Jump to content

Ihpone 5C vs HTC Desire 820


Recommended Posts

Sveiki boot.lv foruma lasītāji ! Vēlējos pajautāt Jūsu viedokli par šiem diviem telefoniem - Iphone 5C un HTC Desire 820. Protams, viens anroids, otrs apple produkts. Bet interesē, piemēram, kuram varētu būt labāka kamera, jo Iphonam ir 3264 x 2448 px, bet HTC ir 4160 x 3120 px un teorētiski HTC būtu jābūt labākai kamerai ?  Kā ar bateriju ? Kuram no šiem telefoniem varētu būt ilgāks mūžš ? Interesē arī kā Iphonam viss notiek ar tām aplikācijām, vai ,piemēram, mūziku utt ? 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Interesē arī kā Iphonam viss notiek ar tām aplikācijām, vai ,piemēram, mūziku utt ? 


Viss jāpērk 
Link to comment
Share on other sites

Viss jāpērk 

 

tikai cirvis, kas nekad nav lietojis, ko tādu var uzrakstīt.

tikko notestēju, novilkt albumu pirātu līcī un ielikt telefonā, kas nekad nav bijis sinhronizēts ar itunes aizņēma 4 minūtes, ja būtu sinhronizēts, to noteikti varētu izdarīt zem minūtes, principā 6 klikšķi ieskaitot albuma meklēšanu līcī.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Aifonam būs stabilāks interfeiss, labāka kamera un protams tā pašsajūta vien būs labāka 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
tikai cirvis, kas nekad nav lietojis, ko tādu var uzrakstīt 

 

Nu atšķirībā no tevis es neesmu āksts...

 

Lielums aplikāciju vien apple ir maksas ...nu ar andrīti aplikāciju ziņā nesalīdzināt...

 

 

Aifonam būs stabilāks interfeiss, labāka kamera un protams tā pašsajūta vien būs labāka 

 

 

Tik laba pašajūta ar iphonu kurš ir lēts plastmasas čainīzēru variants...Noliktavas ar šitiem sūdiem pārpilītas un neviens tos mēslus nevar notirgot, viņiem tik met cenu zemē un met lai tik tukšotu noliktavas

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

bomār labāk nesmirdi šajā topikā, tev par aifonu sajēga vispār nekāda

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Atšķirībā no tevis man nevajag ar svīstošu kuli raut 24/7 lai to iphonu nopirktu  :grin:

Tikuntā tas iphones ir sūds to parādija paši iphonisti un pardošanas dati

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

IOS applikaacijas ir vairaak nostraadaatas, es domaaju vizuaali, kaa arii sisteema buus vairaak draudziigaaka iesaaceejam. Par stabilitaati jaasaka ka iOS buus pie siem. Atjauninaajumi veel kaadu laiku buus, bet sameeraa skeptiski skatos ilgterminjaa uz iPhone. Es nenolieku Android ne iOS. Android ar Lollipop ir diezgan stabils, applikaaciju aizvershanas ar zinjojumu com.google.phone unexpected stoppod kaut kaa taa nemaniisi. Kamera labaka buus iPhone, bet shaadas taadas izvirtiibas, kaa ilgterminjaa buus labaaks Android. Jo tam vairaak vai mazaak ja officiaali neizlaidis razhotajs firmware, tad buus cilveki, kas noportees prieksh tava jaunaako Android. Ar Apple ir taa, ja neizlaizh, tad arii neizlaidiis naakotnee neko svaigaaku.

Labots - Rizla
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jap, tu pat 48/7 raujot vēl nevari sagrabināt iphonam, tik gudri smirdi par lietām, par ko nav ne mazākā nojēga. to pašu var redzēt zālespļāvēju topikā, lielais speciālists. nez cik lielam zābakam jābūt lai teiktu, ka eļļu nevajag mainīt, droši vien kad sagrabināsi mašīnai ar brauksi līdz zobsiksna pārplīst/dzenis iemetas motorā, tad uz tolmentu un pēc nākamās miskastes

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nē, problēma tev ir, ka galvā kaut kā trūkst- nespēja nesmirdēt tur, kur nav nojēgas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Reliģisks fanāts nevar samierināties ka ābols izražojis totālu overpiced mēslu lētajas čainizeru rūpnīcās?

Link to comment
Share on other sites

nekur neko neaizstāvu, vēlējos norādīt, ka tu jau ar 1. komentāru šajā topikā posto sūdu ar absolūti nekādu nojēgu, pēc tam reliģiski meties anti ābolu kustībā, jo viss ko nevari atļauties ar pārcenots sūds.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

tu domā es nevaru atļāuties plastmasainu sūdu...? Ja man viņu zem 100 eiro piedāvātu tad viņs būtu pirkšanas vērts...citādi starp abolu prestižumu tas 5c ir apsmiekls...

Link to comment
Share on other sites

principā, ja uzskati, ka ābols ir kaut kas prestižs, tu pats jau atbildi uz savu jautājumu, ka tu to nevari atļauties :D ibio, tas ir 600 EUR vērts telefons (iphone 6, 16GB) kāds vēl tur prestižums, ka katram 3. pamatskolniekam LMT nomaksā tāds ir paņemts.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Kāpēc administrācija ļauj Bomāram smirdēt visās tēmās pēc kārtas? Spriežot pēc teju vai visiem viņa komentāriem, viņš neko vairāk par dažiem stereotipiem nezin.

 

Bet ja par tēmu, tad man jau gribētos teikt, ka šie telefoni ir visai nesalīdzināmi dažādo ekrāna izmēru dēļ.

Par kamerām - tak teju vai jebkurā apskatā ir pieejamas neaiztikas pilna izmēra bildes, kas ir uzņemtas ar apskatāmajām ierīcēm. Kur problēma tās apskatīties? Vai arī autors labāk uzticas foruma lietotājiem nekā savām acīm, ar kurām tās bildes arī tiks skatītas?

Link to comment
Share on other sites

ja tas OP kaut ko maina, tad aipone 5C ir aipone 5 ielikts plastmasa korpusā- var arī salīdzināt pret to, ja internets skopojas ar 5C vs 820 salīdzinājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

lai parmestu dziesmas vai jeb ko citu no datora uz iphone pa vadu vajadzigs uzinstalet itunes, instalejot itunes tiek sainstalets pilns dators ar visadu apple zarazu + vel visadiem procesiem kas darbojas fonaa. atinstalejot loti daudz kas paliek. ar sho man pietika lai iegrauztais abols mani neinteresetu. kaut gan ios darbojas naski uz vajajiem dzelziem, labak par letaku naudu panemt android high end talruni, piemeram xperia z2, kas maksa letak, ilgak tur baterija, ir labaka kamera, labaki skalruni, ir udensizturigs, labaks displejs, papildinama atmina ar sd un pateicoties android var izdarit jebko.

 

respektiivi ja jaizvelas no siem tad htd desire, bet jasaka gan ka neesi izvelejies to labako modeli. sim ir hd uz 5.5 collam, kas, manuprat, ir par mazu izskirtspeja

Link to comment
Share on other sites

kaut kā visi apkārt no andorid htc faniem pargājuši uz iphone, i nesudzās par aplikācijam un viss vienkārši strāda, apdeiti telefonam nāk 2 gadi vismaz, un kaut kā dzīve mierīgāka un labāka. pietiks ķēmoties produkts ja ir kvalitatīvs tad ir!

Link to comment
Share on other sites

Eernijs

 

 

instalejot itunes tiek sainstalets pilns dators ar visadu apple zarazu

kāpēc tad man nav dators pilns ar visādu apple zarazu?

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

kapēc vispār itunes jāinstalē? ir taču pašam telefonam visādi mūzikas atskaņotāji, kas nodrošina dziesmu pārkačāšanu caur tīklu (wifi), pietam ar daudz vairāk funkcijām + normālu eq.

Link to comment
Share on other sites

Alpha jau tikai viena ir.. Cita sērija, kas ir A3,5,7 tie jau skaitās vairāk kā budžetnieki

Link to comment
Share on other sites

 

 

kaut kā visi apkārt no andorid htc faniem pargājuši uz iphone, i nesudzās par aplikācijam un viss vienkārši strāda, apdeiti telefonam nāk 2 gadi vismaz

Mhm un update ir tik liels, ka aizbliež visu telefona atmiņu pilnu mazo atmiņu modeļiem. Vai arī update nevar uzlikt bez telefona iztīrīšanas. 

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Atļaušos arī es te ieklepot - IPhone 5c ir totāls sūds salīdzinot kaut vai ar Samsung Galaxy s5, lai gan cena gandrīz vienāda!

p.s. Un salīdzinot ar Galaxy S6, tad vispār bez komentiem...

Tik sliktus vārdus te neļauj rakstīt! :)

Labots - KinDzaDza
Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

Slimjiem abolistiem vajag iet ārstēties. WOWWWWZ abolitis cik kruti,bet pat nejedz elementāras lietas :D

Viens man aboliša fanāts prasija kādu appu jauinstalē lai uzlādētu telefonu ar ladētāju. :D :D :D

tie cilvēki ir vienkārši tupi...

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, cik korekti ir salīdzināt ierīces, kas ir iznākušas ar gada starpību. 

Kad nomira mans HTC Desire S, biju līdzīgas izvēles priekšā - kuru modeli ņemt nākamo? 

Bija divas iespējas - Kaut kāds HTC Desire (precīzi neatceros, bet līdzīgs Tevis minētajam) un iPhone 5s. Izvēlējos pēdējo un nevienu brīdi neesmu nožēlojis. 

iPhone 5c, kā jau iepriekš viens biedrs minēja, ir tas pats iPhone 5 ietērpts citā krāsainākā uzvalciņā un piedāvāts par zemāku cenu. Pameklē paskaties kā ir ar cenām gan iPhone 5, gan 5c. 

Kas attiecas uz tavām bažām par aplikācijām un mūziku. Nav nekādu problēmu. Aplikāciju ir daudz gan bezmaksas, gan maksas. Līdz šim nav bijis problēmu atrast bezmaksas risinājumu tam, ko esmu meklējis. Plus, ik pa brīdim var noķert, kad maksas aplikācijas uz brīdi ir par brīvu. Ir pāris aplikācijas, kas ir pirktas, bet tās ir par maksu arī Android. 

Ar mūziku arī nav nekādu problēmu. Tiesa tam visam laba alternatīva ir Spotify. 

 

Edit: iPhone ir augstāka cena otrreizējā tirgū ;)

Labots - PunkD
Link to comment
Share on other sites

un ari ir pieprasijums, nevis tikai piedavājums, ja tasbūtu tikai mārketings, tad tas nestrādātu, bet acimredzot produktam ir kaut kāda vērtība, jātzimē arī ātrdarbība, pat pēc vairākiem lietotājiem,

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

Deretu atzimet ka uz android var loti viegli jebkuru maksas programmu novilkt par velti netaa

Link to comment
Share on other sites

 

 

Atļaušos arī es te ieklepot - IPhone 5c ir totāls sūds salīdzinot kaut vai ar Samsung Galaxy s5
Kas ,nesi dzirdējis,ka pēc pēdējiem apdeitiem teju jau gadu Ipone 5c var mikrenē bateriju uzlādēt 45 sekundēs? Kurš ražotājs vēl tto spēj? :)
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas ,nesi dzirdējis,ka pēc pēdējiem apdeitiem teju jau gadu Ipone 5c var mikrenē bateriju uzlādēt 45 sekundēs? Kurš ražotājs vēl tto spēj? :)

Opā! Žēl man nav mikrenes. Kad nopirkšu mikreni, noteikti pirkšu ajfōnu 5c. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Deretu atzimet ka uz android var loti viegli jebkuru maksas programmu novilkt par velti netaa

ā un uz iphone nevar nodarboties ar kapeiku pisšanu un zagšanu? jailbreak un kačā ko vien sirds vēlas.

 

derētu arī atdzīmēt, ka jābūt izcili stulbam lai vilktu kaut kādus kreisos apk, bonus stulbuma punkti- kreisajam apk apstiprinam permissions uz visu.

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

nav obligati javelk nemaz kreisie apk. lielu dalju var vienkarsi novilkt play store parasto versiju pa velti un nopatchot, bus tas pats

Link to comment
Share on other sites

 

 

nav obligati javelk nemaz kreisie apk.

 

 

un nopatchot
Link to comment
Share on other sites

Hmm... kāpēc kaut kādas pirātiskās, patchotās jāliek? Vienalga, vai tas iOS, andris vai WP. Vai tiešām vajadzīgas programmeles pa 100EUR? Gan jau pa 1-5EUR... tak atbalstiet izstrādātāju! Nevajag jau tās programmeles veselu kaudzi, gan jau tikai pāris! Šo santīma sipšanu nesaprotu - dzelzim pa vairākiem simtiem pikjis ir, bet programmiņām nav.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...