Jump to content

Vai kādam ir pieredze ar mazajiem un lētajiem barebone pc?


chubars
 Share

Recommended Posts

Es skatos uz šo: http://www.ololo.lv/lv/product/98547.html

Viņam ir jāiepirž rams un ssd un ir pilnvērtīgs dators. Tas kopā izmaksā ap 200 eiro. Par to pašu naudu var salikt jaudīgu standarta izmēra PC bet šoreiz daudz jaudas nevajag. Man darbiniecei beidzot ir jānomaina antīkais Socket A dators. Viņa strādā ar standarta office + epasts + webs + vecs CorelDraw un tas viss uz Windows XP. Man patīk ka šie barebone ir tik super mazi un klusi, bet nezinu kā ir ar jaudu, vajag lai viss lido. Cik redzu angliskajos saitos atsauksmēs tad cilvēki viņus lieto kā media pc vai serverīšus.

Link to comment
Share on other sites

NUC ar SSD un viss lidos un aizņems necik vietas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Negribu tērēt vairāk kā 200 eiro šim pasākumam. Vēl ir variants salikt miniITX. Man kopā ir 3 varianti:

 

fBFtbWM.jpg

 

bet visvairāk simpatizē mazais Zotac.

Link to comment
Share on other sites

i3 vajadzētu gan, vismaz. Pašam ir NUC ar i3. Esmu starā - mazs, kluss, žiperīgs arīdzan. Tādu var papīru kaudzē pazaudēt. Nekādas spēles negriežu, tīri mājas lietošanai un HD filmām caur wifi. Griežas uz urrā. Vienīgais manējam skaņa un video ir caur HDMI, t.i. nav parastais audio out.

Piekrītu - no letes sanāk padārgi.


 

 

NUC ar SSD un viss lidos un aizņems necik vietas.

 

NUC'am vajag mSATA disku. Sorry. Izrādās ir NUC'i kuri ir sajūdzami ar SSD. Kaste tomēr mazliet biezāka izmēros sanāk.

Labots - chieris
Link to comment
Share on other sites

 

 

NUC'am vajag mSATA disku.

Vai tad uz mSATA  nav SSD???

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pašlaik čakarēju devaisu ar NUC + windows 7 embeded, kuram piekrāmēts klāt mSata ar parastu SATA interfeisu. Principā tur var jebkādu SATA cietni krāmēt klāt, tikai vietu aizņems vairāk un vajadzēs papildus barošanu. 

Link to comment
Share on other sites

Man ir Pipo X7S (atoms + w8.1 with bing) - nav ne vainas.

Gan izmantošu kā media server un torrentu kasti.

Link to comment
Share on other sites

......, kuram piekrāmēts klāt mSata ar parastu SATA interfeisu. Principā tur var jebkādu SATA cietni krāmēt klāt, tikai vietu aizņems vairāk un vajadzēs papildus barošanu.

 

Izskatās ne visiem NUC'iem var piekrāmēt SSD pa skaisto. Izjaucu savējo, lai pārliecinātos ka nevar to izdarīt. Tas atkarīgs no izmantotā dēļa tomēr un fiziskiem kastes izmēriem.

7b7abe15.jpg

 

 

 

mSATA vaita ir kaut kāda eksotika vai maksā n-reizes dārgāk?

 

Jebkurā datorbodē nenopirksi.

Labots - chieris
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jebkurā datorbodē nenopirksi.

 

Nu ir desmitiem citu senāku krāmu, kurus jebkurā nenopirksi, tāpēc jau ir tā lieliskā iespēja izvēlēties no daudzajām. Un nestandarta formfaktors uz msata ir diezgan rets un nuc gadījumā neaktuāls.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jebkurā datorbodē nenopirksi.

Tāpat kā NUC. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un nestandarta formfaktors uz msata ir diezgan rets un nuc gadījumā neaktuāls.

 

Ko Tu domā ar "...nuc gadījumā neaktuāls" ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...