3 atmiņu un tas bija pusotru gadu atpakaļ un viss. Tā man viņa viena (bija 2, bet to otru sen notirgoju) pa plauktiem šos 3 gadus nomētājusies. Un jaunas tādas plates cena sākot ap 70eur

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

intervall

@@DeEK, Kā var tādu plati saukt par jaunu?! Nu, atvaino. Izlietošu prezervatīvu un piedāvāšu tev - tas taču jauns, vienreiz tikai notestēts :D

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

 

 

Izlietošu prezervatīvu un piedāvāšu tev - tas taču jauns, vienreiz tikai notestēts

Varbūt ne izlietosi, bet teiksim uzmērīsi! Tāds salīdzinājums gan liekas loģisks... :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu, atvaino. Izlietošu prezervatīvu un piedāvāšu tev - tas taču jauns, vienreiz tikai notestēts

 

....un tas taču vienreiz lietojams instruments! :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

@@DeEK, sagādātā palte strādā godam. Slēgts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...