Jump to content

Pārdod: gāzes plīts Zanussi ZCG 553 GW


jozhix

Recommended Posts

Gāzes plīts darba stāvoklī, lietota gadus ~10.

Morāli novecojusi, bet visi 4 riņķi strādā, cepeškrāsns strādā. 

 

Izsole, sākuma cena 5 Eur, solis 1 Eur. Izsoles beigas 18:05. 12:00.

Savākšana no Purvciema, otrais stāvs (palīdzēšu nonest).

 

 

post-95713-0-71150700-1431336616_thumb.jpg

post-95713-0-90661700-1431336617_thumb.jpg

post-95713-0-40088000-1431336619_thumb.jpg

post-95713-0-91096100-1431336620_thumb.jpg

post-95713-0-83714000-1431336621_thumb.jpg

Link to comment

Kā izpaužas morāli novecojusi? Pēc manas saprašanas, pirms 70 gadiem ražotas un vakar ražotas dara vienu un to pašu.

Link to comment
(labots)
kāda cena ja ņem uzreiz?

 

"Uzreiz" cenas nav, jo atdoshu par to, kaadu soliis. Kaut vau 5 Euro.

 

 

 

 

Kā izpaužas morāli novecojusi? Pēc manas saprašanas, pirms 70 gadiem ražotas un vakar ražotas dara vienu un to pašu.

 

Moraali novecojusi saliidzonot ar indukcijas virsmu / elektrisko cepeshkraasni. Gaazes pliiti ir gruuti tiiriit, noseedumu kultuurslaanis virtuvee, beerniem "nedraudziiga" aizdedzinaashana ar seerkocinjiem/shkjiltavaam, konvekcijas truukums cepeshkraasnij. Nu, un, tas, ka nevar "pa skaisto" iebuuveet virtuvee...

Labots - jozhix
Link to comment
viesturs0711

Man līdzīga gāziniece mājās tikai nedaudz jaunāka! Par cepeškrāsni piekrītu, izcept tur var tikai kartupeļus, kādu gaļu vai zivis. Kūkām un pīrādziņiem man ir elektriskā krāsniņa!

Link to comment

Man kundze maniijaas gaazenee cept arii piiraagus un kuukas. Vieniigi kuukaam gadaas ka nevienmeriigi apcep, tas gan.

Link to comment

.... kūku cepšanai gāzesplīts cepeškrāsnī ir jābūt ..... ķieģelim. ....  vismaz citos laikos tas strādāja.

Link to comment

 

 

10
 

 

Pashlaik augstaakaa soliitaa cena! Imbaworld, vai vareesi arii uzreiz (naak. ned.) savaakt?


/tas, gadiijumaa, ja neviens augstaak neuzsola, - Izsoles beigas 18:05. 12:00./

Link to comment
Imbaworld

Dvj es tev dvacaru aizskaitu, un domāju transportu. Pats personīgi netikšu, bet sarunāšu ar kādu kolēģi, kas braukā. Pa pastu jau laikam nesanāks aizsūtīt :3 Domājams vieglajā var iekrāmēt?

Labots - Imbaworld
Link to comment

Tieshi taa, Izsoles beigas 18:05. 12:00.

 

Soliitaajam pliits buus paaris dienu laikaa arii jaasavaac.

Link to comment

man ar viena līdziga plīts ir. ar nestrādājošu elektrisko cepeškrāsni. Snaige. ja kādam baisi intersē, varbūt varu atvest uz Rīgu. pa kādiem 20 eiro priekšapmaksu. jo pašlaik stāv Jelgavas novadā.

Link to comment
viesturs0711

Vai ir zinaams pliits modelis, kaa arii vai elektriskaa cepeshkraasns ir labojama(nu tobish, kas par vainu)?

Link to comment
stendec

Ir indukcijas virsma, izņemta no plīts, nedarbojās viens riņķis. nesn parādījās problēma ka sildija kad uzgriezts uz lieāko siltumu un tikai vienu katlu vienlaicīgi, nebija iespējms sildīt 2-3 katlus vienlaicīgi. jelgavā. Remontam vai rezervesdaļām.

Link to comment

plīts man Snaige, modeļa numuru neatceros, varu precizēt tikai piektdien vakarā. Elektriskā cepeškrāsns vienkārši neslēdzās iekšā. Izjaucu, palūrēju, neko aizdomīgu neredzēju un saliku atpakaļ. Varbūt vaina triviāla, varbūt vadības bloks. Lai gan tas tur diezgan vienkāršs izskatījās un pulkstenis strādā.

20 eiro gribu par plīts piegādi līdz Rīgai. Ja kāds atbrauc pats pakaļ uz pāķiem, tad var savākt bez maksas .

Labots - e = d
Link to comment
viesturs0711

Kur tev ir pāķi? 

Link to comment

uuu, šī jau ir kā jauna salīdzinot ar manu karpati 12 :D

Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...