Jump to content

Youtube monetizācija


Kagors
 Share

Recommended Posts

Cik zināms tad neviens neauklējas, ņem un visu kontu nones, viņiem tādas tiesības bez paskaidrojumiem lieliem vienkārši liedz rādīt reklāmas un viss.

Kautko jau sausi uzrakstīs ka esat pārkāpis un ''sveiki''.

 

Gribēju pajautāt, valsti norādīji kanālam citu ? , respektīvi Tev ir youtube kanāls un cita valsts uzlikta iestatījumos?

Cik nu es lasot sapratu, tad, lai šie sāktu nejauki rīkoties, ir jābūt kādam klipam kas ir bloķēts visā pasaulē.

Iespējams ka tā ir, cik noprotu Tev tas kopsummā nekādus finansiālus zaudējumus neradīs, respektīvi var eksperimentēt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kaspars12

    7

  • deriksx

    6

  • Bonifacijs

    23

  • jema

    7

Kaspars12

Vienkārši par konkrēto video nenāks nauda, viss, tas jau nav strike, bet vienkāršs copyright claim!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Norādīju RU, jo lielāka auditorija, apraksti arī būs krieviski, nu un runāts klipos jau natīvi krieviski, nu un nav ne jausmas kā tas iespaido meklēšanu pēc nosaukuma. Patreiz ar meklēsanu ir nu ļoti čābīgi - nemeklē pēts norādītajiem atslēgas vārdiem un pat precīza nosaukuma, atrod ja vien norādi filtru  - publicēts šodien/šonedēļ. Es arī ceru ka paši vjetnamieši viņu vairāk skatīsies, jo pagaidām rociņas ir tikušas galā vien ar pašu visvienkaršāko iegūto materiālu, kur minimums vajag domāt un montēt. Vietējie draugi no Igaunijas ar tak vien krievu tekstu varēs saprast. Nu un pluss visam RU ir stipri tālāk no autortiesībām, ja nu kas galīgi aiziet šķībi. Uz Latvijas auditoriju faktiski vispār neceru. Kaut kā tā, ceru ka atbildēju. Ja ir interese vari atrast pēc kanala nosaukuma un apskatīties pats kas nu man  kā visabsolūtākajam iesācējam šajā jomā ir no tā visa sanācis.

Link to comment
Share on other sites

Skatos ko @@Bonifacijs dara un brīnos.  Ņebois vēl no kreisām IP uz savām reklāmām kliko, ģenerējot kāpostu.It kā pieaudzis vecis, bet ar kādu herņu nodarbojas.Varu prognozēt rezultātu: pēc laika nobloķēs vēl dažus video, apgriezīs video laikus, konts paliks "sliktā statusā"nekādas reklāmas nestrādās, nobloķēs adsenses kontu (kur visticamāk ir ŗeālie dati, jo piķi ta grib). Finālā iztērēts laiks, un nekad neko google industrijā nevarēsi darīt ar savu vārdu. Ja tiešām gribas ekspermentēt: tad jau labāk filmē savu ikdienu, kaut kādus savus ceļojuma pārskatus vai aprakstus, tarkšķi krieviski, būs pajoļi kas uztrāpīs un sekos un kaut kāda kapeika ienāks, kas zina vēl paliksi par ru zonas runājošu interneta stāru.

Labots - LSTP
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Boni, ja kāds © turētājs savam darbam (kaut vai skaņas celiņam, kuru lieto paša montētā video) uzliks attiecīgos autortiesību atribūtus, tad beigās arī tiksi pie ziepēm, un tas iespaidos visu Tavu kontu, nevis tikai konkrētu video. Pašlaik Tev ir veicies ar ieliktajiem materiāliem tādā ziņa, ka vari piekrist ka īstais © turētājs saņems bonusus Tevis vietā un Tev nekādas ziepes nav.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tu to tā točna zini, vai vienkārši prāto?

Pagaidām nekas neliecina par to! Es tak nelieku Madonnas oficiālo video uz sava konta. Man tipo autora filmēts dzīvais koncerts privātā pasakumā, sievas dzimšanas dienas svinības sapas ar kādas privātas kompanijas dzimšanas dienu, nu izrādās tur ir bijusi izpildīta melodija no Harija Potera - nu tas taču tomēr nav viens un tas pats, nu vismaz es tā saprotu


Pagaidām jau tas AdSense vienkārši nojauš kas es esmu caur google spiegošanas sistēmu. Uzzinās točna tik kad būs iekāsti 100 EUR un būs jāreģistrējas iekš AdSense lai saņemtu piķi

Link to comment
Share on other sites

Nu te jau gadiem ņēmās par fonā skanošu dziesmu iekš youtube

 

http://arstechnica.com/tech-policy/2015/09/eff-scores-a-win-in-long-running-dancing-baby-copyright-case/

 

Bet nu realitatē var atrauties copyright strikes ātri.. un beigas kontu blokēs, par fona mūziku un fair use jau youtuberi te baigi cepās, kad ieviesa to botu kas čeko contentu...

 

Vispār jau kādi >50 % lieto addblokeri, tad ienakumiem tāpat nevajadzētu būt nekādiem dižajiem..

Labots - GaryII
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu visšaubīgākie video ir jau izlikti, tālāk būs jau tipo kā mēs ar piedzērušiem vjetnamiešiem dziedajām Hotel California un kā pareizi apēst suni :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vispār jau kādi >50 % lieto addblokeri
Vispār šobrīd ir ļoti interesantas izmaiņas un adbloker lietotāji aplaužas

 

 

Madonnas oficiālo video

 

Man tipo autora filmēts dzīvais koncerts privātā pasakumā, sievas dzimšanas dienas svinības sapas ar kādas privātas kompanijas dzimšanas dienu, nu izrādās tur ir bijusi izpildīta melodija no Harija Potera
 

No autortiesību viedokļa tas ir viens un tas pats


 

 

Uzzinās točna tik kad būs iekāsti 100 EUR un būs jāreģistrējas iekš AdSense lai saņemtu piķi

Adresīte arī būs jāapstiprina, lai google zinātu kur tevi fiziski var sasniegt  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vispār šobrīd ir ļoti interesantas izmaiņas un adbloker lietotāji aplaužas

 

Jā lasīju..

 

btw ja lieto Addblock  iekš boot foruma citēt (quote) fīča nestrādā vismaz man :D

 

Bet nu kopumā nebrīnos ka viņu piegriezīs, pārāk daudzi viņu lieto..kas rada lielus zaudējumus (negūtu peļņu) resuru uzturētājiem..

Link to comment
Share on other sites

un kā pareizi apēst suni

 

daļai suņturu (man viens arī būdā sēž, bet nav nekādu pretenziju pret tādiem video) galīgi nav humora izjūtas un šie par tādiem video tevi pašu noēdīs. fanātismā tādi neatšķiras no ekofašistiem vai ISIS salašņām.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Khmm, nu šis tak nebūs rupjš pārkāpums?

Pat ja viņi savāks daļu kases, nu lai jau tiek, es domāju.

Pievērsiet uzmanību, sīkumam - Vjetnamā alu pasūta kastēs - 1 kasti, 2 kastes, 5 kastes...

Alus tā arī stav kastēs kafūzī pagalmā, silts - pasniedz ar spainīti ūdenī peldošu dūres izmēra alus gabalu - sarkanais spainītis blakus alus kastei kā reiz ir TAS :yahoo:

Video redzamie baltie cilvēki ir pilnīgi skaidrā, tas tā, lai nepadomātu lieku.

 

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

suņi bišķi vēlāk, tagat kaut kur stundas laikā būs video ar vienkārši skatu uz apļveida krustojumu Da Nangā - cilvēki ar vājiem nerviem var pagūt aizskriet iepirkt validolu! CP inspektoriem prosmotr ugražajet sostojaņiju zdarovja!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Kā būtu pareizak nosaukt Mad traffic Da Nang, jebšu Crazy traffic Da Nang?

Cīnos ar vēl nebijušām tehniskām grūtībām, nofilmēts tādā formātā, ka renderings ir 14+ reizes ilgāks par reālo laiku pluss Mercalli atsakās stabilizēt un virkne citu problēmu, 2m rullītis bez kādas montāžas patreiz parasa vismaz stundu ņemšanos ar viņu uz nebūt ne švaka PC


Te būs - vienkārši, parasts krustojums, ja nemaldos, pat ar luksoforiem, Da Nagā starp centru un pludmales rajonu, pretī kaut kas līdzīgs mūsu Stockman apkār pāris simtu kafejnīcu kurās cepj suņus. Pagriežoties pa labi sākas pūķa tilts. Satiksme uz vispārējā fona minimāla. Intensīvākās vietās nenofilmēju, jo vienkārši bij jāglābjas pašam un sieva jāsargā lai nenobrauc, tas nav vājiem nerviem domāts. Ielas pāriešana sieviešu kompānijā pārvēršas kakofonijā kurā grūti saprast kas gūst pārsvaru tauru skaņas vai dārgās izmisīgie spiedzieni. Brīžiem no bailēm lec uz pleciem un tad vienkārši ir jānes pāri ielai. Karoče tur braukt ar mopēdu pretējā virzienā uz ielas ar 4!!!! joslām katrā virzienā ir vienkārši normāls ikdienišķs notikums, nu kam negadās :censored:

 

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Boni tā Tu uz manu jautājumu neatbildēji, tātad vai nu Tu vai tava sieva iekš LV gaisu tirgo, jo tikai joka pēc tāda Vjetnamas nomale tev nu nekādi nevarēja interesēt!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Par sevi smalki paklusēšu, sieva profesionāli 17 gadus


nu varbūt 18, kas to vairs var precīzi saskaitīt, karoče pēdējos 16+ gadus viņa nav strādājusi algotu darbu


Kaut kā tā


Gaiss tiek "tirgots" pārdesmit valstīs, no kurām LV nav būtiska

Link to comment
Share on other sites

Veci, visu cieņu tavai sievai, ja var tādu huīņu dzīt gadiem tas jau profesionālis! Tad jau noteikti zini Andželu no Lielvārdes? 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

negribu izplūst, bet gaiss, dažam labam nozīmē dzīvību šī vārda vistiešākajā nozīmē un mums ir šādi sirsnīgi draugi


Nu nezinu gan, es nevaru visus zināt.  Anžela nav dzirdēta, pašā galvgalī točna nav, bet visus 2000+ no LV es nekādīgi nevaru zināt, varbūt sieva zina. Man vispār diezgan švaki ar atmiņu uz vārdiem un datumiem.

Link to comment
Share on other sites

Atkal pastāstii, jautājums bija zini vai nē?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nezinu, un nekad neesmu pat dzirdējis, tik kā jau teicu es personīgi pazīstu tikkai pašu galvgalu, līderu padomi, lielākās organizācijas.


Varbūt tā Anžela ir baigi cool, es nezinu, vienkārši nepazīstu un neesmu nekad dzirdējis, vai iegaumējis ka tāda eksistē

Link to comment
Share on other sites

Tā ir no tādas paša sugas, un no lielas augšas, brīnos, ka nezini,  blakus biznesmeņus! :shok:

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu es taisni mulstu, Anžela kaut kā savādak varbūt vēl izrunājas?


Es teiktu tā ka nekādas Anželas nav ne TOP 10, ne TOP 20


Varbūt pat TOP 50, tik to es varētu arī nudien nezināt. Varbūt uzvārdu pateiksi?


A iespējams vienkārši kaut ko jauc ar kādu citu kompāniju

Link to comment
Share on other sites

Tad tā nav tava grupa, es taču teicu ka konkurētus jāzin! Tā gadiem gaisu tirgo un regulāri pa turieni dzīvojās! :) 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu konkurence šai nozarē ir visnotaļ nosacīts jēdziens, bet nu cilvēkus kas ir LV līderu padomē jau nu es kaut cik zinu gan, tur ir ap 20 cilvēkiem, vēl apmēram tikpat ir pamanāmi, nu tur Anželu neesmu manījis. Nu tas varbūt individuāli, varbūt klusa un nearko neizceļas, vot i neesmu piefiksējis. Es točna tā varētu izblamēties, lai nu kā līderu padomē Anželas nav un liekas nekad nav bijis

Link to comment
Share on other sites

Boni - tu taču ar savu Vision ieciklojies, bez tava psedo produkta ir daudz citi, tādi paši vēja tirgotāji, domāju ka jūs zināt konkurentus, izrādās tad nehuja!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

OK, lai būtu skaidrs - man PO!!!! Lai tirgo dzeguzes vai renes, man nekrata.


Ja reiz atsaucies par šo Anželu, tātad viņa slikti strādā


Pasaki labāk vai manu kanālu abonēji? Es tak nevaru mierīgu sirdi izlikt suņa ēšanu nezinot ka jema to noteikti noskatīsies :yahoo:

 

Tak ne jau velti rīstījos ar to suņa gaļu, brrr, vēl tagat garša mutē

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Vispār šobrīd ir ļoti interesantas izmaiņas un adbloker lietotāji aplaužas

Neesmu nevienu reklāmu redzējis nedz Youtubē nedz kur citur jau, nesamelošu, vismaz gadus četrus. Stāv reizē Adblock, Adblock+, uBlock un YT adblockers - arī esmu pierakstījies uz vairākām custom melnajām listēm, kā arī ik pa laikam veidoju un papildinu savas. Lai neredzētu tos sūdus no mobilā tālruņa, ir arī filtri iekš MT rūtera salikti mājās un darbā. 

 

Es vienmēr esmu bijis par to, ka laba satura veidotājiem jāpelna no ziedojumiem un sponsoriem, nevis no reklāmām. Regulāri iemaksāju pa kapeikām dažiem no iecienītajiem blogeriem un interneta resursiem. Reizi gadā arī 20€ aiziet wikipēdijai. Arī pats esmu desmitiem pluginu, templeitu un kaudzi cita sava darba licis internetā for free, lai citi izmanto, ievieš savos projektos, un pelna ar to naudiņu. Zaj*al tā naudas kāšana no visiem un par visu.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Zaj*al tā naudas kāšana no visiem un par visu.

 

Vot, vot!!! 


Nu par cik man nav nevienas reklāmu bloķējošas ierīces un programas, tad vienkārši esmu iemanījies neredzēt ko reklamē, nu izboli acis tā ka nepamani kas tur ir


Nu pa lielam man sāk iepatikties tā youtube pieeja - nu ir fonā forša dziesma, melodija, nu ok - davaj atšķiņķojam kādu daļu ieņēmumu tai, galvenais la ne p is prātu un darbojas

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Lai jaunu tēmu netaisītu rakstu šeit, meklētājā atbildi neradu.

Youtube kanāls ir jau vairākus gadus, pat ar partnera statusu.

Aptuveni pirms gada pirmo reizi izdomāju ieslēgt monetize, solis pa solim, salinkoju adsense. Viss rādās zaļš, monetizācija iespējota un tad pēc pāris dienām kļūst pelēka, ķipa mēs izskatīsim jūsu pieteikumu monetizācijai, bet tas ir neverending story. Vairākas reizes mēģināju linkot adsense no jauna, bet rezultāts tāds pats.

 

ŠĪ gada sākumā, netīši ieraudzīju, ka uz adsense pat pāris dollāri ir ieripojuši, skatos youtube, tiešām - monetizācija iespējota - zaļa.

Sapriecājos, lai youtube nekaitinātu izdzēsu visus video ar copyright saturu ( nebija iespējoti monetizācijai )

Uztaisīju jaunu video, ok skatījumi nav tūkstošos, bet māc šaubas, ka plānotajiem ieņēmumiem vajadzētu statiski stāvēt 0.00.

Šodien uz e-pastu saņēmu ziņu:

 

Mēs konstatējām, ka esat veiksmīgi izveidojis pirmo reklāmu vienību, taču vēl neesat ievietojis reklāmas kodu lapā youtube. Kods ir jāievieto, lai tiktu pabeigta konta aktivizēšana. Lūdzu, pierakstieties programmā AdSense, lai saņemtu reklāmas kodu izveidotajai reklāmu vienībai, un pēc tam ievietojiet šo kodu savā vietnē.

 

Kāds vispār youtube kanālam sakars ar reklāmas kodu, ko ievieto iekš savām lapām!?

Paskatījos iekš youtube peļņas reportu, un ieraugu, ka vienīgie centi ir krituši no 09.2014 - 01.2015 pārējais laiks klusums.

 

Būtībā vienīgais ko es mēģinu saprast, vai adsense ir iespējots un strādā korekti? Kā es to vispār varu pārbaudīt? 

Reklāmas pie video rādās, pirms nedēļas pievienotajam video 160views, estimated earning 0.00. Vai tiešām vismaz 1 centam nevajadzēja salasīties par visiem video kopā?

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir tavs kanāls ? Iemet linku.

 

Reklāmas pie video rādās, pirms nedēļas pievienotajam video 160views, estimated earning 0.00. Vai tiešām vismaz 1 centam nevajadzēja salasīties par visiem video kopā?

Tā arī ir jābūt ja vel neesi pievienojis kādu no partneru programmām. Deafultā youtube ir ļoti skopi.

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

MrWalbro

Neko nesaprotu no tā youtube.. iekš kanāla rādās "youtube partneris", bet partneru supportu (email support) izmantot nevaru, bļauj, ka vēl nēesmu partneris.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neko nesaprotu no tā youtube.. iekš kanāla rādās "youtube partneris", bet partneru supportu (email support) izmantot nevaru, bļauj, ka vēl nēesmu partneris.
Tieši kādu partneru programmu tad tu lieto ? 
Link to comment
Share on other sites

Kur to vispār var redzēt?

Es saprotu, ka man par šito visu ir tumša bilde. Kanālam jau kādi 10 gadi, viss taisīts kad bija saldie 16.

Pie kanāla statusa un informācijas rādās MrWalbro Partneris Verificēts

Link to comment
Share on other sites

Kur to vispār var redzēt?

Tad jau sanāk, ka tu lieto tikai pliku youtube adsensi ja skatījumu tur ir maz tad pat vari necerēt par tiem centiem.

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

Ja https://www.youtube.com/features  monetizācijaistāv zaļais punkts tad viss ir aktivizēts, iespējots vai  kā viņu latviski sauc. Par to var pārliecināties arī šeit https://www.youtube.com/account_monetization

 

Starp citu jautājums, kāda jums ir proprocija starp parastajiem un RED ieņēmumiem? Man RED sastāda aptuveni 10-15%(kā kuru mēnesi) no visa.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...