Jump to content

MTK čipseta telefona gps,sim zonas problēmas.


Bomaars/C12
 Share

Recommended Posts

Tātad īpašumā ir Doogee DG550, viss bija ok līdz telefons nenokrita uz flīzēm...
Zona iet randomā manās mājās uz galda ir pat max zona bet drusciņ nost no galda teiksim nav zonas ...tuvāk tornim, tīrāka redzamībā arī nav, tāpēc saku ka iet randomā tā zona un dīvaini...
GPS ar negāja, bet pabakstīju kontaktus tagad iet...vēlējos uzjautāt kur varētu būt problēma telefonu biju izķidājis antenu pārliku pa jaunu domāju varbūt nekontakts utt...
Un kas ir katrs kontakts no šiem?

vnwgCcp.jpg

Pa labi tie divi ir GPS,GD ko katrs no tiem kontaktiem ietekmē?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Ja visi cilvēki būtu ar dzelzs tvērienu, tad puse servisa speciālistu varētu stāties bezdarbniekos  :sarkasms: Kaut kā iz dzīves novērots, ka vairums savus telefonus sasit vai noslīcina, pārējais jau garantijas ietvaros...

 

Bet par tēmu:

Kārtīgi visu pārliec un skaties, vairāk jau neko mājas apstākļos neizdarīsi  :SOH:

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)
ja lielu un plakanu telefonu nevar saturēt rokās, tad jāņem vienkāršs. pastā tādu pārdo pa 15 eiro.

 

Šādu jautājumu es neuzdevu un man galīgi neinteresē par to ko tu vari saturēt vai nevari saturēt... 

 

Kontakti tātad ir GPS un GND un otrais parītis BT+WIFI un GND...Ko nozīmē tas BT?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)

Pie frame, kas saskaras ar tiem kontaktiem, iet tie dzeltenie uz kuriem uzspiežas kontakti, tajos to kontaktu asas kantis kārtīgi iespiedušas bedrītes varbūt deļ tā arī kāds kontakts nesaskaras kārtīgi...tik ar ko to labot...pa virsu pielīmet folija tikpat lielus gabaliņus?

Šie te dzeltenie kā šim iphone

AneS6bj.jpg

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

@@drunk_lizard,Lai jau paniekojas, ar statisko elektrību izbliezīs visu kas vēl dzīvs un būs miers. Mehāniski sasistu raidītāju, vai plaisu platē, vai atsistu lodējumu viņš ar foliju labos .. 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)

Pirms postot vajag saprast ko es taisos darīt...ar statisko ko izbliezt var tik tādi muldētāji...katrā ziņā izdarīju bikit savādāk vismaz tagad strādā gps kārtīgi, ar foliju es netaisījos labot lodējumu vai plaisu, ieteiktu vēl iziet sagatavošanos pirmsskolai profilakses pēc...varbūt tur iemācīs lasīt

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

MTK buutu visnotalj veiksmiigs produkts, ja vien vinjiem publiski buutu pieejams driveru kods vai kas tamliidziigi, ko Qualcom izsniedz. MTK nav ne kaads augstaa gala ne tamliidziigi, ka buutu vitaali svariigi sleept izejas kodu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

"Nopirku istabas čības, bet ražotājs nenodrošina staigāšanu pa kūti. Varētu pārtaisīt, bet nezinu, ar kādu līmi ražotājs pielīmējis zoles. Tas taču nav nekāds noslēpums... "

 

Ja telefonu izmanto tam, kam tas paredzēts un tā kā tas paredzēts, nekādas sources un draiverus nevajag.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

 

 

ar statisko ko izbliezt
Tev nav ne mazākās sajēgas par to ko tu runā. Vispārējās izglītības paaugstināšanas nolūkā iesaku izlasīt kas tas par zvēru ESD un ko viņš ziemā ēd. 

 

 

 

Pirms postot vajag saprast ko es taisos darīt
 

Visi labi redzam ko tu taisies darīt: remontēt/novērst sekojošus defektus

 

 

Zona iet randomā manās mājās uz galda ir pat max zona bet drusciņ nost no galda teiksim nav zonas ...tuvāk tornim, tīrāka redzamībā arī nav, tāpēc saku ka iet randomā tā zona un dīvaini.

 

GPS ar negāja

 

Ok turpmāk ieslēgšu interneta DZEN, ieraudīšu kārtējo ģerevņas komentu, paiešu garām.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)
Tev nav ne mazākās sajēgas par to ko tu runā. Vispārējās izglītības paaugstināšanas nolūkā iesaku izlasīt kas tas par zvēru ESD un ko viņš ziemā ēd. 

 

Cirvji kā tu mežā aug līdz ar kokiem? Ar statisko vasarā nav problēmu ja ir tad var viegli noņemt, ziemā savādāk. Tāpēc man nevajag kā tev lasīt gudrus terminus par ESD, kas ir statiskā, kā par to neuztraukties noņemot man tā kā sen kā parasta lieta saprotama

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Ehh.... Kāpēc uzreiz visi strakojas... kautkāds pavasaris vasaras vidū.

Problēma dažu ražotāju mobīlajiem ir tāda, ka atvienojot antenu, bojājas raidītājuztvērējs. Nezinu, vai tā ir arī tev, bet nu labāk šī te aparāta remontu uzticēt meistaram ar pieredzi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)

Cik raiduztvērēja remonts apmēram izmaksā ?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

@@Bomaars/C12, Apstāstiies lops? Remonta izmaksas, atkarībā kas bojāts 15-40E. Remonta izmaksas parasti pieaug tieši proporcionāli tautas daiļamata meistaru iejaukšanās pakāpei.

Un atļaujšos ieņirgt par

 

 

atvienojot antenu, bojājas raidītājuztvērējs 

P.S. Nenoturējos. DZEN vājš, jātrenē.

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Par to atvienošanu es neitrāli izturējos :D , jo atvienošana nekādi nevar ietekmēt jo tiem čainīzeriem tiek mainīti ekrani un vienmer jatvieno antena...

Es neko neapstāstios...jāprasa tev kas tev problēmas ar statisko elektrību ka nezini ka vasarā tā nav aktuāla tema? Vai arī tev vienmēr pirms ņemties ar elektroniku jalasa ESD instrukcija...kurā teikts kā novadīt to?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...