Jump to content

Labas saulesbrilles


Kitai
 Share

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoom

    4

  • itanium

    12

  • RimaNTSS

    7

  • Kitai

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kaspars12

es pasaules optikā pirku, dažus gadus atpakaļ, arī ar maku sanāca ap 80eur.

 

Galvenā atšķirība tomēr ir stikla kvalitāte, ja ir stikla, daļa jau ir plastmasas briļļu. Polarizētās tomēr labāk darbojas, bet pats galvenais, tās ir brilles, kas sargā acis, nu nepirksi jysk brilles ? Zāles taču arī cilvēki pērk aptiekā, nevis tirgū. Otra lieta, labas brilles kalpos daudz, daudz gadus.

 

Ja brilles pērk kā aksesuāri iepozējot bildēs, tad, protams, var ņemt jebkuru sūdu, bet ja dienā tās ir kādas 4-6h, tad nu ņemt kaut ko mistiskas izcelsmes, nu nezin gan!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Slimā patērētāju sabiedrība! Saulesbrilles par 100+eur...

 

Ņem tās pašas no Rockingoose un būs gan cietais maciņš, gan dažiem modeļiem arī mīkstais.

 

Pats no Rockingoose esmu ņēmis vismaz 5 brilles, visas turpina kalpot ideāli.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Arī optiskajās brillēs nav nekā, kam maksāt kosmosu - nu, rāmjos noteikti ne. Un lielākā daļa rāmju brendu pieder 1-2 kompānijām anyway, tā ka nav pat konkurences.

Bija jau neskaitāmas reizes pētīts, ka UV aiztur gandrīz visas tirgus brilles, ja tik stikliņi no stikla - patiesībā, dārgāk ir saražot brilles, kas neaiztur UV.

Ar plastmasu sarežģītāk.

 

Man šogad plānā polarizētas optiskās saulesbrilles.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Lietoju mašīnā Persol ražojumu (stikls, polarizēts, metāla rāmis) nu jau aptuveni 16 gadus. Tikai tās labākās atsauksmes, stikls neskrāpējas, metāla rāmis stabils un ļoti ērts. Mīnuss ziemā no rīta uzliekot svīst stikli, diezgan smagas, un cena - sadalot uz 16 gadiem, 10,- EUR gadā :)

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Nu sakarā ar to, ka brilles ir jāvalkā ikdienā un svētku reizēs, nākas tomēr līst kategorijā, kuru te jau daži ir apstāstiuši (thanks boot.lv autocorrect)  :D

 

Lētākām, es nezinu pat kā nosaukt īsti procesu... tā plastmasa oksidējās??? aka paliek balti pleķi uz rāmjiem, aiz auss daļas un deguna. Esmu izgājis ntajiem etapiem gan ar saulenēm, gan optiskajām, bet nu kautkā tomēr esmu palicis pie Itālijā ražotiem rāmjiem RL's velk piekto gadu, tpu tpu, bez nevienas skrambas. .

 

Tiem kas te par Wayfareriem un Aviatoriem - http://www.kentwang.com/misc/sunglassesiesaku pameklēt Wangu, ir ļoti labas kvalitātes, lētas un "dizaineru" ja nu kādam tas ir svarīgs elements.  

DF9K05t.jpg

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

Ko biedri saka par šādu veidu, kā mājas apstākļos pārliecināties par UV aizsardzības esamību saules brillēs?

 

Nepieciešama ir tumša telpa, UV gaismeklis un EUR banknote.

Ja caur saules briļļu stiklu, spīdinot UV gaismu uz EUR banknoti:

  • nespīd tas, kam vajadzētu spīdēt, viss ir OK - brillēm ir UV aizsardzība;
  • ja spīd, UV aizsardzība ir neesoša vai nav pietiekoša.

Avots: https://wildjuggling.wordpress.com/tag/do-my-sunglasses-provide-100-uv-protection/

 

Lēcām ar UV400 marķējumu vajadzētu nelaist cauri gaismu ar viļņu garumu < 400nm.

Šim lētajam UV gaismeklim viļņu garums esot 395nm.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirmais, ja negribi sa3.14st redzi - jāpievērš uzmanība ir stikliem, kas normālām brillēm 90+ % gadījujmu nāks no Luxoticas konveijeriem.
Otrais ir rāmīts un brends, kas noteiks vai tās brilles finālā maksās 20,50,100 vai 500+ eur.

Tāpēc jāaiziet uz optikas veikalu vismaz konsultācijas dēļ.

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

 

 

jāpievērš uzmanība ir stikliem

Un sīkāk?

Pērkot PC, obligāti jāpievērš uzmanība CPU + GPU + MB combo...

Link to comment
Share on other sites

beidzam ārstēties forumā - 10 min saruna ar optikas konsultantu dos vairāk nekā bezjēdzīga drukāšana inetā, kur katrs vēl izvelk savu zemtekstu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad jēga no tava komentāra itin nekāda.

Optika, lēcu materiāls, tās pārklājums nav nekāda raķešzinātne un neredzu nekādu problēmu par to te diskutēt.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

No pieredzes...Vajadzēja opiskos polarizatorus...mašīnai (super štelle)...aizgāju pie darba uz optikas veikalu....Stiklus izvēlēties bija viegli - vai nu brūnie vai pelēkie - paņēmu brūnos...Kur es iesēdos...pie ietvara izvēles....B** - gamma no tādiem, ko dod pa velti līdzi stikliem, līdz nu tur 100 eirām apsvēru...Piemeklēju puslīdz savam purnam atbilstošas, bet ne tur kādas brendotās, bet tāpat padārgas (metāls ar plastmasas kājiņām 75 eiriki vai kaut kas tāds par to rāmi bija). Viena vasara mašīnā - tās brilles ir deformējušās plastmasas kājiņās, kaut kādi mīkstinājuma padi atlipuši...fiasko vienvārdsakot (es neesmu apmierināts). Tā kā man tie mīnusi nav lieli, tad paņēmu toreiz arī otras parastās polarizētās saulenes pa 35 (firma -tā pati kas tam rāmim, UV man nodemonstrēja uz vietas, ka viss supa) - arī vasara un vēl bikīt - "dekori" lobās nost.

No tā man ir secinājums Nr1 - nekad neņemt ietvarus, kas ir vipendrīti ar visādām "ādiņām", u.c. figņām - jo vienkāršāk, jo labāk.

Secinājums Nr2 - ja brilles neder kā uzlietas - neņemt (pat ja vizuāli patīk). Ideāli varbūt arī nekad nevar atrast, bet pa lielu un šļūk nost, pa šauru un sāp čereps. Erganomiku nevajag mainīt pret stilu.

 

Kas vēl - briļļu sakarā (parasto gan - ne sauleņu). Atkal aizgāju uz to pašu piedarba veikalu - davai gribu jaunas parastās brilles....Šoreiz es jau biju gudrāks (vai arī vienkārši to var norakstīt, ka šoreiz sieva bija līdzi) - nācās gan piešaut bikīt vairāk par rāmi, bet paņēmu all-metal polaroid rāmi (stikli - nu jau es vairs neatceros ko viņi man iesmērēja - kaut kādus dzidrinātos ar pretsvīšanu - nu nezinu)...viss čotka, bet kā par pārsteigumu jaunās brilles nospeķojas daudz daudz ātrāk. Ar vecajām, kas pirms 15 gadiem pirktas aizspeķošanās nenotiek - vismaz ne tik ātri (vot izskaidrojiet...?)...

Tādi mani piedzīvojumi....

Link to comment
Share on other sites

tas pretaizsvīšanas pārklājums. Tam ir viena nelāga lieta - ja šādi apstrādātas brilles nospeķo, tad ļoti grūti notīrīt stiklus.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Nekas no tā visa ko jūs minējāt nav labāks Par Drivewear lēčam. tākā 5 gadus esmu nostrādājis optikas jomā..... kko zinu. Drivewear tonējas gan mašinā gan ārā pluss tām ir polar slānis. pat ziemas zemajā saulē nav jānolaiž saules sargs. mašinas tonējums ir līdz 50% ārā līdz 85% pats lietoju gan krēslā gan miglā. acis sarkanas nepaliek nekad. nu jau 4 gadu tiko iekāpju mašinā uzreiz lieku brilles ( izņemot nakti). lēcas gan es pasūtiju priekš konkrēta briļļu rāmja.. bet cik zinu arī viena LV firma to piedā'va gatavā veidā tikai cena ir baisa.

Link to comment
Share on other sites

Tad pa 30Eur brilles ir poop.png vai nav? Es vairs neko nesaprotu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad pa 30Eur brilles ir poop.png vai nav?

Kas tieši nav saprotams? Cena itin neko nepasaka par kvalitāti.

Dārgajām saules brillēm (piemēram, Ray-Ban, bet ne apzeltītās u.t.t.) izmaksu ziņā tur nav itin nekā, kas pat tuvotos, piemēram, 100 EUR.

Nevienam nav liegts Ķīnā par 1€ nopirktās saulenes te tirgot par 30 EUR gabalā.

Kā vienmēr - jālasa review, jāmeklē price/performance, kur performance ir visai limitēts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

a man gan liekas,ka vislabākās brilles ir jaunībā nesačakarētas acis,it sevišķi pie datora.

Link to comment
Share on other sites

Saulesbriļļu tēmā tev liekas nepareizi...

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Te tas pats, kas pulksteņu topikā. Brēkulības par to, kādam loham un vientiesim jābūt, lai pirktu par 1000EUR kaut ko tādu, kas pilda to pašu funkciju, ko cepeškrāsns pulkstenis, bet necep gaļu.

 

Nu nav patiešām dārgajās saulesbrillēs materiālu un ražošanas procesa izmaksās nekas tāds, kas sasniedz minētos 100EUR. Tās pašas primitīvās drātis, kas salocītas un salodētas, lai turētu divus stikla gabalus, caur ko pasaule izskatās tumšāka nekā ir patiesībā. Problēma ir tajā, ka vajag arī algot komandu ar cilvēkiem, kas šīs brilles reklamēs un pārdos. Un kā smejies - vajag arī dizaineri, kurš drāšu locītājiem pasaka, kā locīt, lai būtu smuki. Un tieši divi pēdējie punkti parasti arī izveido lielāko izmaksu daļu JEBKURAI luksus precei.

 

Un tad vēl tāds sīkums - preces cenu nosaka tas, cik par to cilvēki ir gatavi maksāt. Ja tā nenosedz izmaksas, tad ir nepieciešams izdomāt veidu, kā starpību iekasēt caur papildus pakalpojumiem vai piederumiem.

Labots - RudeWolf
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Saulesbriļļu tēmā tev liekas nepareizi...

nedaudz ir pareizi.Paprasi manam vectēvam-94 gadi.

Kaut gan agrāk jau zāle bija zaļāka... 

Link to comment
Share on other sites

Vakar Centrāltirgū nopirku orģinālās Roberto Cavalli saulenes pa 3EUR. Labs pirkums.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

80% no visām pasaules "krutajām" saulesbrillēm dizainē un ražo viens fabrīķis itālijā, visi "brandi" stāv rindā ar pasūtījumiem, citi (piemēram ray-bans un oakley) pieder viņiem.  Cenas - vairāk marketings nekā reālas atšķirības.

Labots - Rik0
Link to comment
Share on other sites

vislabākās brilles ir jaunībā nesačakarētas acis,it sevišķi pie datora

Tad tu saki, ka ir ekrānu nevainības plēve uz acīm, kas pasargā tās no pārāk spožas gaismas un UV stariem?

 

 

 

Paprasi manam vectēvam-94 gadi.

Vai arī to saka tavs vectēvs?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Kam es iesaku pievērst uzmanību - stiklu krāsai. Man personīgi patīk tikai un vienīgi oranži (dzelteni arī derot), it īpaši vadot auto.

Cik esmu interesējies, efekts gan ir tīri psiholoģisks un nekāda "labāka redzamība tumsā" tur nav un fiziski būt nevar. Tomēr, lietojot saulenes ar melniem stikliem, pasaule rādās vienkrāsaināka, blāvāka un liekas, ka grūtāk atšķirt objektus. Or oranžiem stikliem krēsla iestājas stundu vēlāk. :)

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

ieleja,kopš kura laika te diskutē par stilu?

Dod dievs tev tā redzēt,kā viņš savos gados.

Tikai zinu vienu,ka viņa jaunības gados ar saulesbrillēm īpaši neaizrāvās.

Tas nebūt nenozīmē,ka kāds cenšās noliegt saulesbrilles,taču arī vitamīni jālieto un dabīgi ne sintētiski.Neesmu dakters.


 

 

Tad tu saki, ka ir ekrānu nevainības plēve uz acīm, kas pasargā tās no pārāk spožas gaismas un UV stariem?

tādas plēves nav un nevar būt,ja tu nejauc ar citu nevainības plēvi :) ,bet ir visas iespējas izsargāties no pārāk spožas gaismas un UV stariem. 


 

 

Vai arī to saka tavs vectēvs?

viņš to nesaka,viņam tā pasē rakstīts. 

Labots - Valduha
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Destructo

Kolēgas, varbūt kāds Latvijā ir redzējis clip on saulesbrilles? Tb optiskajām pa virsu vēl nāk iespēja uzlikt saulenes.

 

TFlead.jpg

Link to comment
Share on other sites

Destructo

@@RimaNTSS,

 

Man ir bail iedomāties pēc kāda citpanētieša es izskatītos šo uzliekot virsū esošajām :)  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bet tas bija tikai kā piemērs. Gan jau var piemeklēt savai gaumei atbilstošas.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

@@RimaNTSS,

 

Paldies, bet es laikam palikšu pie tā, ka meklēju saulesbrilles LV, kas jau ir paredzētas šai funkcijai sākotnēji. :)

Link to comment
Share on other sites

Pāris dienas lietoju - ir OK. UV caurlaudību vēl neesmu pārbaudījis, bet polarizācija strādā kā nākas. 

Priekš savas cenas rāmis ir vairāk kā labs - metāls, nekas neļurkājas, izskatās kvalitatīvs.

Lai gan no sākuma bija aizdoma, ka brilles būs pa lielu, tā nav.

 

Kopumā esmu ļoti apmierināts un iesaku arī citiem.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

polarizāciju uzlikt izmaksā dārgāk, nekā nodrošināt UV caurlaidību. Tā kā ir ļoti maz ticams, ka nav UV aizsardzības, ja ir polarizētas brilles.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ieleja,  savos gados, ieguldi 1 min laika researcham, lai saprastu, ka tas ir scams.

 

Link to comment
Share on other sites

Uzbridi tikai vai nopircis tur arī kaut ko esi? RayBan saulenes zem 20USD.. Par to naudu labi, ja tev vispār kaut ko atsūtīs. Oriģinālus jau nu ne.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...