Jump to content

hp proliant di380g5 intel xeon e5440


suport
 Share

Recommended Posts

Kādi ir pārējie dzelži - RAM, diski? 70 EUR varētu pat ļoti labi būt.

Tīri pēc CPU jau nu weblapiņai vajadzētu pietikt. 

Labots - Easo
Link to comment
Share on other sites

Suport es domāju pēc jautājuma vai tas serveris pagriezīs mazu lapu tev labāku būtu jaizvairās no dzelžiem un jāmeklē kāds hosts.

Link to comment
Share on other sites

Man jau pa skalumu brīdināja , intereses pēc varbūt zini kāpēc viņi tik skaļi ruuc? Uz balkona varbūt varētu turēt kāda noslēgta vietaa

Totoxt vienkārši darba vietā vai vecos serverus maina un piedāvā katru pa 75 EUR , ES domāju vai ir izdevīgi , moska tālāk kādam no pārdot kaut vai pa 10 EUR dargaak . ja protams ES neiegrabsos. Vienu jau sew varētu paturēt priekš lapeles bet ES Baidos pa to skalumu

Link to comment
Share on other sites

Neapkurinātā telpā serveri turēt ir neprāts! Tev tajā vietā statiskā IP ir pieejama, domēna vārdam?

Link to comment
Share on other sites

hehe servers uz balkona :D labs :D vasara +25 grādos ātri vien nosprāgtu. Ja ne no karstuma tad no kondensāta gan. 

Link to comment
Share on other sites

Jema pa neta kabeli un statistisko IP nav jāuztraucas , tas viss ir !

Totoxt tas bija domāts vairāk kas joks pa to balkonu , bet viņš kā radiators ziemā varētu labi kalpot telpas uzsildīšanai

Katras ziņā pēc visā spriežot tas suds pa 75 eiram ir atbilstoši cenai

Link to comment
Share on other sites

Cena ir normāla, pareizi Ieleja teica, būs skaļš un elektrība garšos. Pēc izmēra spriežot tie ir SCSI diski, jautājums cik stundas ir nogājuši, ja kāds uz miršanas robežas, būs grūti vietā dabūt.

Link to comment
Share on other sites

SCSI var dabūt jaunus pat. Suudigi kā rijiigs , un cik tas rijiigums aptuveni izpaužas?

Link to comment
Share on other sites

 

 

SCSI var dabūt jaunus pat.
Kur? Kaut kā LV noliktavās neesmu manījis, neesmu gan speciāli meklējis.
Link to comment
Share on other sites

Var, var dabūt nesen vēl pirku vienu 36GB SAS disku. Arī SCSI vēl ir pieejami.. cenas gan ir visai nedraudzīgas.

 

Autoram - tas serveris noēdīs tik daudz elektrības, + prasīs tik daudz "uzturēšanas" (protams, ja nevēlies lai lapā parādās "Zdesj byl Vasja"),  un izbesīs tik daudz, ka lētāk tomēr ir domāt par ārēju hostingu. Protams, ja ir nepieciešams darbināt visādus CGI vai kādas specifiskas programmas - tad cita, specifiska,  runa.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Ja tu pats maksā pat elektrību un stāv mājās - no way. Daudz ēd, (ļoti) skaļi rūc. ja kārtīgi noslogo mēnesī var pārdesmit eiro noēst, tipiski serveri gan pārsvarā idlē. Ja par elektrību maksā darbs un ir racks kur ielikt -ir ok.

Mājām es ņemtu kādu atoma kluso dēli vai hostingu.

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

mazas lapas neko neēd, kamēr vienkārši pasniedz php ģenerētu html ar statiskiem failiem, var hostēt kaut uz raspberry Pi.

 

man tādas lapas ar 2000 skatījumiem dienā cpu pat nepakustina, load ir zem 0.1

 21:16:37 up 47 days, 14 min,  1 user,  load average: 0.08, 0.02, 0.01

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...