Jump to content

Kad vadzis pilns ...


camel
 Share

  

10 members have voted

  1. 1. Par rakstīto

    • Piekrītu
    • Nepiekrītu
    • Jautājums ir bezjēdzīgs/stulbs


Recommended Posts

Sekos mazliet nekonsekvents, politnekorekts, infantīls un histērisks pilnmēnes savārstijums: :)

Tātad, pateicoties savai neuzmanībai un allāha gribai, aizvakar apdauziju pirkstu, šņuk-šņuk. Nekas īpaši traģisks un dzīvībai bīstams, vairāk nomocija akūtais morāles/ētiskas jautājums - "cik var!?". Mazliet sāpošais pirksts neļāva izbaudīt nakts mieru (iemigt), tad nu sāka uzmākties pārdomas par to, vai vēl nav gana neveiksmju/ciešanu bijis. Sākot ar to, ka pirms gada cits pirkst cieta līdzīgā negadijumā ar asu priekšmetu (cirvi), turpinot ar bēdīgo budžeta stāvokli, neizdevušajām profesionālajām gaitām, privāto dzīvi, krīzi ukrainā un vispār nekonkurētspējīgo/problemātisko ģenētisko mantojumu (ak, ja man būtu vairāk prātiņa ...). Cik sadistisks var būt allāhs, spīdzina mazos cilvēciņus pa druskai, biku šodien, biku rīt, tā vietā lai ar vienu maucienu izbeigtu viņu bezjēdzīgos centienus atrast jēgu savās mokās - tankš pa pieri un miers, nav cilvēka, nav problēmu.

Turpinājumā domas nekonsekventā daļa:
Itkā cilvēks ir inteliģents/garīgs radijums (salīdzinot ar suni vai cūku, tā varētu būt), kas var sacerēt tādu frāzi kā: "lūzti, ja lauž, bet nebūs tev liekties", bet brīvprātīgu-asistētu aiziešanu no dzīves vēl nev legalizējis/institucionalizējis. Kautkādā brīdi cilvēce līdz tam nonāks, kad uz pasaules būs 15 vai 20 miljardi purnu, bet nebūs vairs naftas, mežu, barības un plašas teritorijas būs radioaktīvi piesārņotas. Bet pagaidām tāds koncepts ir fui-fui. Gribētājiem jāizlīdzas ar paša rokām, kā nu kurš prot, paklusām, prom no svešām acīm, atstājot aiz sevis grotesku ainu ar rumpi striķa galā vai asins peļķē. Un ne visiem izdodas sasniegt vēlamo rezultātu, ja trūkst nepieciešamās tegniskās iemaņas.
Galu galā, mums ir leglizēti aborti, kad sieviete var izšķirties vai viņas ģimenei un zemes populācijai ir nepieciešams skaitlisks pieaugums.

 

Es par to, ka asistētai aborta veikšanai, kā alternatīvai savu problēmu risināšanai, jābūt pieejamai visiem, ne tikai attiecībā uz gaidāmo bērnu, bet arī uz savu necilo/nožēlojamo eksistenci. Vai ne?
 

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Šis man atgādina bezgalīgi subjektīvo jautājumu "kāda ir dzīves jēga", uz kuru nekad nebūs pareizās atbildes. Tāpēc cilvēki iet uz darbu, bauda hobijus, attīsta prātu, nodarbojas ar seksu un veic citas darbības, lai neizniekotu laiku dzīves jēgas meklēšanai. Pasaule ir tāda, kādu tu viņu redzi. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es laikam esmu optimists  - ja man slikti kādam ir vēl sliktāk, bet kādam labāk....tā ka jāizbauda to kas ir. Ja sāp pirksts - iedzeru biku un miers. :D Man ar kājai nav īkšķim lielā naga - spēlējot weekendā futeni ar basu kāju uzšāvu pa akmeni, ne ko darīt biku pasāpēja, nav jau pirmā reize. Jo ir sāpējis trakāk :D piem., kad deguna starpsienu labo zem vietējās narkozes :D Katram uznāk periods dzīvē, kad viņš sajūtas zaudētājs attiecībā pret kādu citu....savu kārt cits būs zem tevis...gan pēc statusa, izskata, naudas , veiksmes, veselības - tā būs vienmēr. Nav ko cepties, ja besis - es pieleju acis vai aizbraucu viens pacopēt uz nekurieni uz dienām 2. izvēdinu galvu un viss norm.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Man jau, tas teksts, kaut kā velk uz autora pārdomu, dzīvot, vai nedzīvot!

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

100% piekrītu, ka obligāti vajadzētu būt publiski pieejamai iespējai aiziet sevi iemidzināt. Tiesa, noteikti jābūt priekšnoteikumiem - ne agrāk par X gadu vecumu, ne ātrāk kā 1 gadu pēc šīs vēlmes izteikšanas un reģistrēšanas klīnikā, piesakoties uz šādu pakalpojumu automātiski tiek nozīmētas obligātas psihologa konsultācijas X seansu garumā.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Te ir daži, kas sevi par tādiem kā psihologiem uzskata un līdzīgi domājošiem kā autors - tēma viņiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man jau, tas teksts, kaut kā velk uz autora pārdomu, dzīvot, vai nedzīvot!

Ja par šo jautājumu vēl jādomā, tad ar domājamo aparātu kautkas nav kārtībā.

 

Par tekstu - It's Just For Fun (tikai izklaidei)

Link to comment
Share on other sites

vēl tak nav piektdiena. pilnmēness ar tā kā beidzās ...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Sauc to kā gribi, tu šeit runā par pašnāvību. Ja vien nav patiešām nopietnu veselības problēmu, tas ir gļēvi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gribētājiem jāizlīdzas ar paša rokām, kā nu kurš prot, paklusām, prom no svešām acīm, atstājot aiz sevis grotesku ainu ar rumpi striķa galā vai asins peļķē.

 

Es par to, ka asistētai aborta veikšanai, kā alternatīvai savu problēmu risināšanai, jābūt pieejamai visiem, ne tikai attiecībā uz gaidāmo bērnu, bet arī uz savu necilo/nožēlojamo eksistenci.

 

Man jau, tas teksts, kaut kā velk uz autora pārdomu, dzīvot, vai nedzīvot!

 

Sauc to kā gribi, tu šeit runā par pašnāvību.

 Autor, sasists pirksts normāli neraisa līdzīgas domas. Un vispār, cik es saprotu, šitāda spriedelēšana liecina par garīga rakstura problēmām. Autor, pārstrādājis jēgu esi vai? Dieva dēļ, neturpini tādā garā. Ja netiec galā pats, meklē palīdzību pie profesionāļiem. Bez jokiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fui, ķeceris! 

Nav gan, ķeceris zinātu, kā to vārdu raksta! Ja tas nav neveiksmīgs joks, tad te ir darbs, ārstam. 

Labots - jema
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja tas nav neveiksmīgs joks, tad te ir darbs, ārstam.

Cerēsim, ka tas tikai neveiksmīgs joks.

Bet, ja nopietni, autor, nemurgo tālāk. Aizej pie sava ģimenes ārsta.

Link to comment
Share on other sites

 

Nekad nav tik slikti, lai nevarētu būt vēl sliktāk. Tā ka jāpriecājas par to, kā ir pašlaik :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

La varētu komentēt par asistētiem abortiem, vispirms būtu jābūt skaidrībai, pie kāda dzimuma pieder cien. topika autors.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lobotomija vai elektrošoka "ārstēšana" varētu palīdzēt!

 

jēziņ, es cerēju, ka pieteiksies ar finansiālo palīdzību

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

camel, pirmkārt, nomaini to stulbo ģīmi...., otrkārt, cik tev gadu?, treškārt...., pagaidām nav laiks pļurināt...., vēlāk....

 

Link to comment
Share on other sites

Liela brēka, maza vilna. Nudien nav vērts celt paniku par nekvalitatīvu genofondu tikai tāpēc, ka esi ticis pie skrambas miesā. Viss, kas mūs nenogalina...

 

 

atstājot aiz sevis grotesku ainu ar rumpi striķa galā vai asins peļķē.

Ir taču tabletes. Tapat vari painteresēties, ko narkomānu -heroīniķu žargonā nozīmē "zelta dūriens".

 

 

 

allāhs

 

jēziņ
 

Tad kurš īsti?

Labots - Nain
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...