Jump to content

cpu un video


KVANTSS
 Share

Recommended Posts

sveiki! varbūt kāds gudrāks var man paksaidrot, ja gribu iegādāties i7 procesoru piemēram Intel® Core™ i7-4771 Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz). ja procesora specifikācijā ir noteikts, ka procis atbalsta max video dinamisko frekvebnci 1,2 ghz un max  video memory 1,7 gb tad kādas video kartes man jāiegādājas lai es varētu viņas saslēgt SLI slēgumā? respektīvi vai es varu pirkt divas jaudīgākas video kartes SLI kabeļa konfigurācijai, piemēram, katra 2 ghz un 2gb?

Link to comment
Share on other sites

Uz atsevišķām videokartēm tie parametri neattiecas, liec ko gribi.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu izmanto CPU iestrādāto video neizmantojot citas videokartes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

paldies...man ir vēlviens jautājums..kā ir ar ddr 3 base frekvenci procim? vai man ir jāmeklē atbilstoši mhz ramiem izrietot no procesora atbalsta , vai man jaskatās uz mātes plates ramiem kurus atbalsta un procesora atbalstītajiem ramiem tur nav nekāda sakra?

 

ka nesanāk tā, ka man procesors neatbalsta ramus jo viņiem ir lielāki mhz...piemēram, procis i7 3,4ghz atbalsta 1333, 1600 mhz bet ramiem ir 2133mhz.

 

kā tur īsti ir??

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

strādās ar to frekvenci, kura ir viszemākā ķēdē. pa lielam var likt jebkuru ddr3 ramu (ar norunu ka laptopā neliek desktopa ramu un otrādi), vienīgi nav vērts pirkt kaut kādu dārgo ar lielām frekvencēm, ja mātesplate un procesors to neatbalsta

Link to comment
Share on other sites

Procesoram un diskrētajām video kartēm nav tiešu saistību, kā viens otru varētu ierobežot. Vienīgais, uz ko tu varētu skatīties multi-GPU konfigurācijā ir procesora atbalstīto PCI-E līniju skaits. Šajā gadījumā tas ir 16, tādēļ tu varēsi saslēgt tikai x8/x8 režīmā, ja izmantosi divas kartes vai x8/x4/x4 režīmā - ja izmantosi trīs (atkarībā no MB šeit varētu rasties arī x4/x4/x4 variants). Kas attiecas uz RAMiem, atkarībā no plates un proča, būs maksimālās frekvences ierobežojums. Tā parasti nav problēma, jo atmiņa automātiski strādās zemākā ātrumā, ja tas būs nepieciešams.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

(labots)

mātes plate man atbalstītu...

 

MSI z87-g55 

 

memory support dd3 3000(oc)/2800(oc)/2666(oc)/2600(oc)/2400(oc)/2200(oc)/2133(oc)/2000(oc)/1866(oc)/1600/1333/1066 mhz

 

tikai kā ar to procesoru tur būs...vai man ir vērts pirkt vispār 2x 4gb 2133mhz?


paldies un skaidrs emilz pa lielam...es tā arī izlasiju mātes plates pamācībā par to reizināsānos

 

1way x16

2way x8/x8

3way x8/x4/x4

 

es tikai netiku gudrs kā tur ir ar to procesoru un viņa standart atbalstu...vai man pārējās komponentes ir japiemeklē pēc tehniskā atbalsta īpašībām vai tas pa lielam nav nemaz tk svarīgi..

 

tagad man pa lielam ir skaidrs...

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

Vai tāvām vajadzībām ir vērts pirkt klokotu atmiņu, to es tev nevaru pateikt, bet plate tev viņu pilnībā atbalstīs. Par kādu saderību tu prasi, un par kurām komponentēm?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

par procesoru....es te mēģinu lēnā garā nokomplektēt sev jaunu pc no lietotām daļām...tagad esmu apstājies pie procesora, ramiem un hdd un kaut kād vēlāk varbūt vēl video kartes pirkšu...principā es esmu iestrēdzis pie procesora izvēles, pētot viņu specifikācijas...un netiku gudrs jautājumā par atmiņas atbalsta specifikāciju un video atbalsta specifikāciju...

 

es nesapratu vai tie minētie procesora parametri ir tie līdz kuriem viņs atbalsta pārējhās komponentes...

 

video

memory

 

Memory Types DDR3 and DDR3L 1333/1600 at 1.5V

 

Graphics Base Frequency 350 MHz

Graphics Max Dynamic Frequency 1.25 GHz

Graphics Video Max Memory 1.7 GB

 

 

es netieku gudrs cik man jaudīgas komponentes ir vērts pirkt attiecībā pret procesora atbalsta specifikāciju...

 

negribas par velti naudu izmest par dargām jaudīgām detaļām, ja man strādās vienalga uz tikai atbalstītiem mhz vai zemākajiem...

 

overkloka ģēnijs neesmu...

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

 

 

Graphics Base Frequency 350 MHz Graphics Max Dynamic Frequency 1.25 GHz Graphics Video Max Memory 1.7 GB
 

Vispirms tad par šiem trim.. Tam 4771 ir integrētā GPU, un šīs vērtības nav saistītas ar neko citu kā paša proča iGPU. Respektīvi, tie 350MHz norāda iGPU standarta darbības ātrumu, bet 1250MHz norāda maksīmālo 'boost' ātrumu, bet tie 1.7GB norāda maksimālo atmiņas daudzumu, kādu var rezervēt iGPU vajadzībām. Tas arī viss. Šīs vērtības ir pavisam nesaistošas, ja tu neizmantosi procesora iGPU.

 

 

 

Memory Types DDR3 and DDR3L 1333/1600 at 1.5V
 

Uz tām voltāžām vari neskatīties, tam nav nekādas nozīmes, par to atbildēs MB. Kas attiecas par RAM frekvencēm, tu ar šo proci varēsi izmantot arī 2400MHz, ja vien plate to atļaus. Plate tikai varētu neatpazīt ramus, un tev varētu nākties manuāli iestatīt tās augstās frekvences pašam.

Link to comment
Share on other sites

skaidrs emilz..

 

 

paldies par kodolīgo atbildi...

 

 

tad es biju jau uz pareizā ceļa...man vienkārši vajadzēja pārliecināties...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

man vajaga atbilstošu manai mātes platej, jo jaudīgāks jo labāks, lietotu par iespējams zemāku cenu...lai p''ec iespējas ilgāk man tas komplektētais kompis saglabātos jaudīgs un priekš mana maka iespējām samērā jauns...(nu kas gan datora pasaulē skaits jauns)

 

mātes plate MSI z87-g55

 

 

 

paldies par linku...ievērtēšu...

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

(labots)

jā...jau pusgadu stāv pilnōigi jaunu pirku par 110 eiro...pārejais viss ir lietots un tiks lietots pikts corsair h100 cooleris, corsair 850w dc, case 7x fan...vēl tikai procesors, rami un ssd janopērk...kapēc prasi?

 

 

man palikušas tikai divas reizes ko es drikstu te rakstīt...

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

 

 

.kapēc prasi?
Tapeec, ka ja buutu vajadziiga jauna maatesplate shobriid, tad praatiigaak buutu izveeleeties intel 9 seeriju. Visu laiku iznaak jaunaaki labaaki modelji. Pirkt datordetalju, lai taa pus gadu staaveetu plauktaa ir augstaakaa meeraa nesapraatiigi.
Nu bet kas izdariits .. tas izdariits.

Tieshaam tam kompim vajag i7 un 2 vga sli rezhiimaa? Kas tur tiks darbinaats? Monitors kaads?
Link to comment
Share on other sites

(labots)

nu ja es palaižu hd video uz sava kompja tad vairaak par 480 pikseļiem mans kompis nevelk viņs sāk.... bremzēt...fotogrāfēt...freimot...

 

 

 

šis ir mans pēdējais atļautais posts, ja būs vajadzība, tad nākošos es vienkārši labošu.

Labots - KVANTSS
Link to comment
Share on other sites

Taa arii nesapratu, ko uz taa kompja taisies darbinaat?


Kaadi pie velna 480 pikselji? Kaada veel fotograafeeshana?

Link to comment
Share on other sites

īsāk sakot skaidrs, tie procesora parametri ir domāti default uzstādijumi mijiedarbībā ar mātes plati bez papildkomponentēm..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...