Jump to content

Dators Adobe LR6 ātrai darbināšanai


kappa
 Share

Recommended Posts

(labots)

Nja, laikam jau tā ir ar tiem AMD- tāds savdabīgs slazds- 8 corse un bla bla bla, bet i7 tāpat ātrāks...

 

Katrā ziņā, paldies @@Rubenis un citiem par viedokļiem, 

 

Izlēmu par labu Intel i7 4790 3.6GHz un Asus Strix GTX 960, klokot neko negrasos, tāpēc parastā versija bez K, grafiskā karte arī ar 2GB atmiņu- tāpat ir tikai viens 1080p monitors tagad.

 

Salikšu to visu mazajā Corsair 250D kastē, un baros to Corsair RM 550 Gold baroklis- baroklis sanāca padārgs priekš šīs kastes, bet es gribēju pilnībā modulāro un ar zero fan funkciju, varbūt varēju lētāku versiju sameklēt citu ražotāju plauktā, bet lai nu ir.

 

Plate- pārbāztās ar fīčām maksā kā otrs i7, tad nu paldies, iztikšu, tāpēc paņēmu lētāko opciju veikalā- MSI Z87I AC. Vecā E5200 kaste laimīgi rūc kopš 2009. uz ECS plates, gan jau šī MSI nebūs sliktāka. 

 

RAM- pagaidām 8GB 1600MHz, tā kā nezinu ko darīšu ar tām dzesēm, tad paņēmu parastos- zemos, moduļus, kad būs skaidrs, kāds kūleris procesoram un cik vietas tur būs, tad arī paskatīšos ko ātrāku, ietilpīgāku un ar fancy radiatoriem. 

 

Cietie diski- divi parasti SSD diski, viens sistēmai, otrs LightRoom katalogam, un viens dzelzis exporta failiem, vajadzētu būt salīdzinoši ātram savienojumam. Šobrīd man sistēma un LR katalogs abi atradās uz viena SSD, nebija slikts variants, bet ietilpība tajā vienā pamaza un tāpēc priekš LR paņēmu otru SSD. Gribējās M.2 un ātro Samsung disku sistēmai, bet mazās plates ar M.2 nav ļoti populāras un arī kuras ir- tām tas M.2 stiprinās apakšā- ne pārāk patika šāds risinājums.

 

Kad atnāks detaļas, pievienošu bildes no build procesa un iemetīšu kādus screenshotus ar temperatūrām un kādu benchmark. Pagaidām atteicos no ūdens dzeses- salikšu kasti un tad skatīsies, ja būs skaļa un karsīs ļoti, tad arī domās ko darīt.

 

Ja ir ieteikumi kādām benchmark programmām, very welcome, ar to ikdienā nenodarbojos, tāpēc būtu labi ja kāds ieteiktu kādu softu notestēšanai. 

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Kuru SSD tad tu beigās paņēmi? Samsung, Intel vai ko citu?

P.S.

@EEE, ja es būtu traks, es tev uzdāvinātu Samsung 850 Pro, un tad, ēdot popkornu, skatītos, kā brūk tavi uzskati par SSD.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kuru SSD tad tu beigās paņēmi? Samsung, Intel vai ko citu?

 

Samsung 850 EVO, ļoti daudzas tās pašas fīčas, kuras ir 850 PRO, un 75TB dzīves ilgums arī liekas grūti izsmeļams, kā otrs palika mans vecais V300, tas pagaidām lai veic LR kataloga funkciju.

 

post-69710-0-38330900-1431195769_thumb.png

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...