Jump to content

multimedia/gaming portativais


smg
 Share

Recommended Posts

Sveiki, quick question... 

http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/lenovo_ideapad_y5070_full_hd_gtx vai http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/163180-p%C4%81rdodu-portat%C4%ABvo-datoru-lenovo-ideapad-z50-70/

 

Vai arī skatities uz ko pa visam citu, cenās tādās pašās +/-, izmantošu priekš spēlēm(nosacīti cik darbā naktsmaiņās aiz garlaicibas), vegas/photoshop, bet nu galvenais būtu, lai lido un nebūtu problēmas ar dzesi! Domāju šādās cenās var kaut ko noskatīt, ne tā? 

 

Tie kas būtu tik laipni varētu padalīties ar ieteikumiem, jo vispār vairs neko no tiem "musdienu" procesoriem nesaprotu un kur nu vēl portativajiem, ghz kā bērnība vairs nav noteicošie! :D Paldies

Labots - smg
Link to comment
Share on other sites

 

 

nu galvenais būtu, lai lido
 Pērc konsoli vai desktopu. Neviens, pat geiminga lapsis, zem tūkstoš naudām nespēs sacensties ar teju uz pusi lētāku galda kārbu performances ziņā. Priekš casual spēlīšu padzenāšanas vai uzlabot draudzenes pupus fotožopā tavs noskatītais lapsis būs pilnībā apmierinošs, bet neceri, ka varēsi vairākus tuvākos gadus dzenāt CoD 15 un Battlefield 9 uz Max settingiem.
Link to comment
Share on other sites

Man jau stāv mājās kaste, vienkārši portativais jūdzas tagadējais un vajag kaut ko pārēsājamu, tādas spēles mani nesaista es vairāk fifu, ralijus formulas uc. Kas mani interesēja ir par tiem procesoriem vairak, tieši attiecībā uz rendering speed(sony vegas), kurš no šiem darbu veiktu ātrāk?

Un vēl dzesi, tagadējais "Gauja" man sāk dedzināt kājas pēc 30min turot klēpī, kādas atsauksmes par lenovo šajā ziņā?

Labots - smg
Link to comment
Share on other sites

Tu taču vari apskatīties benchmarkus, kādēļ gan ne? Kas tad, tikai izredzētajiem tie pieejami? Atrodi visus potenciālos variantus, atrodi visus sev interesējošos benchmarkus, skaties, salīdzini. Kādam tas tāpat būs jādara, kādēļ nedarīt pašam? Rodas arī jautājums, kādēļ gan kaut ko renderēt/editēt uz laptopa, ja mājās ir kaste?

Labots - Emilz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ērtāk/vieglāk ir strādāt uz portativā guļot divānā vai vispār neatrodoties mājās! 

Salīdzināt jau es varu un esmu to izdarijis, bet saprast kurš izrenderēs ātrāk tā ari nesanāca!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Salīdzināt jau es varu un esmu to izdarijis, bet saprast kurš izrenderēs ātrāk tā ari nesanāca!
 Tādēļ, ka divus stabiņus benchmarkos salīdzināt ir par sarežģītu? Šīs sērijas mobilie i7 ir visnotaļ līdzīgi performancē, tos +/- max dažus procentus tāpat nejutīsi pa retam kādu video montējot.
Link to comment
Share on other sites

 Nu ja nopietni domā darboties ar video, sevišķi ja HD (1080p) - tad tikai un vienīgi kaut kas no i7, 16GB RAM, obligāti stacionārais kurā VGA ar CUDA atbalstu un  vismaz 2, labāk 3 HDD/SSD.

Konkrēti - SSD - tikai sistēmai.

Lielāks HDD (1 - 2TB) - "melnajam" materiālam.

Var būt mazāks HDD (500GB) - uz kura renderēsies gatavā produkcija.

 Bet protams, vari montēt arī uz švaka lapša ar 1 HDD - tikai viss notiks daudz lēnāk, kā arī karsīs lapsis ne pa jokam.

 

...man sāk dedzināt kājas pēc 30min turot klēpī... [/url]

Kādā vēl klēpī ??? Ja tiešām montē uz lapša, tad uz galda, uz dzesēšanas paliktņa - pie tam - kā var montēt, nepieslēdzot stacionāro monitoru un peli ???

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai tad nevar rendereet uz maajas kompja, bet no lapsha piesleegties klaat caur remote desktop?

Tad lapsha jaudiigums paliek galiigi nesvariigs.

Link to comment
Share on other sites

Kurš teicis, ka es izmantoju touchpad? Protams, ka pieslēdzu usb pelīti un go... 

 

Uz kastes needitēju, jo man to vajag skolā un kursos, jaudigu laptopu uz kā mācities un to darīt + lielākie darbi parasti top sabiedriskajā transportā! sounds weird, but yeah

 

Labi šeit jau laikam aizies offtopic un manis nicināšana, es needitēju lielgabarītus or smth, es MĀCOS, pagaidām editēju īsus nenozimigus klipiņus un intro, ko vajag skolā!

Labots - smg
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...