Jump to content

putekļu, mitrumu un triecienu droša telefona izvēle


Recommended Posts

ahoi,

 

tiem kas lieto Xcover 3 - pieejeams oficiāls 5.1.1  andrītis. Tiesa for nordic countries. es uzbāzu viņu caur USB un odin tūli izmantojot kompi. Izskatās, ka aparāts raitāks palicis + vizuālais ar nedaudz jaunām vēsmām.

 

links:

 

http://samsung-updates.ru/SM-G388F.html

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ir lietots gan CAT, gan XCover 3, abi nav slikti, bet ne tik labi kā Kyocera Brigadier, kas patlaban tiek lietots un tomēr ir klasi pārāks!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu jā, bet tā ir cita cenu grupa tomēr. Man lauž tik daudz par tel. maksāt ....xcover vienīgie mīnusi - dažreiz krītot bača izlido un jārestartē tel. Vēl ja tiek ūdenī - reizēm pazūd skaņa jo aparāts domā, ka ausis pieslēgtas. palīdz ausu štekera izpūšana ar gaisu. vai jāgaida kamēr pats  nožūst. Bet tā ir ok par to ciparu.


no tiem jaunumiem ko ievēroju - paziņojumi redzami pie neatbloķēta ekrāna + lukturi var ieslēgt neatbloķējot. pirms tam tā nebija un tas kaitināja.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

intervall

Mans LG spirit mani pievīla, pēc kritiena sāka gļukot vibrācija, šodien paņēmu xcover 3.

Nesanāk novākt saīsnes no paziņojumu paneļa - kad ar pirkstu velk no augšas - nfc, bt, sync etc - kā to visu noravēt nost?

Link to comment
Share on other sites

noravēt nost nevar - imho var tikai kārtību mainīt.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Vēl muļķīgs jautājums.

Pārdevējs gribēja dot trubu no stenda, palūdzu neatvērtu - atvēru tikai mājās un tur surprise -  mļedz ekrāns uz tumšiem toņiem vairāk izgaismots augšējā kreisajā stūrī un pašā apakšā...

Izceļās uz melna vai ļoti tumša fona.

Tev ar ekrānu viss ok?

Vai tas ir uzskatāms par defektu?

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

laikam jau. Man ar ekrānu viss ok. nekādu pleķu nav.

Link to comment
Share on other sites

intervall

To "backlit bleeding" piecietīsim :D

Būšu visu pārracis, bet nevaru atrast - kā aizvākt, lai garāku sms nepārveido par multiziņu?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...