Jump to content

Ūdens spice ciet


Propaans
 Share

Recommended Posts

Sveiki, garažā ir droši vien jau no tās celšanas laikiem ierīkota ūdens spice. Pagrabā arī stāv darba kārtībā sūknis. Piepildiju pilnu ar ūdeni izejošo šļauku un sūkni ar, bet izspļāva kaut ko nedaudz līdzīgu pienam. Varbūt trubā, kas iet zemē var ielaist kādu ķīmiju, lai izkož korķi, aizsērējumu?

Link to comment
Share on other sites

Izpūst ar gaisu, strauji ar jaudīgu plūsmu, iepumpēt ar ražigu sūkni, zemē kādu m³ tīra ūdens.

 

Link to comment
Share on other sites

projektēšana

 

 

Izpūst ar gaisu, strauji ar jaudīgu plūsmu, iepumpēt ar ražigu sūkni, zemē kādu m³ tīra ūdens.
 

man gan liekas, ka tai spices trubai apakšā būtu jābūt pretvārstam, tā kā neko izpūst nesanāks...

Link to comment
Share on other sites

Propaans

Kapēc pretvārsts? Vai tad tur spiediens var būt? Man ir 1.1kw sūknis, diez vai ar tādu pietiktu vai tomēr pamēģināt ieliet "kurmi"?

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

 

 

pamēģināt ieliet "kurmi"?

 

A varbūt par šito ideju izsaukt policiju??? Arsēnu negribēji iepumpēt, lai tuvākā pilsēta nosprāgst? Domā ar?

Link to comment
Share on other sites

Propaans

:D Nu izsauc to policiju un ārstus sev pašam ar. Es gribu ieliet kaut kādu izlietnes dozu, jau kurās.

Link to comment
Share on other sites

constrig

Tikai skalot, kurmi atstaaj podam!

Tuulinj Dizis beigs pljaut zaali, tad iepostees iisto panjeeminu.

Labots - constrig
Link to comment
Share on other sites

Nu smiltis jau nekāda ķīmija neizēdīs! Domāju ka jacoba variants ir pats labākais!

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Nu kurmis ir galīgi garām - ne jau tauki no cepešpannas vai biezputras paliekas (organiskas vielas) tajā spicē sakrājušās. Skalošana ar spēcīgu sūkni, ja nu galīgi pašam nav iespēju - ir firmas, kas to izdarīs.

http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/dzilurbuma-remonts-dzilurbuma-rekonstrukcija

http://www.udens-apgade.lv/lv/pakalpojumi/udens-apgade/urbumu-remonts/

Link to comment
Share on other sites

Kapēc pretvārsts? Vai tad tur spiediens var būt?

 

 

300x0_cover.jpg

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Tikai un vienīgi jauna spice blakus var atrisināt problēmu! Nu tas ir līdzīgi kā ar cieto disku, kuram arvien vairāk parādās beigtie sektori. Var jau mēģinat lābot, bet tāpat būs jāpērk jauns diska. Tieši tāpat ir ar spici. Nojāsies ar skalošanu un pūšanu, bet beigās tāpat dzīsi jaunu. Negribi pis****, roc aku un desmitiem gadu bēdu nezināsi

Link to comment
Share on other sites

Nuu, tas nu gan stipri atkarīgs uz kādas āderes un kā ''uzsēžās''...

Nezinu nevienu no savām, gadi 25 atpakaļ ieskalotām akām, kura būtu arī šodien nelietojama...

Autoram, cik saprotu, tā spice nav tik svarīga, lai tai ņemtos apkārt nopietni un nav arī pa rokai atbilstoša aprīkojuma, tāpat prasmes...

 

Link to comment
Share on other sites

Propaans
(labots)

Tieši tā, spice, kā jau teicu ir garažas pagrabā un tajā mazajā stūrī baigi izpausties ar aprīkojumu nevar. Būtu nācis ūdens, nebūtu lieki jāskraida pakaļ, piemēram, kad gribi noskalot rokas vai nomazgāt auto :)

Labots - Propaans
Link to comment
Share on other sites

Propaans

Nu gan jau izlietnes doza uz visu to daudzumu nejustu + izskalotu tak labi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kurmis ka reizi noderētu, lai labāk rokas un autiņu nomazgātu.

 

Un ja nu kāds prātā vājš notic un dabū ķīmiskos apdegumus :shok:  

Link to comment
Share on other sites

versatile

Prātiņ, nāc mājās - te tak rakstīja, ka kurmis neko neskalos, ja vien to spici nelieto arī kā kanalizāciju, trubu apvienošanas kārtībā...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Re kur uzrakstīju par savu spici. Skalošanu var mēģināt, ja spice ilgi nav izmantota, visādi citādi jaunu spici jātaisa.

http://mezhavecis.blogspot.com/2015/06/udens-spices-apgreids.html

 

Ja būs tiešām ideja pielietot kurmi spices tīrīšanā, tad jāraksta uzreiz vides dienestam, lai sūta virsū policiju un nenodarbojas ar kaimiņu indēšanu. Taču vajadzētu saprast, ka pazemes ūdens sistēma ir saistīta un viss tas draņķis nonāks pēc īsa brītiņa kaimiņa akā. Un lai uzliek tādu sodu, lai otrreiz tādas domas nenāktu prātā.

 

Atceroties topiku, kur šitais džeks sildīji ar gāzi (lasīt CO2 +CO) garāžu, nebrīnos, ka cilvēku veselība pilnīgi nav svarīga.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ko nu jūs puisim, kurš vēl ko vismaz darīt vēlās un nekaunās, uzdrošinās pajautāt, tā uzklupuši...?

Varu saderēt, ka privātmāju rajonos, bez centralizētas kanalizācijas, daudzus māju īpašniekus aiz olām vajadzētu pakārt par neatbilstošām lokālajām kanalizācijas sistēmām un citus arī par speciālu kanalizācijas ūdeņu nopludināšanu pazemes horizontā, lai reti jāizsauc ''zelta'' vedējs.

Link to comment
Share on other sites

Kad saēstu rokas un sāktu rūsēt autiņš, sāktu domāt.

Jacobs, tas attiecas uz visu civilizāciju kopumā.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Propaans

Mežaveci, es uzdevu jautājumu. Tas, ka tev ir seklas zināšanas par kaut ko, nenozīmē, ka vari iespļaut un paspīdēt. Par gāzi runājot, vispār ļoti lēts un labs risinājums man sanāca, bet publiski gan nestāstīšu, citādi nākošgad sildīsies ar gāzi ar un "bojāsi veselību".

Es neesmu "kurmja" eksperts, nezinu, varbūt pastāv liela varbūtība, ka es nodomāju, ka tā ķīmija sadalās īsā laika periodā? Bet seklais prāts droši vien nespēja tik tālu aizdomāties, mežaveci? Galu galā, es jautāju, nevis iesaku "ļoti labu" risinājumu, ne? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es neesmu "kurmja" eksperts, nezinu, varbūt pastāv liela varbūtība, ka es nodomāju, ka tā ķīmija sadalās īsā laika periodā?

Aktīvā viela ir nātrija hidroksīds - sārms. To var neitralizēt tikai ar skābi. rezultātā veidojas nātrija un šīs skābes sāļi + ūdens.

Ja zeme ir skāba, tad ir šance, ka ātri izreaģēs. Ja nav skāba, tad atšķaidīsies gruntsūdeņos.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas pilnīgi un noteikti ir slikts risinājums, jo jebkuras ķīmijas blakusprodukti paliks zemē. Fizikas zināšanas ir vienkārši katastrofālas. Arī par pazemes ūdeņiem nekāda saprašana. Un vēl mazāka saprašana ķīmijā, jo nemaz neesi papūlējies noskaidrot, kas ir tā "piena" sastāvs.

 

Manis pēc,vari sevi indēt, ja reiz tāda vēlme un sildīties ar gāzi aizvērtā garāžā vai istabā, bet nestāsti, ka tas ir vislabākais apsildes veids. Šis forums neatbalsta kaitnieciskus un dzīvībai bīstamus padomus. 

 

P.S. Tēmas autoram ir izcils talants neklausīties normālos cilvēkos, bet par visu varu tieksme realizēt ekstraordināras idejas, kas ignorē fizikas likumus.

Link to comment
Share on other sites

šitās tēmas autors nav "Kolka cool" varoņu prototips?

Link to comment
Share on other sites

offtopic

Vispār dzīvē kurmis arī kanalizācijas tīrīšanai ir sū-ds, simtreiz ātrāk kurmja vietā nopirkt 8 metrus garu trosi un vienreiz kārtīgi izbirstēt kanalizācijas cauruli. Izmaksas aptuveni tādas pašas, ja pērk dārgo kurmi (tiret), jo trose maksā līdz 10 eiro.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Propaans
(labots)

Šis forums ne ar ko neatšķiras no bmwpower. 1:1 tie paši cilvēki droši vien sēž. Viss, ko māk, ir gudri cirst. Paldies par atbildēm, ceru, ka nenāksies šeit jautāt vairs. Lizard, joprojām neiebrauc? Ja tev palūdz nedod savus padomus, nu tad nedod, cik reizes viens un tas pats ir jāraksta? Nē, tomēr nāk te un krāj savu rakstu skaitu, labak ej nošpricējies, komunist.

 

Labojums: Lizard, pagājušo reizi, kad tavs untumainais prāts izdomāja aizliegt man atbildes tēmā "lodveida zibens", jo redz, tev droši vien noskauda, ka kāds to ir redzējis, bet tava līkā datormugura ar brillēm nespēj tam noticēt un iebraukt (ko neredzu, tam neticu), ir izpelnijies angļu valodas mācību - "pietiekami" rakstās "enough", bez T burta galā (enoughT), lūdzu, būsi tagad zinošāks :)

Labots - Propaans
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...