Jump to content

tumbiņas datoram ap 50 eur


Homer J. Simpson
 Share

Recommended Posts

Homer J. Simpson

lūdzu palīdziet izvēlēties vai iesakat kādas tumbiņas ar labu basu ap 50 eur, jo pašreizējām logitech kreisā tumba sākusi čarkstēt pamatīgi.

vajadzīgs lai tumbas varētu nopirkt no Latvijas internetveikala, nevis amazon utt, vēlams 1a.lv . pašlaik domāju ko šādu http://www.1a.lv/datortehnika/pc_datora_skalruni/microlab_fc330_21

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kas vecajām pa modeli ? Kas patika vecajās un kas ne ?

 

Labs bass un pa 50eur nu nebūs, pa to naudu sanāktu puslīdz viens skaļrunis :D

Link to comment
Share on other sites

Kaspar, tad lasi tā: 2.1 ar pēc iespējas labāku basu, ko var iegādāties pa ~50 EUR.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

man kā visās šāda tipa tēmās ir svarīgi zināt ko lietotājs lieto un, kas neapmierināja/apmierināja, nopirkt vēl kaut ko tādu pašu vai sliktāku īsti nav jēgas!

 

Noskatītais no ergonomiskuma viedokļa ir garām, voluma uz subja, subis zem galda/kaktā, skaņu regulē, ieslēdz/izslēdz četrrāpus :wacko2:

Link to comment
Share on other sites

Vai ta kāds lētajām datortumbiņām HW skaņu baigi bieži maina?
Manām Solo 7C skaņa vispār regulējas skandai otrā pusē pie vadiem - kā uz 60 uzliku, tā arī stāv.

Klusāk skaļāk var ar DAC vai arī softwāriski.

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

pašlaik ir logitech r20, gribās skaļākas ar skaidrāku skaņu un labākiem zemajiem basiem. un tie 50 eur ir tā orientējoši, var arī piemest ja ir kas labāks.

zinu, ka nebūtu diez ko ērti līst zem galda lai regulētu skaņu, bet gandrīz tāds pats modelis ar pulti ir +30 eur. (fc530u)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

ss.lv ir lietotas z2300, atbilst visām tavām prasībām, džeks ilgi tirgo, sākumā bija pa 150eur, tagad jau pa 100eur ir, domāju uz kādiem 80eur mierīgi var dabūt, tas būs labākais variants.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Lietotas niknās logitech tumbas es neņemtu... Kas zina, KĀ lietotas.

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson
(labots)

domāji šo? https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/dbhfn.html

šāds variants neder. protams var nopirkt un varbūt laimējas, nav defektu un strādā vēl gadiem, bet reāli varbūt viņš ir katru dienu kalbasījis uz max bass un jebkurā brīdi var noplīst. patiesībā,

pēc apraksta spriežot, ticams variants.

 

"skan loti labi tikai nezinu cik vatu vins ir. uz pilnu klapi paklausities nav iespejams jo kaimini sak klapeties. tas jadzird"

 

Labots - Homer J. Simpson
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

versatile, lūdz, lūdzu nebiedē, pirms pirkšanas taču visu var pārbaudīt, iegriez, patestē un viss, ja iet, tad arī darbosies rīt, parīt. Protams, var raudāt, par ausu sēriem, par nobeigšanos utt.

 

Tādā gadījumā pērkam jaunu pa 50eur nākamo malkas čupu!

 

Autor, kas, tad tai sistēmai var nobird, ja pēc tavas 5min testēšasnas nenobirst ?

 

P.S. esmu testa mērķiem nopircis pārdesmit sistēmas, visas lietotas, gan Z2300, gan 7c, 6c, gan z623, z5500 un daudzas citas populārās datortumbas, bijušas no visdažādākajiem saimniekiem, un tipiskākās lietas var pārbaudit uz vietas, nekas tur nav noslēpjams, ko nevar redzēt!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

man tomēr vajag jaunas. sliktākajā gadījumā varētu piemest un paņemt z623, kas ir z2300 pēctecis. bet man nav vajadzīgas tik jaudīgas tumbas, ka 15 metrus no mājas var dzirdēt kā jumts trīc

vai nav kāda labi skanoša sistēma, kuru var nopirkt zem ~100 jaunu?

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tikai iesvārsta jumta logu un tas ir saistīts ar bleķa jumtu, kas vibrē. Pirmajā stāvā tāda efekta nebūtu :D

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Man kabinetā ir Logitech z523, par ~60€ pašlaik iveikalos - skaņa nav audiofilu līmenī, bet patīkami pierībina pilnīgi pietiekamā skaļumā. Bass diezgan silts, tik pietrūkst augšu dzidrības, jo pīkstuļi nepadevušies.

Līdzīgās cenās neko labāku neesmu īsti dzirdējis - pirms ņemšanas veikalā liku izvilkt un pieslēgt ap desmit dažādiem tumbu komplektiem no 50-100€ robežās, tai skaitā Edifier un citas alternatīvas lētajā galā. Iesaku autoram ņemt z523, ja budžetu nevar pastiept līdz minētajām z623.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

pastiept jau var, bet vai tas ir vajadzīgs, ja es tāpat skaļi neklausīšos (visbiežāk) ?

z523 liekas dīvainas, pirmo reizi redzu, ka tumbiņai skaļrunis ir gan priekšā gan aizmugurē

220433-logitech-speaker-system-z523-fron

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nu lietotas Z2300 pa 50 eiro ar var šad tad sagaidīt no dundukiem. Man čoms pirms nedēļas pa 45 pārdeva, vēl uz Rīgu no Limbažiem aizveda. Domāju ka pircējs bija pārlaimīgs.

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

kādas atsauksmes par microlab šajās cenās?

tieši interesē fc 330. ko nu daudz no specifikācijām var saprast vismaz sver ~ 8kg, z523 ~5kg tas kaut ko jau norāda laikam?

sabis abiem ir vienāda izmēra, frekvenču diapozons arī

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Autor, ko tu vēlies, lai saku, varu ko vajag, ja tas tev palīdzēs izdarīt izvēli ? Vai tomēr gribi dzirdēt reālo patiesību, kas vienlaikus var būt skarba ?

 

Tu gribi nopirkt 20eur lētāk jaunas, bet 2x sliktākas, kas pēc gada būs tā apriebušās, ka meklēsi nākošās ?

 

Prasības arī mainās katrā komentārā, vienā gribi labu basu, citā komentārā tomēr atkal malkas čupu gribās, ko, tad kārojas ?

 

Kā ir ar šo ?

 

 

manejas s90 8 gabali labak grabina
 
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

es saprotu ko gaidīt no tādas cenas tumbām, tikai vēlos izvēlēties vislabāko par to naudu. man istabā vajag ko pie kompja klausīties un neaizņem daudz vietas. s90 stāv laukos

Link to comment
Share on other sites

 

 

fc 330

Ņem ciet! Viens paziņa lieto - teicās, ka pa savu cenu ir vairāk kā OK. Ņemot vērā, ka viņš pārsvarā lieto Sennheiser HD 598, kas pielsēgtas pie Asus Xonar STX, vismaz man nav pamata viņam neticēt.

Nezinu gan kā basa galvām.

Link to comment
Share on other sites

ja uzsvars tiek likts uz basiem, tad manu tālāko tekstu var nelasīt. Pats jau gadiem lietoju 2.0 tumbiņas SVEN SPS 611 un esmu ļoti apmierināts. Ir pāris reizes bijusi vajadzība nodrošināt mūziku jubileju svinēšanā īres pirtīs (lai nebūtu jāpiemaksā par mūziku, ekonomiskais variants - laptops ar mp3 un šīs tumbiņas (var aizvest vienā Rimi maisiņā)). Jumtu nost neceļ, bet fonā šlāgeri skan un pat padejot pietiek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...