Jump to content

Bezmaksas programmas piedāvājums


vvv
 Share

Recommended Posts

Nevarēju atrast atbilstošu tēmu, kur šo ziņu ierakstīt.

Ir neticama iespēja dabūt ļoti dārgu programmu par velti. http://www.liraland.com/news/update/1970/

Tiesa - veca versija, tiesa - tikai nekomerciālai izmantošanai. Uz darba datora nedrīkst instalēt, nedrīkst izmantot komerciāliem nolūkiem. Turklāt, nebūs nekāda atbalsta, nekādu jauninājumu šai programmai.

Vienalga, ļoti labi. Gandrīz pilnvērtīga, tikai minimāli funcionalitātes ierobežojumi esot.

Piedāvājums parādījās dažas dienas atpakaļ.

Domāju, forumā ir biedri, kas zina šo programmu, kam šī programma var noderēt. Programmas licence maksā tūkstošus, nebija viņiem nekad pilnvērtīgas trial versijas, tikai kaut kāda stipri apgraizīta demo versija. Tā ka, šis piedāvājums ir īsta laime.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ko parasts nekomerciāls mājas lietotājs var darīt ar šo programmu, izņemot studentus, kam tas kādreiz būs vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko parasts nekomerciāls mājas lietotājs var darīt ar šo programmu

Darīt var visu. Iegūt rezultātus un likt lietā. Tik nevienam nestātstīs profiņš, ka viņš uz mājas laptopa visu sarēķināja bezmaksas versijā. Nav šitā nekāda obligātā programma, nav neviena programma obligāta, rēķini kaut uz papīra ar roku, galvenais ir rezultāts. Bet rezultātu iegūšanai šis FREE softs ir ļoti labs. Atvieglos dzīvi daudziem. Un vēl viena nianse, ja nu kādam vajadzēs tieši šo, nebūs iespēju nopirkt (dārgi), vairs nevajadzēs lietot zagto versiju, kas nav tik uzticama.


Un, saprotams, studenti ar ieguvēji.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Acīmredzot fails ir izņemts no apgrozības.

Link to comment
Share on other sites

Ā, taisnība. Download neiet. Var pārslēgt lapu uz krievu valodu, tur Download saite iet.

Vispār tā ir ukraiņu programma, tiek izstrādāta no seniem padomju laikiem. Viena no nopietnākājām postpadomju pasaulē.


Savā jomā.

Link to comment
Share on other sites

nevajadzēs lietot zagto versiju, kas nav tik uzticama.

Tīri kur problēma lai viņa nebūtu uzticama? Ne ņemot vērā bonusus,ja pats viņus uzstādi kopā ar programmu.

Pāris reizes lietoju,bet orģinālo un ne uz sava personīgā datora.( daudz laika pagāja lai viņā iebrauku :) )

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tīri kur problēma lai viņa nebūtu uzticama?

 Par šo konkrēto nezinu, bet vispār, ir man bijusi diezgan liela pieredze ar nelegālajiem AutoCADiem, tas ir tādā nozīmē, ka man atnāk fails, kas taisīts uz kaut kāda zagtā AutoCADa, a tur brīnumi iekšā nejēgā. Ir AutoCADam tāda funkcija AUDIT, tā uzrāda errorus failā. Pamēģiniet, kam ir AutoCADs. Tad, lūk, bija man viereiz tāds fails ienācis, kur tūkstošiem errori. A nepareizības var izpeldēt viskautkādas, bija vienai kolēģītei, nevar izprintēt, neprintējas un kaut raudi. Jā, salaboju failu, viss printējas. Tad fails, figviņzinarkādu taisīts, visu laiku nesakarā verās ciet. Nezinu, kā tas rodas, bet oficiālā versija vienmēr ir labāk, vismaz tāda ir mana pieredze. Un domājiet, ka tās programmas izstrādā tā, ka viņas viegli uzlauzt? Gan jau tiek tur visādi veidota tā aizsardzība pret uzlaušanu. Viens paziņa lieto kaut kādu softu, pirātisku, it kā varētu iztikt bez tā, bet kaut kā iesāka, pierada, pirkt nepēr, jo dārgs, bet softu lietot gribas. Kad iznāk jaunāks laidiens tam softam, meklē lauzto versiju, šito man stāstīja, nemaz tik ātri neuzlauž to viņa softu, paiet pusgads, kamēr atrod kaut kur nokačāt.

 Ta prasi ar tā, it kā nezinātu, kā ir ar nelegālajām programmām.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau vēl dažādi Autocad cloni, kā, piemēram, ZV cad, ja nemaldos, un vēl. Tur arī saderības ziņā visādi brīnumi lien laukā.

Link to comment
Share on other sites

Par kloniem taisnība, bet man lielāka cieņa pret legāla klona īpašnieku nekā pret zagta AutoCADa īpašnieku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...