Jump to content

Pērk ps4/ps3


smg
 Share

Recommended Posts

Nopirkšu lietotu playstation 4(ideāli ar diviem dualshock 4 + spēle/s) - 350eur vai arī varat piedāvāt citas komplektācijas ar savu cenu!

 

Nopirkšu lietotu playstation 3(slim, 12gb neinteresē), jebkāda komplektācija ko piedāvāsiet max 200eur, ja tomēr liela komplektācija, tad aprakstat un nosaucat savu cenu!

 

Atkodēti neinteresē, vizuālajam nav nozīmes galvenais, lai tehniskais stāvoklis ir labs!

 

Publiski, pm vai zvanīt uz 27854167!

Link to comment
Share on other sites

tak ps3 jaunu var dabut par to cenu?  bet nu esi to ps3 jebkad lietojis vispar? ta sistema reali veeca palikusi jau ir :( meginaju gta 5 uz vinas un pec grafikas kvalitates izskatas kaa tetris.

biju ap ziemu iepircis pa 50gbp ps3 ar paris kontrolieriem, 15spelem,un vel kkadiem pricendaliem.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

es zinu, es neesmu nekāds hardcore geimeris, kam vajag grafikas... vienkārši konsoli domāju, jo pie kastes daudz laika nesanāk sēdēt tapēc highend pc neieguldu un ar konsoli butu vieglāk... man vairak interesē fifas un nhl, so grafikas tur ir sūds tam.

 

200eur ir max par komplektāciju, protams nemaksāšu 200 par konsoli ar dualshock un vienu spēli!

 

 

 

tak ps3 jaunu var dabut par to cenu?  bet nu esi to ps3 jebkad lietojis vispar? ta sistema reali veeca palikusi jau ir meginaju gta 5 uz vinas un pec grafikas kvalitates izskatas kaa tetris. biju ap ziemu iepircis pa 50gbp ps3 ar paris kontrolieriem, 15spelem,un vel kkadiem pricendaliem.
 

 

vari padalīties kur?

Labots - smg
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
meginaju gta 5 uz vinas un pec grafikas kvalitates izskatas kaa tetris.

 Ko var d**st - nesen padzenāju gan GTA5, gan bēdējo Larkroftu, gan Last of Us - priekš tik vecas konsoles grafika ir ļoti ĻOTI iespaidīga, it sevišķi iekš LoU.

 

Par 50Eur arī muldēšana - es nostaļģijas vadīts PS3 Slim 120GB ar DualShocku un augšminētajām trijām spēlēm iecēlu februārī par 160Eur, un tā bija pilnīga sviestmaize.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kas ir, sirsniņa sāp, ka kosmosu samaksāji par konsoli, kuras grafika tiešām ir diezgan baismīga?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu ko man daudz muldet, nepirku es vinu LV, Paspēlēju nedēļu  un notirgoju tālāk ar nelielu peļņu vel, nezinu kā pārējiem bet tā kontrole kosolēm ir vienkārši P1sta!!! vienīgi kautkādus racing speles var uzdzenat daudzmaz normāli,bet arī ērtāk uz pc. par shooteru tipa spēlēm vispār totālākais vāks... 

nu ja skatās uz to ka viņa ir TIK veca jau,varbūt grafika priekš tā pieņemama bet nu tur jābūt totāli trakam lai teiktu ka gta 5 uz ps3 izskatas normali.

 

Tiem kas prasa -KUR? ieej ebay.co.uk un lietotās tur tev pilns par tādām cenām, kā jau teicu Nepirku es viņu LV! ieksh latvijas tas tirgus viņām ir sap1sts un prasa drausmu naudu,tikai nezinu kapec...

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Aizej uz konsoles.lv forumu. Pašlaik var dabūt gan PS3, gan PS4.

Link to comment
Share on other sites

BoratsLV

Pats nesen no čoma aizņēmos ps3 konsoli ar gta5, uz FullHD tv ar zelta hdmi kabeli, gta grafika ir ļoti laba es teiktu, tās tekstūras bija lieliskas un pat zāle izskatījas reāla, tā kā nevajag teikt ka grafika ir sūds, protams izmantojot dvi kabeli un pieslēdzot pie vecas koka kastes, tad grafika būs vienā vietā.

Link to comment
Share on other sites

a tu zinaji ka tie zelta hdmi kabeli jau isti nekur neder? gan jau tev kkads fake hdmi kabelis bijis no kinas letais kipa apzeltits, vot shitie ir krutie,un uz augsu: http://www.bestbuy.com/site/audioquest-diamond-3-3-high-speed-hdmi-cable-dark-gray-black/2383276.p?id=1218324437192

kvalitate kudi labaka jo Diamond nosaukumā, vel jau ir citi stipri labaki kabeli ari bet gan jau tev budzets neatlauj..

 

:D

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Pats nesen no čoma aizņēmos ps3 konsoli ar gta5, uz FullHD tv ar zelta hdmi kabeli, gta grafika ir ļoti laba es teiktu, tās tekstūras bija lieliskas un pat zāle izskatījas reāla, tā kā nevajag teikt ka grafika ir sūds, protams izmantojot dvi kabeli un pieslēdzot pie vecas koka kastes, tad grafika būs vienā vietā.
Obvious troll is obvious. 
Link to comment
Share on other sites

Tā starp citu, runājot par GTA V  grafiku - pat PC versija vizuāli izskatās tikai viduvēja. Salīdzinoši labi, bet ne 2015. gadam. Varbūt vēl varētu teikt 'labi' kādam 2012.-2013. gadam. Es esmu redzējis, kā uz FHD TV izskatās gan PS3, gan X360 versijas, jāsaka, ka grafika ir ļoti, ļoti bēdīga. PS4 vēl būtu kaut cik lādzīgs, ja jauna cena būtu par vismaz 1/3 zemāka, un šis būtu 2012. gads.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

indipuk

GTA 5 uz PS3 ir zāle?   :haha: Tam čuvakam kurs te muld ka "zelta" kabeļi jāiepērk uz PS3 un tad viss būs ceļs uz klīniku.

 

gta-v-ps4-vs-ps3-comparison-screen-1.jpg

Labots - indipuk
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

indipuk, tu arī atradis bildi, kur izskatas pēc kaut kādās 2000. gada videospēles.

digitalfoundry-2014-gta-5-next-gen-grass

Link to comment
Share on other sites

Ps3 iznāca 2006 gadā , dzelži ir gandrīz 10 gadus veci, par kādu grafikas kvalitāti vairs var runāt....

Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

par kādu grafikas kvalitāti vairs var runāt....

Man ir labāks jautājums: kāpēc vispār pirkšanas sludinājumā par to būtu jārunā??

Link to comment
Share on other sites

Destructo

FYI: Gada sākumā PS3 pārdevu (fat 80 gb) par 250 EUR. ar trim spēlēm.

 

Tas tā, autoram, lai saprastu, ka vienmēr būs aurotāji - 60 poundi UK no poļa blathatas.

 

Jābūt pacietīgam. Interese bija , bet aktuālu pircēju gaidīju apmēram mēnesi. 

 

arī tagad, domāju kāds paspēs pateikt - "Vot idiots pārdevējs, idiots pircējs".

 

Domāju, ka Tev kā pircējam jārēķinās ar cenu diapozonu 150 - 200 EUR atkarībā no stāvokļa/komplektācijas, piedāvājumam jābūt vairāk nekā OK. 

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

nu tad gan destructo tev paveicas ka tadu atradi pirceju..

pa cik reali var ps3 tagad pardot LV? nav īsti problēmas iemest mašīnā 20mit ps3 kastes braucot uz lv ja viņas reāli arī varētu ten pārdot par tādu $ :D

 

PS4 jau tagad 339 eir http://www.discover.lv/playzone/playstation/40303 ,lai pirktu ps3 pa 250eir ir nez jabut tiešam lox.am :D

Link to comment
Share on other sites

Destructo

kmna - man liekas, ka tāda reāla cena ir apmēram 150 EUR. Pie nosacījuma, ka komplektā nāk kkas "ok spēlejams", lai gan tai pašā laikā ps4 kļūstot pieejāmakam, ps3 cenas krītas dramatiski, es paspēju ielekt pēdējā vilcienā, kad us ps4 principā nekā vēl īsti spēlējama nebija. 

Link to comment
Share on other sites

es ps3 nepirktu dargāk par 120 eiro, un tikai slim modeli, jo fat = sprāgoņi! ps4 jau visu laiku met pa 270-300 eiro ar pamatkomplektāciju! tas ir cenas, par kuram var parot 2 dienu laikā.

Link to comment
Share on other sites

Kramerss

 

parot 2 dienu laikā.

Kādā valodā tu runā? Kas ir Parot?

Link to comment
Share on other sites

Tufjord
Tā bilde no oficiāla treilera.

Ļoti uzskatāms marketinga materiāls! Parādot labākā gaismā jauno produktu. Līdzīgs piegājiens izplatīts tv. aprakstos mājas lapās salīdzinot parasto attēlu ar konkrātā modeļa super duper fīču. :)

   Esmu gan 4 ,gan 3šo saīdzīnājis ar vienādām spēlēm. Nu nav tik grandioza atšķirība reāli,kā dotajā video. Tieši tas pats arī ar xbosiem ,protams jaunākā paudzei atsevišķās spēlēs jūtami labāka grafika,bet nekas tāds VAUU..

Varbūt tapēc ,ka pa laiku pierast,jo play station no pirmās līdz ceturtai un Xbox no otrā ļīdz pēdējam lietoti.

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

playback

daudz gan te komentāru, tik neviens nepiedāvā to ko autors vēlas

Link to comment
Share on other sites

Pa 300 Eirikiem varētu piedāvāt stipri mazlietotu ps4 ar 1 pulti un 2 spēlēm uz konta - kaut kāds MMA un monopols. Ir garantija no 06.11.2014 + 2 gadi, tobiš vēl pusotrs gads.

Link to comment
Share on other sites

Nav vairs aktuāli, beigās pārdomājot visus plusus mīnusus sapratu, ka nevelos ieguldit naudu spēlēs un online īpaši nav nepieciešams,galu galā paķēru freeboot x360!

 

Būs pieejams kodēts newgen apsvēršu domu par tā iegādi un lidzarto arī cena jau būs nokritusies līdz tam laikam! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...