Jump to content

Skype negrib saņemt bildes


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Uz mājas datora (win 7) nekādīgi neizdodas saņemt bildes un parādās šāds neko neizskošs paziņojums. Jebkādus citādus failus varu sūtīt un saņemt vai arī tai pašai bildei nomainīt paplašinājumu.

 

Skype versijas esmu visādas mainījis, bet tagad pēdējā - 7.5.  IE11. Iztīrīju Appdata mapi, iztīrīju temp, iztīrīju IE cache. Ko vēl var pamēģināt, jo idejas jau sāk beigties?

 

post-1472-0-33277500-1434997706.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skype_not_receive.png

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Uz darba datora no tā paša datora bildes saņemu, līdz ar to iemesls nav tur. 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

LAN iestatījumi ?

 

 

 

Next reset LAN settings:

 

Open Internet Explorer. Go to Tools -> Internet Options -> Connections -> LAN settings. Make sure that the only option selected is “Automatically detect settings”.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tāds ķeksis arī jau pārbaudīts un neko nemaina.

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

kads tur vispar sakars ar to drankji internet explorer? pec windows instalacijas ta ir viena no pirmajam lietam ko izdaru - caur windows features iexplorer nahrenizeju vinju. un skype man viss strada ideali.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

IE ir pēdējā versija, kas pati apdeitojas, līdz ar tur nav vairs ko rakt.

 

Nekur nevaru atrast listi, kas tad ir vajadzīgs skype jaunai attēlu fīčai. Pēc būtības tas krāmē failus temp mapē un pēc tam nolasa. Lasīju vienu MS palagu, kur visādus padomus ieteica, bet līdz tai temp mapei faili nenonāk. Ierubīju opciju, lai automātiski saglabā failus, bet tas arī nelīdzēja.

 

Šis teksts ir versijām, kurām nav failu saņemšanas iespēja, piemēram, uz Mac. Es tādu neesmu manījis.

fa34458_a.png

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Kāda tupo no interneta nokačāta fotobilde parsūtas?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Jebkas, kas ir gif, png, jpg - nesūtas.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Sieva ar skype ņemas daudz, kaut kad pirms mēneša kaut ko sūdzējās ka kaut kas vairs nepārsūtas, atceros ka pārbaudīju - nudien nesūtas, tik neatceros kas tieši, iespējams ka ka reizi bildes. Atslēguši maitas šo funkciju - welcome to Viber, WIN 8.1, 64 BIT


P.s. man te tāda sajūta ka krievi jau ir aizmirsusi kas tas tāds skype vispar tāds ir, visiem Viber un basta

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kur problēma uztaisīt new WinRaR archive un iemest tur bildes un failu parsūtīt?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu var jau intereses pēc pamēģināt arī tā, tik man ir tāda iekšēja sajūta ka "maikromud aKi" cilvēki ir sadomājuši kā piespiest userus par to maksāt

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Viber tiešām ir ļoti laba alternatīva skaipam un kļūst populārs! Pats ar lietoju!

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

kads tur vispar sakars ar to drankji internet explorer? pec windows instalacijas ta ir viena no pirmajam lietam ko izdaru - caur windows features iexplorer nahrenizeju vinju. un skype man viss strada ideali.

Tāds, ka Skype čata logs ir IE renderēts logs! Tas, ka Tu ar to ķeksi "nahrenizē" shortcutus, patiesībā nemaina pilnīgi neko, jo IE engine ir svarīga un diezgan neatņemama sistēmas komponente, kas nekur izvākta netiek. Tādēļ IE ir arī jābūt jaunākajam, neatkarīgi no tā vai to lieto, vai nē.

 

 

 

Iztīrīju Appdata mapi

Local vai Roaming?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...