Jump to content

Labas saulesbrilles


Kitai
 Share

Recommended Posts

Padalamies kur lokāli un internetā, pēc kādiem kritērijiem (UV utt.) izvēlamies saulesbrilles. Protams, maksimās arī reizēm var uziet ko sakarīgu, bet reti...

 

Un starpcitu, meklējot sev jaunas sapratu, ka visur šobrīd ir tikai tās oldschool hipster style, kuras man ne piestāv, ne patīk. Pašam patīk rock/biker style.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoom

    4

  • itanium

    12

  • RimaNTSS

    7

  • Kitai

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

tā kā braucam ar velo un sīkie bieži zaudē vai salauž tās brilles, tad man pilna atvilkne ar lētajām ķīniešu. UV aizsardzība ir visām.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

es pirku pasaules optika, polarizētās braukšai, ar cieto maku atdevu 80eur. Pirms tam katru gadu pirku citas lētās, tad padomāju, tomēr tās ir brilles caur stiklu iet gaisma uz aci, nevar riskēt, mazums ķīnietis ielicis kaut kādu sūdu tur!

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

 

 

Braucot ar mašīnu, tikai un vienīgi polarizētās.
Man ir vienas tādas, laikam jau polarizētās, bet problēma rodas tieši braucot ar mašīnu kad digitālais mašīnas ekrāns paliek pilnīgi melns un planšete arī. Tas nenozīmē, ka brilles ir sliktas, vienkārši tāds fakts.
Link to comment
Share on other sites

viglbaldins

Polaroid polarizētās par labām cenām var Filmanā nopirkt, plašs modeļu klāsts...

Link to comment
Share on other sites

Neleokāli, ja tomēr. http://sundogeyewear.com/

Pašam ir šādas:

Vienīgi ar brūnu stiklu. Augšpusē tumšāks un lejā gaišāks. Labas brilles priekš autovadīšana. Tumšā daļa labi noslāpē saules gaismu. Vairs nav jālieto loga saules sargi. Un tajā pašā laikā paskatoties uz leju var labi saredzēt, kas salonā notiek.

 

434303-MACH_1024x1024.jpg?v=1394569057

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Es pērku parasti makškērnieku veikalā, bet nepatīk tumšās, vislabākās ir ar dzeltenajiem stikliem, tik ļoti nenotumšo un pat krēslā var redzēt ļoti labi...

Link to comment
Share on other sites

Man vajadzīgas vairāk ikdienai, t. i. gluži sporta nederēs. Bet jebkurā gadījumā interesanti.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es valkāju Randolph Aviator. Kvalitāte perfekta, lodējuma vietām mūža garantija. Nopirku pamatā izskata dēļ.

Link to comment
Share on other sites

itanium
tā kā braucam ar velo un sīkie bieži zaudē vai salauž tās brilles

Līdzīgu iemeslu dēļ (tikai pats, ne sīči) es pāris dienas atpakaļ paņēmu 2 pārus Maximā (UV400, 40% atlaide).

Izskatījās visai tumšas, acis no āras neredz, bet ārā principā nelietojamas, kur nu vēl priekš braukšanas ar auto.

Ir vispār kas jēdzīgs pa nelielām summām pieejams?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

@RimaNTSS, nezinu, kas Tev tās par brillēm un kas Tev tie par ekrāniem, bet ar parastām nedārgām Polaroid brillēm tādi efekti nav novēroti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Līdzīgu iemeslu dēļ (tikai pats, ne sīči) es pāris dienas atpakaļ paņēmu 2 pārus Maximā (UV400, 40% atlaide). Izskatījās visai tumšas, acis no āras neredz, bet ārā principā nelietojamas, kur nu vēl priekš braukšanas ar auto. Ir vispār kas jēdzīgs pa nelielām summām pieejams?

Ar šitām lielveikalos pirktajām ir baigā loterija un galvenais, ka pa lielam pofig vai lētās vai dārgākas. Ir iegādātas gan ar normālu redzamību, gan pilnīgā žopā. Maxsimā reiz nopirku ne pašas lētākās un ne dārgākās, bija okei, bet rāmis salūza. Tagad ir Superneto pirktas ar metāla rāmi,redzamība laba gan saulē, gan ēnā. Telpās kad mēra brilles galvenais kritērijs ir lai redzamība būtu pēc iespējas dzidrāka, ja ir kaut neliela migliņa, vai pārāk aptumšojas, tad ārā būs vēl sūdīgāk itseviški, ja pretī saule, uzmetas tāds miglinieks, ka nevar redzēt, kas pretī nāk.

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

@x_rays Brilles nav no lētā gala un, ja nemaldos tad saucas Serengeti ar photochromic stikliem, laikam šīs te. Ekrāns mašīnā parasts, planšete arī. Ja pagriež galvu no vertikālās ass kādus 5-10* tad ekrāni paliek redzami. Es jau nesūdzos, vienkārši konstatēju tādu faktu. Vēl ar šīm brillēm ir saskatāma aizmugurējā stikla iekšējā struktūra (tādas kā apaļie punkti visa stikla virsmā). Tikai, lūdzu nevajag teikt: Ko tu te muldi?! varam kādu reizi satikties Rīgā- nodemonstrēšu.

tāpēc man mašīnā ir 2 briļļu pāri, viens tāliem braucieniem, kad vajag biežāk skatīties uz ekrāniem un otrs tā pat.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

bet ar parastām nedārgām Polaroid brillēm tādi efekti nav novēroti.

 

Tur arī tas āķis, ka brilles nerisķētu pirkt pilnīgu china!

 

Ar manām ir tā, ka pagriežot telefonu par 90 grādi, tas paliek melns, pagriez atpakaļ viss ok :D  

Link to comment
Share on other sites

@Kaspars12, ar to 90 grādu joku iznāca gan sastapties, lietojot 4.paaudzes iPad. Horizontāli viss OK, vertikāli tumšs, bet par cik vertikāli praktiski netiek lietots, tad biju gandrīz to piemirsis. Ar jauno iPad Air tas nav novērots. Un @RimaNTSS pieminēto stikla struktūru arī var novērot, acis negurst, tā kā nav tas Polaroīds par apmēram 40 EUR nemaz tik slikts manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

polarizētajām brillēm tā ir. arī ķīniešu pa 10 eur :)

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Man ir no www.flyingfisherman.com stikla variants ar metāla rāmi.

 

Cik esmu salīdzinājis, nevienas Maximas vai dārgais gals briļļu veikalā nepārspēj dzidrumā. Nav jēga polirizācijai, ja stikli nav 100% dzidri.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kur tās Serengeti var nopirkt?
Nu jau tev tirgo brilles ar tādu nosaukumu, nepērc tā sauc vienu no skaistākiem dzīvnieku savvaļas parkiem Tanzānijas pusē !
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Mans, mašīnas briļļu komplekts. Tām melnām ir jau kādi 10 gadi, bet nu kas tām var notikt ja akurāti ar tām apieties (kaut, vienreiz jūrā nogrima, knapi atradu :shok:  ).

post-78751-0-94361900-1433618361_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

martinno

Vakardien iebraucu Fielmann - tur Polaroīdu vairāk nekā vajag, cenas arī pieņemamas. Lielākais bonuss - šiem mājas lapā ir kupons -20€ saules brillēm, līdz ar to, sanāca ļoti uzdevīgs dīls - 49€ - kupons = 29€...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Sagribējās būt smukam :spruce_up:
Iekārojās Wayfarer tipa brilles. Jautājums. Vai ebayā visas tās ap 20eur ir viltojums un nekam neder? Kaut kādas itāļu firmas, kuras 1x redzu. Pastos tās firmas mājas lapā, bet tur brilles maksā 10x dārgāk. Sāk mesties šaubu ēna. Iegāju amazonē un tur ieraudzīju šīs: http://www.amazon.co.uk/Catania-Occhiali-Sunglasses-Collection-Wayfarer/dp/B010ADZ826/ref=sr_1_9?s=clothing&ie=UTF8&qid=1459459237&sr=1-9&keywords=WayfarersSkatoties citās lapās tās brilles arī tā +/- maksā. Ieejot Catania-Occhiali lapā viņas maksā 5x dārgāk. Tātad fake and gay? Laikam būs jāņem pārbaudītas vērtības: http://www.rgeyewear.com/golf--sunglasses-sundog-44310-fairway-blue-crystal-wayfarer-blue-mirror-lens-103-6702-p.asp

 

$_57.JPG
 

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Ja runa ir par Wayfarer, tad tas ir firmas Ray-ban viena no modeļu līnijām un nu tur nekādi nevar būt 20$.Tavi linki jau vien ir kreisās firmas!

 

http://www.ray-ban.com/usa/sunglasses/wayfarer/plp


Edit: ja brilles vajag mašīnā, izvēlies ar polarizētām lēcām, ļoti ir vieglāk!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

 

 

Sagribējās būt smukam

Piekrītu, ka tās nav konkrētās firmas produkti, bet, zinot, kā PRC cilvēciņi māk visu smuki pakaļdarināt, tad nedomāju ka tās būs sliktas. Bet, ja tiešām gribās būt smukam un pie tam vēl ļoti gudram, tad ierauj kādus 200-... gramus un viss niotiksies.... you know :)

Link to comment
Share on other sites

Pagājušajā gadā vienā no lieliveikalu apģērbu veikaliem bija akcija: iegādājies apģērbu par 10+ EUR un vari nopirkt saules brilles par 1 vai 2 EUR.

Izskatījās visai labi, nopirku pārīti.

Ar tām brillēm bez problēmām izbraukāju (arī pie stūres) Eiropas saulaino daļu, biju vairāk kā apmierināts.

Protams, tagad jau saplēstas, jo es esmu es :)

Link to comment
Share on other sites

androidz

 .... Rayban pa 20e, ķīnieši vēl labi uzvārīsies

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jūs man apskaidrojat ar ko ļoti atšķiras brilles pa 7€ no brillēm pa 100€? Ja nav tur gluži tādas kas palielina vai samazina un ir UV.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...