Jump to content

Viss par un ap viedpulksteņiem


Recommended Posts

Taa, kaa ilgi domaju par to iegadi, lidz manas rokas ir Nexus 6. Tad vizuali man iekrita acis ar vizualo, gan arii izpildiijumu Moto 360. Tad arii pasuutiiju. Vai kads no boot veel lieto un ko ieteiktu pirmakaart pec iegades uzstadiit ka atvieglotu lietoshanu vai padariitu daudz eertaaku?

 

by Rizla

Link to comment
Share on other sites

Skatijos uz to Moto bet lasiju, ka tam nekas uz ekrana netiek attelots kad to nelieto, taa ir? Piem citiem tur rada laiku kaut kada formata- digitaliem cipariem vai klasiskam bultinam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Skatijos uz to Moto bet lasiju, ka tam nekas uz ekrana netiek attelots kad to nelieto, taa ir? Piem citiem tur rada laiku kaut kada formata- digitaliem cipariem vai klasiskam bultinam.

 

tikai pebliem rāda, citiem ir sensori, kas reaģē uz rokas kustību, citiem double tap, bet ekrāns nav ieslēgts visu laiku 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Skatījos uz Moto 360 kā uz parastu pulksteni, kuru var pielāgot pēc patikas - nu vienu dienu sarkans, otru zaļš, trešo - balts...

BET - atdūros pret baterijas dzīvotspēju...

Un tagad - pret to, ka tas nemaz visu laiku nerāda...

Ehh...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Moto 360 raada gan kad nelieto. Vinjsh straadaa taapat kaa Nokia Lumia telefoniem. Mazaak bateriju mazaak teeree. Kaa saucas ja atminja nevilj Glance Screen. Nexus 6 telefonam liidziigi.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Jaasaka ka izveele ir plasha ar visaadaam sejaam pulkstenim. Saakot no digitaalajiem beidzot ar klasiskaa stila. Kaadi tik tiik. Pats uzliku sev vienu interesantu, kas man iekrita vizuaali ar originilatitaati. Jaasaka godiigi dikti skaists.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
lasiju, ka tam nekas uz ekrana netiek attelots kad to nelieto, taa ir?

Ja nav e-ink ekrāns (kā Pebble un dažiem ķīniešiem), tad OLED/LCD displejs norītu to mikroskopisko pulksteņa akumulatoru dažu stundu laikā. Moto360 gan ir Ambient mode, kas atstāj attēlu ieslēgtu visu laiku, tikai ļoti tumšu, bet tas principā uz ielas nav redzams vispār, tā ka šis režīms ir bezjēdzīgs.

 

Es ilgi gaidīju iznākam un tagad taisos sev uzsūtīt pirms mēneša iznākušo Hewlett-Packard un Michael Bastien kopā taisīto Chronowing - man patīk, ka tas tiešām izskatās pēc normāla pulksteņa, nevis pie rokas pielīmēta ipod touch. Baterija velk nedēļu ar vienu uzlādi, un nav nekā lieka, ko tāpat nekad neizmantotu. Maksā arī pieklājīgi, un kārtu lētāk kā Āboļpulkstenis - ~350€.

 

details-michael-bastian-watch-2014-lead1

 

gallery5.jpg

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Runājot tā Moto 360 ir paša pulksteņa dizains vislabāk piesaista...maximāli vienkaršs bet toties izskatās superīgi vienkāršā adas siksniņa ar metālisko utt...Šitam Chronowing jau iet skrūvītes kantis utt...man nepatīk, bet nu kas kuram.

Link to comment
Share on other sites

Kad skatos uz visiem šiem modernajiem smartpulksteņiem, nāk atmiņā pirmais krievu brīnums :)

post-97578-0-76197900-1434615109_thumb.jpg

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tādas ka tu itkā piemērojies mūsdienām, tas ir tehnoloģijām...
Kurai sievietes tu centies gudri atbildēt ?  :tender:
Link to comment
Share on other sites

Pirms laika pētīju piedāvājumu un izvēle bija starp Moto 360 un LG G Watch R, pārējie izskatās pēc kosmosa un ar dažādiem OS. Beigās paliku pie LG, jo Moto nepatika nogrieztā ekrāna apakšējā daļa (iebūvētais sensors) + LG nedaudz labākas iekšas. Principā esmu apmierināts, bet nedaudz pietrūkst bezvadu lādēšana (Moto tāda ir). Abiem pulksteņiem var ieslēgt režīmu, kas visu laiku uz ekrāna rāda pulksteņa seju, bet, kad paceļ un pagriež roku, lai apskatītos cik ir laiks, tad automātiski ieslēdzas aktīvais režīms. Īstenībā jāsaka, ka diezgan labi šis sensors darbojas, jo ikdienā kustoties aktīvais režīms neieslēdzas, bet tieši, kad gribi apskatīties laiku, tad uz šo kustību nostrādā.

Iepriekš pulksteni nēsāju laikam pirms ~15 gadiem, tāpēc, lai cik dīvaini nebūtu, es šo brīnumu iegādājos apzinoties, ka laika rādīšanas funkcija priekš manis būs tikai kā "good to have fīča".

Link to comment
Share on other sites

Nu dažs te tuftu laiž un jā, man arī ir g watch R, šim ir POLED ekrāns un viņš laiku rāda visu laiku un bateriju gandrīz nerij stand by režīmā, moto360, ja nemaldos, ir parasts lcd ekrāns un tur nekas labs stand by režīmā nav gaidāms, bet tā gandrīz identiski, tik moto vēl apakša nogriezta... Pašam patīk LG g watch urbane, tik nezinu cenu

 

Ērtākais, kam tas pulkstenis ir izmantojams ir mūzikas kontrolei, zvanīšanai un ātru notifikeišenu apskatei nevelkot telefonu ārā no kabatas, plus, joprojām wow efekts no apkārtējiem, it īpaši vakaros

Link to comment
Share on other sites

Pēc dizaina vislabāk man patīk LG watch urbane,nesen biju Anglijā un varēju pat nopirkt,bet atturēja neadekvāti lielā cena un baterijas darbības laiks,tagad paspēlēties pasūtīju ķīniešu NO.1 G2 ,cena 8x mazāka un nebūs žēl ja nepatiks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēršos pie visiem augstāk rakstījušjiem biedriem - kas Jūs neapmierina prastajā ķīniešu pukstenī par pāris eurikiem?  Es lieku galvu ķīlā, ka katram no jums ķešā ir gudrtruba, kura arī rāda pulksteni, laika prognozi un visu citu huiņu, ko rāda arī gudrpulkstenis, droši vien saņemot datus no ķešā esošā gadžeta.

 

Prognozēju, ka drīz jums būs vajadzība pēc VR, lai jūs justos droši par to, kur jūs atrodaties. Vairs neticat savām acīm un citiem orgāniem.

 

P.S. Tupums vairojas, prāts iet mazumā. Drīz praidiņš, derētu nodošināties ar attiecīgu krāsu salikuma skiniem, tovarišķi.

Link to comment
Share on other sites

Wildgun, pats esi lietojis, ka tik gudri māki spriest? Nemaksā tie pulksteņi tādu kosmosu vairs, ka būtu jaizvēlas ķīniešu surogāts... Jā pulkstenis ņem datus no trubas, bet tev tā truba nav jāvelk ārā no kabatas un jābaksta, tā ietaupot gan bateriju, gan arī sapulcēs redzi, kas tevi atkal traucē ar zvaniem epastiem sms nevienam to īsti nemaz nemanot... Pulksteni pats nepirku, laimēju, bet zinu, ka turpmāk to gadžetu izmantošu, ļoti ērti...

 

Kappa - iekšas identiskas g watch R, tātad baterija pusotra, divas dienas, uzlādējas nepilnā stundā, ekrāns laikam viens no labākajiem, kas pašlaik pieejams...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es no saakuma ar domaaju njemt LG Urban R, bet tas maksaa stipri vairaak kaa Moto 360.

Link to comment
Share on other sites

es ar šad tad palasu kādus gudro pulksteņu aprakstus - man patiktos kāds biku robustāks un tāds lai nebaidītos aizliet copējot vai peldējot. Pagaidām nekas prātīgs pa sakarīgu ciparu nav trāpījies...jāpagaida vēl. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Vakar paraadiijaas atjauninaajums ka pieejams uz pulkstenja. Protams uzliku un nu jau ir diezgan pamainiijies dizains un eertaaks palicis lietoshana.

Android Wear 5.1.1 versija. Un viens no labaakaam lietaam ir, kas naaca klaat ir wifi iespeeja. Ja telefonam atsleegts bluetooth, tad vienaa wifi tiiklaa straadaa abi savaa starpaa. Emoji var ziimeet, tas man ne visai.

Link to comment
Share on other sites

Ar siem sūdiņiem būs tāpat kā savulaik ar peidžeriem... Es teiktu zemē nomesta nauda. Ir arī taustīti šie brīnumi dzīvē.

Link to comment
Share on other sites

Cepums Ieleja - bija super ātrās komunikācijas!

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Viss par un ap viedpulksteņiem

Tie ir mēsli, ko pērk cilvēki, kuri nekādi nevar apmierināt sevi ar jau 5 esošajiem displejiem, kuros viņi blenž ikdienā.

//Tēma ir beigusies sekmīgi.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Es neesmu morāli gatavs pirkt pulksteni, kuru jālādē ik pēc 5 dienām, ja ne ātrāk.

Tā laikam būtu mana galvenā pretenzija. Esmu kaut kā pieradis, ka pulkstenis darbojas ar vienu bateriju gadiem, nevis dažas dienas.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Man patīk nēsāt pulksteni. Vilkt laukā telefonu lai skatītos uz laiku, uzskatu par bezjēdzību.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kopsh tiku pie viedpulkstenja, esmu saacis izmantot tas iespejas atbildet uz epastiem, iszinjam, laikapstaklji neizvelkot telefonu no kabatas. Un diezgan eerti. Sakuma protams neierasti bija, bet kad iemacas, tad jau ir tiiri ok. Zynoj tavs viedpulkstenis ar ko ir apaksha? Android Wear tas noteikti nav. Jo ne ar 5.0.2 ne arii 5.1.1 beizskataas taa.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

Cita lieta ja pulkstenis būtu arī telefons un nebūtu jāstaipa tā kaitinošā truba.
 Laikam jau tāds ar ir

 

20090930211752390.JPG

Link to comment
Share on other sites

nu tad pēkšņi visi pamodušies, kad šos viedos pulksteņus ražoja tikai ķīnieši par viņiem smīkņāja, nu šo modi pārņēma lielie ražotāji nu ir jauns trends...  :sarkasms: Nu visiem vajag telefon pulksteņus  :sarkasms:

 

Lai gan pa lielam jau nekas nav mainījies labāks korpuss, bet baterija jau tur tās pašas pāris dienas gan brendam, gan ķīnietim.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

Man patīk nēsāt pulksteni. Vilkt laukā telefonu lai skatītos uz laiku, uzskatu par bezjēdzību.

Es arī valkāju pulksetni, bet tādu studentnieku, Seiko 5. Šitas pat nav jāuzvelk, pietiek bišku padročīt gaisu, un viņš pats uzvilksies. Un pats labākais, es nedarbinu pilnu Linux kerneli un ART tikai lai varētu paskatīties cik pulkstens. 

Link to comment
Share on other sites

šodien tiku pie pebble time.

 

diez gan forša rotaļlieta, tikai besī, ka whatsapp notifikācijas visu laiku maisās.

 

mWGMh5x.jpg

Link to comment
Share on other sites

laikam neko citu kā taustiņus klabinājis savā dzīvē neesi.

 

pulksteņi un gredzeni viskaut kur ķeras, rokas to parasti nedara

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
INTRASERVERNET

Soriit paraadiijies atjauninaajums prieksh Moto360. Taakaa man baterija 43%, tad vakara varesu uzlikt, kad uzlaadeeshu. Ja kaadam ir info ko satur atjauninajums iemetiet info sheit.

Link to comment
Share on other sites

"gudrās sejas" - interaktīvos pulksteņus, kas var veikt papildu darbības. Piemēram pieskaroties laika apstākļu ikonai, uz mirkli izvērst informāciju.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Veel klaat ir Together iespeja. Sazinja ar viedpulkstenjiem savaa starpaa, jauna seja pulkstenim, ko atradu pagaidam internetaa.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...