Jump to content

Nepieciešams pārinstalēt laptopu


ka4ics
 Share

Recommended Posts

itanium

Ja nav pieejama, būs tikai nedaudz dārgāk :D

 

Tad jau vēl ir variants uzlikt Winduli, bet neaktivizēt/neapiet aktivizēšanu un ļaut, lai to izdara pats lietotājs - vai tas ir nelikumīgi?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Ja es pareizi atceros Win7 ievadot derīgu numuru atļāva strādāt 30 dienas bez aktivizācijas, ja numuru neievadīja tad ļāva strādāt 3 dienas, bez aktivizācijas. Viens no MS pārstāvjiem apgalvoja, ka avārijas gadījumā tā varot darīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidss

 

 

 

strādāt 3 dienas, bez aktivizācijas

 pēc tām 30 dienām var pagarināt vēl trīs reizes uz 30 dienām konsolē iemetot "slmgr –rearm". kopā 120 dienas

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nekā nelikumīga! Uzlieku Win7 triāli, Office 2007 vai 2010 triāli, salieku draiverus un tālākais jau klienta ziņā, kādu kodu un kā šis savadīs. Da kaut vai pašam BSA var tā izdarīt. Lai iet lohotronu ķer citur.

Link to comment
Share on other sites

Nu par šitādu izgājienu no BSA gan es brīnītos, tie puiki ar tādiem sīkumiem nekrāmējas :>

 

P.s. Fruzz vismaz paēst dabūs ... :mrgreen:

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Office 2007 vai 2010 triāli

Padalies, kā var bez reālā numura triāli uzlikt, kaut ko būšu palaidis garām? Ir numurs vari uzlikt, un 30 dienu laikā ir jāreģistrē! Bet kā var uzlikt OEM bez numura? VL neskaitas, iet runa par OEM.

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Jocīgs vai? Seriāli pie instalācijas var neievadīt, tas tev nav XP. Defaultā tiek dotas 30 dienas aktivācijai.

Link to comment
Share on other sites

Jocīgs vai? Seriāli pie instalācijas var neievadīt, tas tev nav XP. Defaultā tiek dotas 30 dienas aktivācijai.

Izstāsti, kā OEM Office bez atslēgas var uzlikt, kas tas par OEM intall disku 07-10, kur var novilkt? Nav runa par VL!!!!!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Ja mani atmiņa neviļ, vajadzīgs ir seriālis, kad instalē Office. Pareizi biedrs jema brīnās.

Link to comment
Share on other sites

deriksx

Nu šī nezināšana vispār dod nelielu ieskatu kādas sistēmas te tiek lietotas, he he :) (šuri muri, powered by russian torrent tracker :)))

/joks/

Labots - deriksx
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu šī nezināšana vispār dod nelielu ieskatu kādas sistēmas te tiek lietotas, he he (šuri muri, powered by russian torrent tracker ))
Vienīgais, kas to te nezinu, kā to izdarīt, esmu es, bet mana nezināšana nu nekā nav saistīta ar trekeriem! Dot padomu?
Link to comment
Share on other sites

deriksx

Vienīgais, kas to te nezinu, kā to izdarīt, esmu es, bet mana nezināšana nu nekā nav saistīta ar trekeriem! Dot padomu?

Tak pajokoju :)
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kuššš 
Es pēc bērēm un jau pilnā, ja var uzsit PM!  :)
Link to comment
Share on other sites

@@jema,

https://www.microsoft.com/en-us/evalcenter/evaluate-office-professional-plus-2010

https://www.microsoft.com/en-us/evalcenter/evaluate-office-professional-plus-2013

 

vienīgais jābūs MS kontam..

 

p.s. vienīgais priekš kam privātajam vajag MS office.. uzliekam openoffice vai kādu citu free alternatīvu un būs ok. Un nebūs nekāda čakara..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

CAP - Tu daudz dzīvē esi iekš LV pārdevis PRO plus versijas? Ar 10 ir nedaudz vieglāk, bet kā ir ar 07? 

Link to comment
Share on other sites

Biedra CAP saites ko parāda? Parāda, kā sākt. Bet tur ar savu kontu ieejot jāizpilda vēl reģistrācija, kur jānorāda uzņēmuma dati... tev tāpat priekš tās trial versijas atsūtīs atslēgu, kuru būs jāievada. Ta ko, šito visu, kā te augstāk minēja, darīsi priekš sveša klienta, uzliksi viņam trial Office, kuru lejupielādēji izmantojot savus uzņēmuma rekvizītus?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Padalies, kā var bez reālā numura triāli uzlikt, kaut ko būšu palaidis garām? Ir numurs vari uzlikt, un 30 dienu laikā ir jāreģistrē! Bet kā var uzlikt OEM bez numura?

 

Tiesa, nevar gan. Vienkārši es savulaik Office 2010 savilku no Microsoft (savilku tika pro versijas, bet vajadzēja vilkt visas, gan H&B gan H&S) un katru reizi pie jaunas lejupielādes Microsofts epastā atsūtija trial atslēgu, kas der vēl šobaltdien. Tā man kādas piecas trial atslēgas ir priekš pro versijas!

 

Gan jau kāds ar ir vilcis un kādā forumā trial atslēgu var sarunāt arī no citas versijas. 


 

 

Seriāli pie instalācijas var neievadīt, tas tev nav XP

 

Ja runa par XP OS instalāciju, tad ne visām pie instalācijas jāievada atslēga. Uzinstalē un tālāk jau tava paša sāpe kā aktivizēt. 


Vispār jautājums aktuāls. Varbūt kāds var padalīties ar Office 2010 Home and student un Home and business ISO un Trial key'iem (ceru ka foruma noteikumus nepārkāpju, jo jautāju pēc trial atslēgas, kas tāpat tikai 30 dienas deriiga un klients pēc tam savu atslēgu ievadīs). Nesen akūti savajadzējās tieši Home and business. Klients saka uzliec un viņš pēc tam mājās atradīs savus papīrus un aktivizēs. Kā reiz nekā nebija pie rokas, tikai no torrentiem un bez atslēgas!

Link to comment
Share on other sites

Home un Business 2010 man ir trial instalācija, bet tur ir gandrīz 1 gb, kā lai es tev viņu iedodu?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Failiem.lv nevar?

Link to comment
Share on other sites

Man ir ADSL 1GB es pumpēšu nedēļu :spruce_up:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja runa par XP OS instalāciju, tad ne visām pie instalācijas jāievada atslēga. Uzinstalē un tālāk jau tava paša sāpe kā aktivizēt.

Tas nav jādara tikai "uzlabotajām" instalācijām. XP Visiem ir jāvada seriālis. Varbūt ar Embeded kaut kas atšķīrās, bet liekas, ka nē.

 

 

Man ~2-3 reizes gadā pazvana kāds nezināms cilvēks, kas nemāk pastāstīt no kurienes ir dabūjis manu numuru, un ka vajagot pārinstalēt datoru, uzinstalēt programmu.

 

Pēdējais bija bomba, ka džeks pats esot atradis krievijas torrentos to ko vajag, bet vajag lai es uzinstalēju un uzkrekoju, jo pats nemākot.

 

Un nekad, nespēj normāli atbildēt uz jautājumu no kurienes mans telefons un kas ir ieteicis. Atbildes "Viens puisis", "Viens cilvēks", "Mans kolēģis" netiek uzskatītas par nopietnām.

 

Ps. mans nr ir arī uzņēmuma nummurs, tāpēc uz to zvana.

Parasti zolīdi atšuju.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Man ir ADSL 1GB es pumpēšu nedēļu

 

Bet tur var vismaz 2GB uzlādēt! Ja vari būšu pateicīgs! 

post-75980-0-82983300-1431506810_thumb.gif

 

post-75980-0-53384500-1431506830_thumb.jpg

 

Ar XP atslēgas ievadi ir vai nu tā, ka instalācijas laikā, vai pēc instalācijas!

 

 

 

 

Tas nav jādara tikai "uzlabotajām" instalācijām. XP Visiem ir jāvada seriālis.

 

Visiem nav. Piemēram ja instalē uz HP kastēm ar viņu līdzi doto disku, tad atslēga nav jāievada vispār. Tiesa ja ar to pašu HP XP OS disku instalē citai mašīnai atslēgu pēc instalācijas ievadīt vajag. Ja runājam par uzlabotajām, tad arī tā instalācijas laikā ir atslēga jāievada (protams tā, kas līdzi nāca "pērkot")

Instalācijas man orģinālās, gan no Microsoft gan HP.

 

 

te ir dabūjama oficiāla instalācija, tikai jābūt key zināmam..

 

Tur jau tā lieta, ka atslēga tiks ievadīta pēc tam. man vajag ISO ar trial key. Par šo opciju zināju, ka ievadot produkta atslēgu var novilkt ISO. 

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Charlie

 

 

Tas nav jādara tikai "uzlabotajām" instalācijām

Ne tikai. Arī XP ar SP3 oficiālais ļauj instalācijas laikā neievadīt.

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Vai esmu pareizi sapratis? Ja man ir legāls Windows XP, Vista vai Windows 7 key, es no zemāk norādītās vietas varu lejuplādēt Windows8 vai Windows 8.1 instalēt to un man būs legāls Windows  vai 8.1 par 0.00€. Vai tas attiecas arī uz juridiskām personām? Ja neesmu ko sapratis, tad ko?

http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/upgrade-product-key-only

Link to comment
Share on other sites

Ar win8 key legāli no MS mājaslapas win 8.1 neielādēsi un neuzliksi.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

uzliekam openoffice vai kādu citu free alternatīvu un būs ok. Un nebūs nekāda čakara..
Tiešām. Nē nu var jau būt, ka pa dažiem gadiem ir kas gājis uz labo pusi. Kaut ko open var likt tikai tad ja pats raksti. Lai gan, ja bērns uztaisīs prezentāciju skolai, tad arī visādi tur otrā galā var būt, t.i. bērnam divnieks vai tml.

 

 

 

Ar win8 key legāli no MS mājaslapas win 8.1 neielādēsi un neuzliksi.
Tas ir kā? Protams, no sākuma vajag W8, pēc tam no stores W8.1 
Link to comment
Share on other sites

@, muļķības un aizspriedumi.. ir jau tas openoffcie tīri office 2003 līmenī, bet viss ir izdarāms un nav mājas vajadzībām jāpiratizē office.. protams, ja ir iepirkts, tad forši.. Mums darbā cilvēki vairāki sēž uz openoffice un nekāda vaina, protams, ir dažādas lietas un gļuki kādā brīdī kkur, bet kopumā viss ir paveicams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gan Libre,  gan Open ir baigi labi mājām un arī nelielām firmām. Ja pats veido dokumentus, neko īpaši labāku arī nevajag, bet ja saņem gatavus dokumentus, kurus jāpielabo un ir jālaiž tālāk, tad sākās murgi, formati nesakrīt un tā tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Es jau par to arī runāju, ka nav saderība īsti starp tiem ofisveidīgajiem, lai gan it kā piedāvā, ka var tur uz kaut kādu saderīgu formātu saglabāt.

 

Man mājās ir Office H$S 2007, ko var uzlikt 3 datoriem. Paņēmu, kad deva pa 25Ls. Tagad uz jaunākām versijām vairs tādas akcijas nav manītas. Pašlaik arī vēl jaunāks neprasās. Varbūt, kad uzliks darbā kaut ko pavisam svaigu, tad būs jādomā.

Link to comment
Share on other sites

ZzigizZ

Sveiki.

Neliels off.

 

A kur palicis jautātājs????

 

A diskusija interesanta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...