Jump to content

Bitcoins


AntiNigga
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

Kādā nejēgā lai kāds tērētu savu laiku, kkadam nepazīstamam vēl lai kko aizdotu?  :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

AntiNigga

Tie 0.015 ir ~2 dolāri, var tikai paļauties uz to, ka vēlāk aizskaitīšu atpakaļ. Nevar nekur nopirkt tik maz tāpēc mēģinu visus variantus. Zinu, ka te ir cilvēki, kam ir bitcoin, varbūt kāds izpalīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

vispar jau tie ir $3.40 .

kam tev vajag vinus? nav jau zhel, bet vai es vinus atpakal dabusu..probably not.

noperc ieksh ebaya?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu ja tu pa priekšu samaksā utt. tad varbūt kads tev arī iedos...bet tikuntā kāpēc lai kāds tērētu savu laiku?

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet tikuntā kāpēc lai kāds tērētu savu laiku?

 

Iespējams tu pats nepamanīji, kā savu laiku jau paspēji patērēt ;)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tak lai chalis samaksaa uz kontu un aizskaita vinjam tik daudz cik vajag. Kur probleema? Protams ne ja par 3$ bet kaadam alinjam pa virsu un buus ok.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādā nejēgā lai kāds tērētu savu laiku

Neko nezinu par bitcoiniem, bet vai viņus pārskaitot laiks tērējās? Tas ir, jo vairāk pārskaita, jo ilgāks laiks jāpavada pie kompja tos pārskaitot?

 

Pie tam prasa tik maz.

 

 

0.015 bitcoinus
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Neko nezinu par bitcoiniem, bet vai viņus pārskaitot laiks tērējās? Tas ir, jo vairāk pārskaita, jo ilgāks laiks jāpavada pie kompja tos pārskaitot?


Nē bet teiksim meklēt paroles utt logoties parskaitīt gan vajag laiku :D 
Link to comment
Share on other sites

AntiNigga

Man tas, piemēram, aizņem 2 minūtes, ja es par 2 minūšu darbu diviem aliņiem nopelnītu, izpalīdzētu.

Link to comment
Share on other sites

AntiNigga

Drošvien tāpēc, ka man viņus vajag un es nekur tik maz nevaru dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Dzonijs

Nu tad pasaki  kam vajag un var būt izpalīdzēs pa tiešo nevis caur kaut kādiem bit un coin.

Link to comment
Share on other sites

AntiNigga

Tur nekas nav pa tiešo, bitcoin ir īpaša valūta, kura strādā tikai dažos veikalos, zinu, ka daži tirgojās ar bitcoin,bet man vienkārši pietrūkst pirkumam, viņus var viegli pārsūtīt citiem (ieraksta saņēmēja adresi un summu), tāpēc cerēju, ka kāds atsūtīs man un es samaksāšu nedaudz pa virsu, bet laikam te nav atsaucīgu cilvēku.

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet laikam te nav atsaucīgu cilvēku
Nav tavas grupas lietotāji topikā bijuši.
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ļoti uzticams apgalvojums no personas, kas pirms dažām dienām parādījās forumā. Šitādus tekstus katru dienu lasu no mūsu Nigērijas spameriem, kas sola miljonus.  Palīdzēt var zināmiem cilvēkiem, nevis svešiniekiem, kas ar ļoti lielu varbūtību aptīs ap pirkstu. 

 

 

var tikai paļauties uz to, ka vēlāk aizskaitīšu atpakaļ
 

 

Tēmu slēdzu, jo šajā forumā netiek atbalstīta ubagošana un apšaubāmi finanšu darījumi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...