Jump to content

Parastais telefons caur datoru?


Guest zero
 Share

Recommended Posts

Interesē sekojoša lieta:

Vai eksistē tāda ierīce/plate, caur kuru varētu pieslēgt parasto galda telefonu un ar attiecīgu softu darboties ar ienākošajiem/izejošajiem zvaniem? Vai kādam ir ar tādu reāla pieredze?

Link to comment
Share on other sites

Guest narkats

visparastaakais MODEEMZZZ un softi pa pilnam, vajag tikai google iejautaat

Link to comment
Share on other sites

Guest zero
visparastaakais MODEEMZZZ un softi pa pilnam' date=' vajag tikai google iejautaat[/quote']

 

Tik vienkārši? :oops:

Ok, tad precizējošs jautājums. Softi parasti, kā zināms, ir n-tie. Bet tikai 1-2 ir tie īstie katram konkrētam gadījumam. Kā, piem., Skype, Firefox, Foobar, Nero utt. Tad nu es vēlētos uzzināt šādu softu subj. minētajai lietiņai!

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai ir pa teemu bet ir taads IP telefons. birojos meedz buut

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

nu ja reiz tik vienkaarshi ir piesleegt parasto telefonu pie kompa ar modemu - tad vai es vareeshu dialot nummurus no savas adresgraamatas? vai tas straadaa ar uz ciparu telefoniem?

Link to comment
Share on other sites

Klaids
nu ja reiz tik vienkaarshi ir piesleegt parasto telefonu pie kompa ar modemu - tad vai es vareeshu dialot nummurus no savas adresgraamatas? vai tas straadaa ar uz ciparu telefoniem?

 

strādā gan uz ciparu, gan analogās, bet jāslēdz klāt būtu telefona līnija, nevis pats telefons, lai gan var visādi - atkarībā no modema (skat. ražotāja specifikāciju).

Link to comment
Share on other sites

Guest zero
strādā gan uz ciparu' date=' gan analogās, bet jāslēdz klāt būtu telefona līnija, nevis pats telefons, lai gan var visādi - atkarībā no modema (skat. ražotāja specifikāciju).[/quote']

 

Vai tas nozīmē, ka tad iztiek vispār bez telefona aparāta vai kā? Mani interesē uz esošā telef.kabeļa uzsēdināt kompi, resp., pie tā modēma slēgt gan līniju, gan telefonu, lai kompim uzgrūstu kaut kādu ienākošo zvanu filtrēšanu! Is that possible? :shock:

Link to comment
Share on other sites

Mieris

Uzinstalējot speciālu programmu, piem, Apserver + modems, kompi var izmantot kā telefonu, atbildētāju, adrešu grāmatu, numura noteicēju - runā mikrofonā, klausies austiņās vai tumbās, ja rokas ir īstā vietā, telefona klausuli var arī pielāgot šīm lietām, numuru gan vajadzēs no tastaturas vai ar peli ievadīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...