Jump to content

Pērku USB vadu


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

viesturs0711

Ieej stacijas 636. Tur ir.

Link to comment
Share on other sites

Johny_JK

Man tādi ir pat vairāki, bet ne Rīgā gan (Cēsis).

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Nu, tur cena būs 5,50

Šie slimi vai?

 

 

Ideāli Pārdaugava/Dzirciems

Tas nav RSU apkaimē? Ja jā tad moš varu izpalīdzēt. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs, nezinu vai tiešām ir 5,50 bet ņemot vērā lokāciju, tāda cena arī varētu būt.

Tas līdzīgi, kā Davidovičs taisīja eksperimentu, pērkot celtniecības materiālus -

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y_1Vm_oG9hk

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Nu, tur cena būs 5,50

 

Tik traki nebija, bet dārgāk ir kā jebkurā citā datorbōdē. Tas dēļ viņu atrašanās vietas! Lai nu kā, šie man sanāk vistuvākais veikals kur visādus sīkumus un kabeļis pirkt, ja protams neskaita Kauguru televīzijas remontu, kur nekad nekā uz vietas nav! Var jau sūtīt internetā ar piegādi uz PS vai Omniva, tik parasti tas process aizņem vismaz nedēļu!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pēdējo reizi kad man tādu vajadzēja jo biju pamanījies veco pazaudēt 3 priedēs... pargāju pāri ielai un RIMI Minska piebūvē pirmajā datorkioskā dabuju to par 1 Ls un pat čeku izsita uz rekvizītiem, vads gan bij drusku lietots, mānāgeris norāva to manā acu priekšā no sava āāparāāāta

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tik daudz domu par veikala vadu 3 eur vērtībā, smiekli nāk!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Jema, bet kad tev tāda vada dēļ jābrauc 40 kilometri līdz bodei, tad smiekli nenāk! :D Jo redz ražotājs printerim vadu komplektā nav iekļāvis. Tagad man protams stāv rezervē, bet senāk aptuveni tā arī reizēm sanāca. Izpako printeri, bet nav ar ko pieslēgt, klientam tai pašā dienā jau vajag. Cūcība protams!

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Jo redz ražotājs printerim vadu komplektā nav iekļāvis. Tagad man protams stāv rezervē, bet senāk aptuveni tā arī reizēm sanāca. Izpako printeri, bet nav ar ko pieslēgt, klientam tai pašā dienā jau vajag. Cūcība protams!

 

Nevis cūcība, bet parasta izmaksu optimizācija - visi grib tikai lētākus dzelžus, tad nu saņemiet. Turklāt neatminos nevienu pēdējos 10+ gados ražotu printeri, kam tāds nāktu komplektā, vēl jo vairāk tagadējiem, kuriem ir usb/lan/wifi. Nafig ražotājam tērēties uz vadiem, kurus lietotājs nekad neizmantos?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jo redz ražotājs printerim vadu komplektā nav iekļāvis.

Praktiski nevienam printerim USB vads no ražotāja nenāk. Neesmu redzējis.


O, nepamanīju, biedrs nnoname jau uzrakstīja. Ļoti pareizi uzrakstīja.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jema, bet kad tev tāda vada dēļ jābrauc 40 kilometri līdz bodei, tad smiekli nenāk! Jo redz ražotājs printerim vadu komplektā nav iekļāvis. Tagad man protams stāv rezervē, bet senāk aptuveni tā arī reizēm sanāca. Izpako printeri, bet nav ar ko pieslēgt, klientam tai pašā dienā jau vajag. Cūcība protams!
Nesmejos, pats esmu tā rāvies virsū, tagad ĻOTI cītīgi lasu speceni! 

 

 

Praktiski nevienam printerim USB vads no ražotāja nenāk. Neesmu redzējis.
Samsung nāk, lētajiem reti, bet ofisa visiem! Zato HP nevienam. 
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pa lielam tas ir idiotisms, drīz sāks tirgot bez 220V vada

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā ir UPS vadiem, ja neizlasi, paliec pie klienta par mērkaķi!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Te būtu vietā uzrīdīt pircēja aizsardzības iestādes vai kā nu tur pareizi tas saucās, pa lielam es vispār nesaprotu ko šie guļ uz ausīm kad pircējam iesmērē risinājumus kuri bez papildus iekārtām nestrādā. Nu dullina tak galvu ar 2 nedēļu testu utt., tad kāpēc bezzobainas kad klientam iekarta pec iegādes nav spejīga strādāt?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man kā kuram. dažiem lētajiem HP ir nācis komplektā. Samsungiem biežāk nāk!


 

 

kad klientam iekarta pec iegādes nav spejīga strādāt

Nopērk kāds čaiņiks printeri un ko? Nestrādā! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

drīz sāks tirgot bez 220V vada

 Nebrīnīšos. Taču vadi paliek pāri no iepriekšējās iekārtas. Vadi vienādi. Savs racionāls apsvērums tur būtu. Atceros vecajā darbavietā bija skapītis, kur krājās visādas lietas, ārā nemeta, zināja, ka jāliek tajā skapītī. Tur bija kaudzēm vadi, veco nokalpojušo, piemēram, printeri izmet, jaunajā, kas nāk vietā iesprauž to pašu vadu, bet vadu no jaunā, piemēram, prinetera kastes ieliek skapītī. Kaudzēm krājās.

 Atceraties, vienu brīdi sākās runas, ka mobilo telefonu ražotāji izveidos viena standarta mobilo telefonu lādētājus un mobilos telefonus tirgos bez lādētājiem, jo lādētājs kalpo daudz ilgāk, turklāt paliek pāri no vecā telefona labs lādētājs, kuru var ļoti labi lietot jaunajam telefonam. Kaut kā iesākās tās runas, bet līdz galam nekas nenotikās. Un kāpēc ne?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Vēl pietrūkst ņaudēšanas par starter kārtridžiem ar 2-3x mazāku ietilpību kā parastajiem.


 

 

Te būtu vietā uzrīdīt pircēja aizsardzības iestādes vai kā nu tur pareizi tas saucās, pa lielam es vispār nesaprotu ko šie guļ uz ausīm kad pircējam iesmērē risinājumus kuri bez papildus iekārtām nestrādā.

 

Uzrīdi un atraksties ar rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nopērk kāds čaiņiks printeri un ko? Nestrādā!

Jo izrādās klāt vēl dators jāpiepērk... :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Te būtu vietā uzrīdīt pircēja aizsardzības iestādes vai kā nu tur pareizi tas saucās, pa lielam es vispār nesaprotu ko šie guļ uz ausīm kad pircējam iesmērē risinājumus kuri bez papildus iekārtām nestrādā. Nu dullina tak galvu ar 2 nedēļu testu utt., tad kāpēc bezzobainas kad klientam iekarta pec iegādes nav spejīga strādāt?
Šito lietu bieži stāstā, tie locekļi, kas pirms tam nestāsta,  ka viņu dators viņiem ir 95 gada, kam pat USB nav, tad tu kā mērkaķis vairi skraidīt un domāt, ko nu, it sevišķi, ja biezai ir pasūtījis saviem senčiem, bet normālam ir žēl naudas!

220V vadi tipa IBM laptopiem ir deficīts, labi ka ir tāda DCP firma visus vadus velk iekšā, bet tikai juridiskajiem! Tur bar paņemt savādāk ebay ar savām 3 nedēļām.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Uzrīdi un atraksties ar rezultātu.

 

Es jau labprāt, tik kādreiz nudien ņēmu brand new only utt., a tagat ir apriebies tas viss tā ka paņemu par 1/3 cenu nedaudz lietotu, bet obligāti vispilnīgākajā kombinācijā un,,, attiecīgi uz savas ādas šo bēdu pēdējo pāris gadu laikā neesmu izjutis ne reizes. Runa vairāk ir par principu, ka kā var tirgot brand new kas nav spējīgd funkcionet right out of box, un te nudien ne jau privata persona lai šito ārstē, bet organizācija kā minimums valsts mērogā

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

220V vadi tipa IBM laptopiem ir deficīts

Šo es īsti neiebraucu, par kādiem 220V vadiem ir runa? 


 

 

Vēl pietrūkst ņaudēšanas par starter kārtridžiem ar 2-3x mazāku ietilpību kā parastajiem.

Preces aprakstā to norādīt būtu tikai pozitīvi! Klientam jau tiek apskaidrots, ka printerī ir start kartridži un lai gatavojas pirkt jaunus un drīz, bet patīkamāk būtu to zināt jau pirkšanas brīdī. 

Link to comment
Share on other sites

Adapterim, standarta PC barošanas vads neder, var būt kā vecajai krievu SIGMAI, vai tieši tāds pats tikai ar zemējumu, DELL arī izmanto, tādu, apkopēja pārsit, nu mēģini viņu sameklēt, laba atrakcija!

post-97578-0-12419900-1436395134_thumb.jpg

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Nu tev slengs! Bet viņu nevar katrā bodē nopirkt! Kā tad sauc veco krievu štepseli, bez zemējuma?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Par mikimaušiem jā, katrā bodē netirgo! Ar reizēm ir bijusi vajadzība, tāpēc iekrāju rezervi!


Tādi jau katram portatīvā lādētājam gandrīz nāk!

Link to comment
Share on other sites

Cik es zinu tad vecie IBM un DELL izceļas, kreisos nezinu nav pieredzes, nu nav PC standarts un mocies kā gribi!

Link to comment
Share on other sites

varu notirgot pāris usb vadus pa divīti katru, bet atrodās ogrē.

ja kas pm

Labots - watson
Link to comment
Share on other sites

inteens

priekš metrīga belkin cena adekvāta

Link to comment
Share on other sites

Lauvinsh

Kaspar - no manis vari par 1,- Eur dabūt :) Tam garums ~1.4m.

 

Atrašanās vieta - centrs... Ja interesē, tad PM.

Labots - Lauvinsh
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...