Jump to content

Lietotas portatīvā datora detaļas


Marss
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Man iedeva pamēģināt salabot laptopu, kuram bija salūzusi eņģe. Rādās, ka būs pavilkusi līdzi arī kabeli. Kur, Jūsuprāt, būtu labāk meklēt to kabeli, der arī lietots? Un vēl jautājums, vai tas varētu būt parāvis līdzi arī kaut ko mikroshēmai, kas ir pie monitora? Par 90% esmu pārliecināts, ka vaina ir tikai kabelī, jo displejs rādīja bildi labi, kamēr kabelis netika izkustināts. Tagad kustini gā gribi, bet bildes vispār nav, tikai deg balts un pa kādai strīpai parāda.

 

Kompim virsū rakstīts GAUJA, bet monitors pats ir LG ražojums, noteikti sastopams citos laptopos. Kabeļa kods A15ID2.

 

Link to comment
Share on other sites

Zvani uz Capital.lv

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu tad tu vel neesi atvēris vaļā? Vadi nav tik vārgi, lai ar enģi viņus saplēstu, protams ja ekrāns nav pilnībā atrauts :D ticamākais kontakts pavilcies ārā.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Esmu jau atrāvis vaļā, eņģi sataisījis. Štekeris bija izkustējies no LCD kontakta. Cik sapratu, tad tas aparāts jau labu laiku bija karājies vienā eņģē. Ieliku atpakaļ, mazliet raustījās ik pa laikam, pakustināju vadu un tagad vispār ir tikai balta lapa ar diskotēkas elementiem.

 

Ar googli viss ok, tikai nevaru noskaidrot to, kas mani interesē - vai var dabūt lietotu bez gaidīšanas vai arī jaunu par labu ciparu?

 

Ā, un tikko dabūju bildi, kustinot vadu pie eņģes, tā kā 100%, ka vaina ir tur.

Labots - Marss
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

LV kā likums nav pieejamas laptopu rezerves daļas - tikai sūtīšana! 

 

Tas vads bija vienam pārdevējam iekš UK - atnāks nedēļas laikā! 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Gaujas ir rebrandotas Clevo barebones, un uz dibena blakus Capital modelim parasti ir arī Clevo modeļa numurs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Manējam ir tikai Gauja, neko citu neatradu, arī pieslēdzot pie monitora neko vairāk par gauju nerāda, izmēģināju dažādas komandas cmd, kuras uz mana kompja parādīja prasīto, bet Gaujā - pigu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

pieslēdzot pie monitora neko vairāk par gauju nerāda, izmēģināju dažādas komandas cmd, kuras uz mana kompja parādīja prasīto, bet Gaujā - pigu.
Nu tu jau laikam joko!  :shok:
Link to comment
Share on other sites

 

 

izmēģināju dažādas komandas cmd, kuras uz mana kompja parādīja prasīto, bet Gaujā - pigu.

 

       Pastāsti mums visiem kā iekš CMD var izsaukt Pigu? Vai to tikai Gaujās var izdarīt? :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pastāsti mums visiem kā iekš CMD var izsaukt Pigu? Vai to tikai Gaujās var izdarīt?

 

 

wahahaha sfc /scannow /jokeoftheday

 

Bet ja nopietni, ja rāda tikai gaujas logo kāds tur vel cmd

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdzu pie cita monitora, ieslēdzu datoru, atvēru command promt (cmd) un ievadot vajadzīgo komandu izmeta, ka ražotājs: Capital, modeli: Gauja. Pēc šiem datiem Capital detaļu nevarēja atrast, jo viņiem jāzina modeli. Ja saimnieks neatradīs kasti vai kādu dokumentu, tad būšot jābrauc skatīties dzīvē to kabeli. Komandas strādā, bet Capitals vien zina, kāpēc tur nav rakstīts modelis.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nu tad norauj bateriju un apskaties zem viņas, lai gan grūti noticēt, ka uz kompja dibena nav etiķetes ar modeļa kodu (ja vien tā nav noravēta). CPU-Z vai HWINFO arī var sniegt kādus hintus par oriģināla modeli.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Neatradu, nekur nav tās uzlīmes, ir tikai viena nodilusi, kura noteikti ir īstā. :D Programmas arī nepalīdz.

Labots - Marss
Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

tev ir kabeļa kods, atver ebay, sameklē, samaksā, pēc divām nedēļām ej uz pastu.

Kur problēma???

Link to comment
Share on other sites

Problēma ir tajā, ka Capital teica, ka viņu kabelis maksā 10EUR, kurš iespējams der. Lai vai kā, problēma tiks atrisināta tā vai citādāk. Galveno, laikam uzzināju - ka datorkapsētu Latvijā nav, un, ka viens noteikts kantoris, kur šāda veida detaļas var nopirkt arī nav.

 

Paldies visiem par padomiem!

Link to comment
Share on other sites

ta kā ta nav.

 

Datorsex.lv   /atvainojos par nesaskaņotu reklāmu/ :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...