Jump to content

WINDOWS 8.1 atšķirības

staggars

Recommended Posts

jema

Man tikko bija gadījums, savācu ne NL šefa darba portatīvo, jo šis negrib vest uz NL uz remontu, davilku līdz svētdienai, pārlieku win7pro un nezināmi devaisi 12 gabali, izrādās Dell Presision ar 12 GB RAM, i7, 750 gb un QUATRO 2000 video, esi biju šokā, jo pat desktopiem viņa ir jāpasūta, neviens viņas netur, te šefs, tikai mailus lasa!

• Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• vvv

22

• jema

17

• Ronalds

10

• staggars

8

Top Posters In This Topic

viesturs0711

Apdeiti atnāk un viss strādā

Nu kā kuram un kā kuro reizi!

izrādās Dell Presision ar 12 GB RAM, i7, 750 gb un QUATRO 2000 video, esi biju šokā, jo pat desktopiem viņa ir jāpasūta, neviens viņas netur, te šefs, tikai mailus lasa!

Apmēram līdzīgā stilā, atnes omīte kompi lai sataisa. Kad jautāju ko dara ar tādu, nu internetā ieeju šad tad.

Gļuko gan tie nelegālie Windows. Var jau būt, ka ir jāpaņem pareiza versija, var būt, zinātāji jau pratīs. Bet manā paziņu lokā, tie, kam datorā nelegālais Windows, mokās, ik pa laikam kaut kas nojūk. Pētījis neesmu, bet vērojumi tādi ir. Gadās, ka apdeiti atnāk kaut kādi, kas kaut ko sadara, esmu dzirdējis, ka atslēdz apdeitus vispār. Nestāstiet. Ir problemātiskāka dzīve ar nelegālo programmatūru.

Daļēji piekrītu, ja novilkts tīrs windows un zālīte viss ir bumbās nekas negļuko. Bet problēma jau ir tā, ka nelegālo windowsu lietotāji arī lieto nelegālas citas programmas, spēles līdz ar to tas ir tikai laika jautājums, kad kaut ko nočakarē.

Protams ms arī čakarē uzliktās zālītes un pēc kāda no update windows atkal skaitās neaktivizēts un vecā zālīte nestrādā, jāmeklē jauna.

Nu.. ar legālu čakars ir mazāks, tas noteikti.. pašam ir legāls win7.. office 2010 un pat total commanders pirkts pirms ntajiem gadiem.. Mūsdienās ļoti daudz kas ir bezmaksas... pats priekš sevis esmu atradis attiecīgās programmas un tās arī lietoju.

• Patīk 2
snukurins
Nu kā kuram un kā kuro reizi!

Kā kuram piekrītu,par reizēm nepiekrītu.

Tā ir daudz kur, puse jau, kas dzīvo Rīgā, pat nevar iedomāties cik sūdīgi ir ar naudu aiz Rīgas robežām! Puika pat apvainojas, ka es aizradīju ka 700 eur nav vidējā LV alga, par 700 laukos nezinu ko izdarīs!

Kur tai naudai laukos rasties ja Rīga visu pārtikas ražošanu pievākusi sev no laukiem iepērkot pa lēto izeivielas?Pārtikas veikalā labi ja trīs produkti ir ražoti uz vietas.

Edited by snukurins
Ronalds
Nu.. ar legālu čakars ir mazāks, tas noteikti..

Redz mana pieredze ir tieši pretēja. Pirātiskā aktivizācija notiekas ātri un vienkārši - nekādas problēmas vismaz tiem aktivizācijas veidiem ko lietoju neesmu novērojis!

Attiecībā uz oficiālo aktivizāciju - tur jau sākas problēmas! Par 2013 ofisa aktivizāciju es labāk neizteikšos!  

Edited by ronalds_

Legālam Windows nav nekādu problēmu ar aktivāciju. Nejūt to pat. Ja pareizi atceros, tur bija pie instalācijas ķeksītis - aktivēt automātiski, kā ir tīklā. Tas tā, standartā. Office 2013 aktivācija arī zibenīgi un automātiski, kā pirmoreiz atver dokumentu vai, vienalga, arī izklājlapu, aktivējas. Vienīgi ar Office 2013 tā MS konta veidošana, tas gan, un to nevar nekādīgi apiet. Es te kā parastais lietotājs ar single licence gadījumu. Nezinu, kā ir ar sējumu licencēm, vai kā tur viņas sauc.

Kādu zālīti tu lieto pie windows aktivācijas ? 

Vairs neko, ir legāls windows, bet agrāk kaut ko no "by daz" ražojumiem vilku no digital-forums, bet tas jau sen un droši, ka vairs nestrādā.

Edited by ricijs
snukurins

Nav tik svarīgi kāda zālīte bet gan secība kādā to dara.

Legālam Windows nav nekādu problēmu ar aktivāciju. Nejūt to pat. Ja pareizi atceros, tur bija pie instalācijas ķeksītis - aktivēt automātiski, kā ir tīklā

Šeit gan tā parasti nesanāk noaktivizēt ar to ķeksi.7 Windows praktiski vienmēr neaktīvs.Tad jāpaņem ,,mainīt atslēgu,, un otro reizi ievada to pašu.Pēc šī trika uzreiz noaktivizējas.

Edited by snukurins
laikamTak

agrāk kaut ko no "by daz" ražojumiem vilku

tumblr_md24xlhxS91qjczh3o1_500.gif

Nav tik svarīgi kāda zālīte bet gan secība kādā to dara.
Aidedzina un velk, ne jau otrādi. 
snukurins

Nu parasti ,,īstie,, speci pīpo zālīti tā-uzinstalē W un tad uzreiz pīpo zālīti,pareizā secība-svaigs instals>visas updates>pīpo zālīti.,,Lomkas,, nav ne tajā pat dienā,ne nākamājā ne arī vēlāk.

Edited by snukurins

ja novilkts tīrs windows un zālīte viss ir bumbās

Citreiz zālītes vietā ir tabletīte. Tač esat dzirdējuši, ka tabletītes arī der.

990382-mouthful-of-pills-and-generic-and

Svarīgi tikai pareizo tabletīti izvēlēties.

Un galvenais - pareizā secībā. :sarkasms:

Daz izstrādājumi pat ļoti labi strādā... Bet nu vairs nav vajadzība kopš legāla Win iegādes.

Vēl jau bija pietiekoši daudz cilvēku, kas ar slmgr rearm dzīvoja, un apgalvoja, ka kā, triālis taču, un pats MS piedāvā iespēju atsākt no jauna!

Protams, es iedomājos rezultātus, ja kādā uzņēmumā tā darītu un ierastos "ciemiņi" xD

viesturs0711

bet tas jau sen un droši, ka vairs nestrādā.

Ar GPT Dazz nedraudzējas. 

Ar vienu licenzi uz vairākiem datoriem Windows strādā. Par legalitāti... kad es tramvajā nopiržos, neviens man autoratlīdzību maksāt negrib un vēl pa muti piedāvā sadot! :D

ieleja

es tramvajā nopiržos, neviens man autoratlīdzību maksāt negrib un vēl pa muti piedāvā sadot

izmanto pirdienfiltru

p.s.

tu jūties kā virtuozs vai ir vēl iespējas izaugsmei, vai arī esi viens no miljarda mērkaķu, kas uz dullo klapē pa rakstāmmašīnas pogām un mēģina radīt Šekspīra koptos rakstus?

snukurins
īstiem superspečukiem sirdzapziņa neinteresē.

Bet sirdsapziņa, kā ar to ?

Ar sirdsapziņu viss kārtībā,uz visām 28kastēm griežas legāls W un Office.Tām kastēm kam savulaik nebija iepirkts MS Office tiek lietots Libre.Regulāri tiek sekots lai kāds nebūtu uzlicis ko lieku un kreisu.

ja nevari atļauties, tad nelieto, neviens taču neiet paēst pie Mārtiņa Rītiņa, lai pēc tam stāstītu pasakas

Īstenībā nesalīdzināmas lietas.Visu laiku un visur ir spiediens lietot Microsoft produktus,skolā,darbā.Kaut vai utopiskā Mistera Ķīļa ideja par planšetēm skolā kā obligātu prasību.Ko tad lietotu,Androida planšetes?Nesmīdiniet.Ēst prasme pie Mārtiņa taču nav noteicošā  kas jāraksta CV ja gribi strādāt kādā uzņēmumā.

Edited by snukurins
  • Patīk 2
viesturs0711

Vispār jau par legalitāti runājot... ja man uzņēmumā ir kompis ar legālu Winduli un uzlīmi, bet bez doķiem, man uzliek sodu un skaitos es pirāts! Tā kā par legalitāti var strīdēties un strīdēties.

Rīgas satiksmē ar ir aizliegts iedot savu biļeti citam pasažierim, lai gan pēc manas izkāpšanas no transporta līdzekļa, biļete paliek derīga līdz galapunktam! :)

Labāk lai ir tā - no katra pēc spējām, katram pēc vajadzībām.

INTRASERVERNET

Lai nav jaataisa jauna teema. Kaa ir ar video satura skatisanos uz letajaam planseteem. Intel Bay-Trail 1.8Ghz, RAM 1Gb. Preciizaak interneta televizija. Dators ir, bet gribas ko vakaros pec darba paskatiities, nesledzot datoru iekshaa. Var arii Android tableti, galvenais lai neraustas skatoties. Runa ir par latvijas.tv lapu. Var kads iemeginaat kam ir un padalities ar info.

Edited by Rizla
Homer J. Simpson

hmm man atverot latvijas.tv aizmet uz youtube. jebkura gadijuma interneta tv nav prasiga pret jaudigiem dzelziem. dazreiz paskatos uz android trubas tvid.us internet tv 1gb rams mtk6589t. iet kaa pa sviestu. ir skatits ari ar loti vecu pc - amd sempron 2800+ 512 mb rams, ari iet. ta ka uz tavas plansetes pavisam noteikti ies

INTRASERVERNET

Uz Nexus 6 pastiities nevareeja. Iebremzeeja. Tevi paarmeta uz youtube jo tavs IP latvija. Nesanaaks tad notesteet, ja vien nav kaads aarzemju proxy vai vpn.

Amazon Fire tablete tad deres ar 1Gb ram.