Jump to content

zilzobja adapteris prieksh PC


Recommended Posts

Pilniigi po firma , pirku m79 pa 16ls kautkaadu epox dogli shance liidz 10m , ja vajag vairaak liidz 100m taada maksaas ap 25-30ls! Ja uz PC ir WXP SP2 tad vispaar piespraud un juuzo , pat draiveri naf vajadziigi!

Link to comment
Share on other sites

bet kā ir ar to attālumu ko viņš tur. Vajadzētu tādu uz kādiem 30 metriem.

Link to comment
Share on other sites

bet kā ir ar to attālumu ko viņš tur. Vajadzētu tādu uz kādiem 30 metriem.

Nafig tev tik taalu? Man ir arii 100 m pa labu cenu.

Link to comment
Share on other sites

bet kā ir ar to attālumu ko viņš tur. Vajadzētu tādu uz kādiem 30 metriem.

Nafig tev tik taalu? Man ir arii 100 m pa labu cenu.

Cik liela ir taa labaa cena ?

Link to comment
Share on other sites

bet kā ir ar to attālumu ko viņš tur. Vajadzētu tādu uz kādiem 30 metriem.

Nafig tev tik taalu? Man ir arii 100 m pa labu cenu.

Cik liela ir taa labaa cena ?

636 billonton ar 100m attālumu paņēmu. maksāja apmēram 21 Ls

tīri ok, tikai čakars ar draiveriem - visas šitās padarīšanas XP SP2 atpazīst kā bluetooth radi nevis kā adapteri un nākas visu manuāli pārlikt! Orģinālais softs tieši tāds pats kā visiem citiem (tjp ibm utt) - lai gan diezgan neparocīgs.

Link to comment
Share on other sites

bet kā ir ar to attālumu ko viņš tur. Vajadzētu tādu uz kādiem 30 metriem.

Nafig tev tik taalu? Man ir arii 100 m pa labu cenu.

Cik liela ir taa labaa cena ?

636 billonton ar 100m attālumu paņēmu. maksāja apmēram 21 Ls

tīri ok' date=' tikai čakars ar draiveriem - visas šitās padarīšanas XP SP2 atpazīst kā bluetooth radi nevis kā adapteri un nākas visu manuāli pārlikt! Orģinālais softs tieši tāds pats kā visiem citiem (tjp ibm utt) - lai gan diezgan neparocīgs.[/quote']

 

kas tu galvu durviis iespiedis? XP SP2 visu cotka atpaziist un taa arii vinsh sucaas bluetooth radios , protams tam sp2 ir miinusi , neshancee kaa audio gatawey , bet nu nezinu vai daudziem tas ir vajadziigs

Link to comment
Share on other sites

bet kā ir ar to attālumu ko viņš tur. Vajadzētu tādu uz kādiem 30 metriem.

Nafig tev tik taalu? Man ir arii 100 m pa labu cenu.

Cik liela ir taa labaa cena ?

Kaadu sarunaas taada buus! Ja interesee precizaak PM :arrow:

Link to comment
Share on other sites

kas tu galvu durviis iespiedis? XP SP2 visu cotka atpaziist un taa arii vinsh sucaas bluetooth radios ' date=' protams tam sp2 ir miinusi , neshancee kaa audio gatawey , bet nu nezinu vai daudziem tas ir vajadziigs[/quote']

Pag, pag, ne jau tu, bet es viņu lietoju - tavai zināšanai šitā probza arī konkrētā ražotāja mājaslapā aprakstīta! Ja viņu lieto kā bluetooth radios pazūd ~ 80% no iespējām ko ar to adapteri var veikt + nedarbojas ar oriģinālo softu!!! atrisinājums vienkāršs - uzliek jaunākos ražotāja draiverus un uzreiz strādā visas fīčas!

Link to comment
Share on other sites

kas tu galvu durviis iespiedis? XP SP2 visu cotka atpaziist un taa arii vinsh sucaas bluetooth radios ' date=' protams tam sp2 ir miinusi , neshancee kaa audio gatawey , bet nu nezinu vai daudziem tas ir vajadziigs[/quote']

Vot tu man te beidz gudri izrunāties!!! Es ne jau tu leitoju - tavai zināšanai šitā probza arī konkrētā ražotāja mājaslapā aprakstīta! Ja viņu lieto kā bluetooth radios pazūd ~ 80% no iespējām ko ar to adapteri var veikt!!!

Nez man bez instalaacija BT uz win XP SP2 iet un viss ok. Un luudzu savaldies ! Taa ari bileti pie logopeeda var nopelniit!

Link to comment
Share on other sites

Fufelis kautkaads , tas bluetooth radios ir prosta MS nosaukums tai donglei! Un tu praatveederi kas ir tie 80% ?

Link to comment
Share on other sites

kas tu galvu durviis iespiedis? XP SP2 visu cotka atpaziist un taa arii vinsh sucaas bluetooth radios ' date=' protams tam sp2 ir miinusi , neshancee kaa audio gatawey , bet nu nezinu vai daudziem tas ir vajadziigs[/quote']

Vot tu man te beidz gudri izrunāties!!! Es ne jau tu leitoju - tavai zināšanai šitā probza arī konkrētā ražotāja mājaslapā aprakstīta! Ja viņu lieto kā bluetooth radios pazūd ~ 80% no iespējām ko ar to adapteri var veikt!!!

Nez man bez instalaacija BT uz win XP SP2 iet un viss ok. Un luudzu savaldies ! Taa ari bileti pie logopeeda var nopelniit!

sk bold

Link to comment
Share on other sites

sk bold

Un vai tad uzreiz tik pat zemu vai pat zemaak jaanolaizas?

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

Nesen Multisisteemaa iegaadaajos UPspeed zilzobi par Ls 13.99 :D Firma jau naf nekaada krutaa,bet uz to jau pajaat,galvenais,ka straadaa!

Link to comment
Share on other sites

aicizz

ee ja kaadam vajag zilzobja adapteri- iecheko manu sludinaajumu parakstaa- ljoti labs adapteris+ ljoti laba pele, par manupraat sakariigu cenu. ar visaam garantijaam utt

Link to comment
Share on other sites

Fufelis kautkaads ' date=' tas bluetooth radios ir prosta MS nosaukums tai donglei! Un tu praatveederi kas ir tie 80% ?[/quote']apskatīties var:

[*]vislabāk šeit

[*]šeit

[*]šeit forumā

  • par tiem% - nu telefonu tas adapteris atrod, bet ar to viss beidzas. . .
Link to comment
Share on other sites

a mozz kāds zin:

  • atrašanās vietu??

[*]vai caur audio gateway var nokonfigurēt tā, lai mobilo izmntotu kā skype klausuli????

Link to comment
Share on other sites

a mozz kāds zin:

  • atrašanās vietu??

[*]vai caur audio gateway var nokonfigurēt tā' date=' lai [b']mobilo izmntotu kā skype klausuli????[/b]

 

nu un ko tu ar tiem tukshajiem linkiem gribeeji pateikt ? Lietoju xp sp2 ar epox bluetooth un straadaa visi softi un viss ir kaartiibaa , nieviens jau nav vainiigs ka tev liikas rokas! Izlasi vispaar kas ir audio gataway un tad runaa par mobza lietoshanu kaa klausuli! Pats necerta negrib lasiit ,bet citiem gruuz degunaa kautkaadus bezjedziigus linkus!

Link to comment
Share on other sites

linki nav šitie, tie ir jautājumi:

a mozz kāds zin:

  • atrašanās vietu??

[*]vai caur audio gateway var nokonfigurēt tā' date=' lai [b']mobilo izmntotu kā skype klausuli????[/b]

šitie IR linki, ja jau mēs runājam par līkajām rokām!!

apskatīties var:

[*]vislabāk šeit

[*]šeit

[*]šeit forumā

ko tu vari visu laiku ņemties - pameklē mozz ko pazīstamu ieraudzīsi un dažos no tiem topikiem ir arī aprakstīts tas ko es teicu. . . tu uzvedies ne tikai trollis' date=' bet kā trollis ar TĀM reizēm. . .

 

Izlasi vispaar kas ir audio gataway un tad runaa par mobza lietoshanu kaa klausuli! Pats necerta negrib lasiit ,bet citiem gruuz degunaa kautkaadus bezjedziigus linkus

a ja kas tad manu mobilo caur audio gateway ļoti viegli saslēdz kopā ar kompiic un, tici man, tas strādā abos virzienos!!!!

Link to comment
Share on other sites

linki nav šitie' date=' tie ir jautājumi:
a mozz kāds zin:

  • atrašanās vietu??

[*]vai caur audio gateway var nokonfigurēt tā, lai mobilo izmntotu kā skype klausuli????

šitie IR linki, ja jau mēs runājam par līkajām rokām!!

apskatīties var:

[*]vislabāk šeit

[*]šeit

[*]šeit forumā

ko tu vari visu laiku ņemties - pameklē mozz ko pazīstamu ieraudzīsi un dažos no tiem topikiem ir arī aprakstīts tas ko es teicu. . . tu uzvedies ne tikai trollis' date=' bet kā trollis ar TĀM reizēm. . .

 

Izlasi vispaar kas ir audio gataway un tad runaa par mobza lietoshanu kaa klausuli! Pats necerta negrib lasiit ,bet citiem gruuz degunaa kautkaadus bezjedziigus linkus

a ja kas tad manu mobilo caur audio gateway ļoti viegli saslēdz kopā ar kompiic un, tici man, tas strādā abos virzienos!!!!

 

nu ja nav nosleepums kaads tev telefons?

 

un ja jau tik taalu esi ticis tad pie skype vinu piedabuut nevajadzeetu buut probaam ,bet man taadas aizdomas ka tu kautko fleitee , jo cik virspusiigi biju palasiijis tas AG straadaa tiaki ar BT audio devaisiem (teiksim kaa BT HF un kipa tavo , tadus esmu pats sleedzis caur BT pie skype) nevis pashiem mobziem

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...