Jump to content

Runāsim par Intel Chipsetiem: i845-875, i915 un i925!


Reigo
 Share

Recommended Posts

Tātad tēma diezgan interesanta! No pašu pieredzes mēģināsim noskaidrot kurš čipsets skrien ātrāk pie kuras konfigurācijas. Piemēram kāda starpība ātrumā 865 un 875, kāda 915 un 925? Kāda 875 un 915. Kādu jūs vislabprātāk tagad ņemtu!

 

Respektīvi mani interesē vai tas 925, piemēram, dos man reālu veiktspējas uzlabojumu pār 865??? :roll:

Link to comment
Share on other sites

IMAGin

Vispaar reaali ir taa, ka 9xx seerijas chipseti mazliet aatraak straadaa ar ramu, nedaudz bet tomeer :) Vismaz ieksh bootmark taa ir + ICH6 nodroshina NCQ atbalstu cietajiem diskiem kas buutiski uzlabojot to aatrdarbiibu... :roll:

 

A taa reaali 865PE no 875P atschiras lielaakoties ar to ka 875P chipsets nepazaudee PAT pie lielaakas freq kaa FSB200Mhz... kautgan nu ASUS un kas veel bija uztaisiijis "Full PAT cracku" prieksh 865PE chipseta plateem...

 

+Pastaav iespeeja ka kaads no jaunaakas paaudzes CPU nestraadaas uz 8xx seerijas chipsetu plateem.. bet tas taa - varbuutiiba :)

 

P.S. Ak jaa ja shie jautaajumi ir saistiibaa ar tavas MB apgreidu tad neaizmirsti ka tev CPU visticamaak ir uz 478socket'a kas principaa liedz tev iespeeju skatiities uz plateem ar 9xx seerijas chipsetiem...

Link to comment
Share on other sites

nepazaudee PAT pie lielaakas freq kaa FSB200Mhz... kautgan nu ASUS un kas veel bija uztaisiijis "Full PAT cracku" prieksh 865PE chipseta plateem...

 

Kas ir tas PAT! Kaut kā izkritis no galvas! :oops:

Link to comment
Share on other sites

P.S. Ak jaa ja shie jautaajumi ir saistiibaa ar tavas MB apgreidu tad neaizmirsti ka tev CPU visticamaak ir uz 478socket'a kas principaa liedz tev iespeeju skatiities uz plateem ar 9xx seerijas chipsetiem...

 

Nē nu to es apzinos! Vispār doma ir iet uz S775. Tad jau redzēs!

 

Vienkārši nav arī skaidrības par tiem ātrumiem. Kāda jēga, piem, iet uz 9XX, ja 875 nemaz nav daudz lēnāks (es domāju 875 ar S478)

Link to comment
Share on other sites

poller
nepazaudee PAT pie lielaakas freq kaa FSB200Mhz... kautgan nu ASUS un kas veel bija uztaisiijis "Full PAT cracku" prieksh 865PE chipseta plateem...

 

Kas ir tas PAT! Kaut kā izkritis no galvas! :oops:

PAT funkcija ir samazinat latensi starp CPU un memory(atmiņa stradas nedaudz atrak ;) ).

i875 spej nodrašinat ECC RAM darbibu.

Link to comment
Share on other sites

poller

P.S. Ak jaa ja shie jautaajumi ir saistiibaa ar tavas MB apgreidu tad neaizmirsti ka tev CPU visticamaak ir uz 478socket'a kas principaa liedz tev iespeeju skatiities uz plateem ar 9xx seerijas chipsetiem...

 

Nē nu to es apzinos! Vispār doma ir iet uz S775. Tad jau redzēs!

 

Vienkārši nav arī skaidrības par tiem ātrumiem. Kāda jēga' date=' piem, iet uz 9XX, ja 875 nemaz nav daudz lēnāks (es domāju 875 ar S478)[/quote']

Mans viedoklis ka pagaidam nav jegas.

Šo gad japaradas i955 serijaj, kurai bus lielakas priekšrocibas salidzinot ar i8xx chipiem. Tie atbalsis FSB 1066Mhz, DDRII 633Mhz SATA II un t.t.

Link to comment
Share on other sites

sharix

P.S. Ak jaa ja shie jautaajumi ir saistiibaa ar tavas MB apgreidu tad neaizmirsti ka tev CPU visticamaak ir uz 478socket'a kas principaa liedz tev iespeeju skatiities uz plateem ar 9xx seerijas chipsetiem...

 

te nu tev nebuus taisniiba - ir taac deelis ASUS P4GD1 ... jams ir uz S478 un 915P chipa ... pasham taac ir pashlaika vienaa kaarbaa ... kaapeec ... nu taapeec lai vareetu lietos P4 3.0 Northwood proci' date=' kas, saliidzinot ar Prescott, nesilst vispaar ... 24C pie idle un 44C pie 100%, un vareetu lietot jaunaakas video ... konkreetaa gadijumaa X600Pro VIVO, bet tas tikai pagaidaam :)

 

http://www.asus.com/products4.aspx?l1=3&l2...167&modelmenu=1

Link to comment
Share on other sites

IMAGin

P.S. Ak jaa ja shie jautaajumi ir saistiibaa ar tavas MB apgreidu tad neaizmirsti ka tev CPU visticamaak ir uz 478socket'a kas principaa liedz tev iespeeju skatiities uz plateem ar 9xx seerijas chipsetiem...

 

te nu tev nebuus taisniiba - ir taac deelis ASUS P4GD1 ... jams ir uz S478 un 915P chipa ... pasham taac ir pashlaika vienaa kaarbaa ... kaapeec ... nu taapeec lai vareetu lietos P4 3.0 Northwood proci' date=' kas, saliidzinot ar Prescott, nesilst vispaar ... 24C pie idle un 44C pie 100%, un vareetu lietot jaunaakas video ... konkreetaa gadijumaa X600Pro VIVO, bet tas tikai pagaidaam :)

http://www.asus.com/products4.aspx?l1=3&l2=12&l3=27&model=167&modelmenu=1[/quote']

 

Jaa nu ir hibriidi ir... :) Arii man ir hibriit plate 875P chipsets un s775 ;) Bet tie ir iznjeemumi...

 

Otrkaart Preskotti uz s775 un itsevischi E0 steppings... nu nekarst jamie nemaz ar tik ljoti :)

Link to comment
Share on other sites

P.S. Ak jaa ja shie jautaajumi ir saistiibaa ar tavas MB apgreidu tad neaizmirsti ka tev CPU visticamaak ir uz 478socket'a kas principaa liedz tev iespeeju skatiities uz plateem ar 9xx seerijas chipsetiem...

 

te nu tev nebuus taisniiba - ir taac deelis ASUS P4GD1 ... jams ir uz S478 un 915P chipa ... pasham taac ir pashlaika vienaa kaarbaa ... kaapeec ... nu taapeec lai vareetu lietos P4 3.0 Northwood proci' date=' kas, saliidzinot ar Prescott, nesilst vispaar ... 24C pie idle un 44C pie 100%, un vareetu lietot jaunaakas video ... konkreetaa gadijumaa X600Pro VIVO, bet tas tikai pagaidaam :)

http://www.asus.com/products4.aspx?l1=3&l2=12&l3=27&model=167&modelmenu=1[/quote']

 

 

 

Jaa nu ir hibriidi ir... :) Arii man ir hibriit plate 875P chipsets un s775 ;) Bet tie ir iznjeemumi...

 

Otrkaart Preskotti uz s775 un itsevischi E0 steppings... nu nekarst jamie emaz ar tik ljoti :)

 

Par hibriidiem runaajot, iespeejams dabuut arii 865 ar s775 :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger

Par hibrīdiem runājot - vai ir kāds mobo ar 478socket, ICH6 South Bridge un AGP 8x video? Nu baaaigi vaig!!!!

Link to comment
Share on other sites

IMAGin
Par hibrīdiem runājot - vai ir kāds mobo ar 478socket' date=' [b']ICH6 South Bridge[/b] un AGP 8x video? Nu baaaigi vaig!!!!

 

Ljoti shaubos... vismaz es nekur neesmu maniijis ka 9xx seerijas chipsetam buutu AGP... attieciigi neredzeet kaa savas ausis AGP vai ICH6 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...