Jump to content

Youtube monetizācija


Kagors
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Kā jau virsrakstā minēju runa ies par YouTube un video monetizēšanu. Pāris mēnešus atpakaļ mēģināju iestatīt monetizāiju youtubē, taču nekā, teica, ka Latvijā nevarot. Pāris dienas atpakaļ intereses pēc pamēģināju atkal mēģināt iestatīt, un, kā par brīnumu - sanāca. Savienojos ar AdSense kontu un viss kārtībā.

Vai tas tagad nozīmē, ka varu ar youtube sākt pelnīt naudu? Liekas neticami, jo visur, kur lasu saka, ka nevarot Latvijā pelnīt ar YT. 

 

Capture.png

 

 

Vai tiešām beidzot var?

Labots - Kagors
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kaspars12

    7

  • deriksx

    6

  • Bonifacijs

    23

  • jema

    7

Kaspars12

Es pats izmantoju fullscreen starpniecību, jo tobrīd vēl nevarēja. Mājaslapām bija ok ar adsence, bet kā tagad ar youtube....

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Sen jau var. Un ir cilvēki, kas pelna.

 

Sakatījumi pietrūkst, lai būtu peļņa.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

kāds var 3 vārdos pateikt cik tev tipo samaksā teiksim par 100 skatījumiem un kādi ir ikmēneša izdevumi savācot savu nopelnīto naudiņu? nu tā tīri intereses pēc

videospēles pa lielam pats nespēlēju, taču dažreuz paskatos kā to dara citi, vot i palika interesanti cik viņi nopelna par to ka es to skatos

Link to comment
Share on other sites

Es personīgi par nepilniem 15k skatījumiem mēnesī nopelnīju 9.5$ (kopējā summa 16$, taču man paliek tikai 60%, pārējais aiziet networkam - saņemtie procenti atkarīgi no izvēlētā networka).

Labots - phuck
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

uuuu, tad jau tie onlain spēļu monstri darbojas ar pamatīgu mīnusu, nu vismaz manā priekšstatā par to

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es personīgi par nepilniem 15k skatījumiem mēnesī nopelnīju 9.5$ (kopējā summa 16$, taču man paliek tikai 60%, pārējais aiziet networkam - saņemtie procenti atkarīgi no izvēlētā networka).
 

Tad jau ar 1.5M skatījumiem mēnesī varētu pat badā nenomirt.

Link to comment
Share on other sites

ja vel uz tām reklāmām uzspiež kāds, tad nāk normāls cipars. tie spēļu monstri, kuriem top kanāli yt, tak velk pa miljoniem ārā.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nuuu kaut kā neticas, man šķiet ka redžeju savam iemīļotajam komentētajam ciparu kaut kur ap 2000+ skatījumu, tik nepiefikseju vispār vai mēnesī

Link to comment
Share on other sites

androidss

lielajiem spēļu monstriem ir sponsori, piemēram,  Razer, Lootcrate utt un populārākie saņem naudu arī no spēļu izstrādātajiem, lai, piemēram, spēlētu kādu jaunu spēli

Link to comment
Share on other sites

 

 

un tie būtu tikai $1,000 mēnesī
 

Bet tieši to jau arī es uzsvēru, ka naudas izteiksmē tas būtu maz, ja ņemam vērā, cik grūti būtu ievākt tādu fanu bāzi, kas katru mēnesi nestu minēto skatījumu skaitu.

 

 

 

ja vel uz tām reklāmām uzspiež kāds, tad nāk normāls cipars
 

Jā, ja uzspiež. Domāju, ka biežāks scenārijs ir kāds reklāmu bloķētājs, nevis uzspiešana uz tām.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tīri LV nezinu varbūt dolārs par 1k skatījumu, atīstītajas valstīs par reklāmas apskatīšanos dot vairak centiņu nekā teiksim ja latvieši spaida uz reklāmām...Ir testēts vairākiem no anglijas no tādam valstīm paprasiju lai uzklikškina uz reklāmam un sanāca par 300skatijumiem 1,5 eiro (protams reklāmām uzspieda virsū varbūt 20-30cilvēku) (vai teiksim 10x cilvēki uz x3 reklāmām), lielāko naudu top youtuberi pelna no sadarbības partneriem un sponsoriem, vel ļoti daudzi tirgo kkadas lietas ar kanāla atpazīstamības zīmēm, varbūt kāds zina amerikāņu vlogeri kurš iemužina katru dienu-roman? Viņs tirgo ar savu logo t-kreklus un pildspalvas,cepures,džemperus, reizēm viņs parāda ka teiksim šekur šodienas pasūtījumi- 500 utt, vairākos simtos pat dienā iztirgo no tā rodas tukstoši, līdz pat miljoniem, nevis no skatījumiem par reklāmām

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Protams, ja tu esi kādā atīstītākā valstī, tad uzreiz par reklāmām maksā vairāk. Z-Amerikā ir pavisam cits cipars.

Bet pelnīt var. Un labi.
Tas pats džeks, kas taisa WOT videoklipus neslēpjot pateica, ka mēnesī sanāk $600-700 atkarībā no skatījumu skaita.
TiX puiši jau sen pelna sev iztiku. 4 miljoni abonamentu nav nekāds mazais cipars. Krievijā Stass jau kļuvis par sava veida slavenību.

Labots - Moist
Link to comment
Share on other sites

vidēji pēdējā gada laikā kkur ~1.3eiro par 1k views man maksāts. ar LV video noooteikti vari aizmirst par šo gan.

sataisiju pāris video pirms kāda gada+ vel joprojām ienāk ap 60-70eir mēnesī no viņiem,not bad...

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ir ir, Latvijā problēma no tām reklāmām kaut ko dabūt + network paņem kā jau teica no 60-30%. ārzemēs, gan ir daudz, daudz youtuberi, kas to vien dara un dzīvo no tā, tas pats populārākais gamer youtubers pewdiepie pelna daudzus miljonus, ziedo!

 

Bet ne Latvijā!

Link to comment
Share on other sites

Precizējat- latviešu valodā, nevis Latvijā. Ja klips būs krievu valodā vai angļu - cita lieta, protams, jānorāda arī galvenie reģioni. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Fantamass
(labots)

Ir vērts youtubē augšuplādēt failus virs 10 000 kbps ? Runa iet par 1080p kvalitāti ko sakiet ? Vai nebija gadījumā tā ka youtube paši automātiski apgraiza augšubpādētos failus līdz 8000 kbps ?


Originālais faila izmērs ir 50 000kbps.....

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Kaut kāda jēga jau ir, bet tā vispār jau pēc kādiem 4Mbps atšķirība kvalitātē ievērojami samazināsies.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

Originālais faila izmērs ir 50 000kbps.....
Cik kilogramu garš ir zilonim daikts ? 
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
(labots)

Kopa sanāk 40 minūtes....


Tad jau labāk atstāt vairāk teiksim 3Mbps nekā 1Mbps....

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

ar 'merikāņu mērķauditoriju un labu saturu var dabūt ap 10$ RPM

 

bet no latvijas būs grūti izsisties, ja nu vienīgi veido jaunu kontu un sēdi zem VPN, kas arī nav buletproof un ir kāds, kas amerikas pusē saņem piķi, tas ir dēļ lokalizācijas, jo sākuma stadijā tavs sarurs tiek rādīts tikai lokāli, amerikāņiem tas būs pieejams, bet ar šausmīgi zemu prioritāti.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Bonifacijs

Nolēmu paspēlēties ar šo, tik nevaru saprast kas ar to AdSense ir jādara. Mani apsveica pa e-mail ka pieteikums AdSense ir apstiprināts. Taču lapā zaļās lampiņas nav un cik saprotu šie grib lai es kaut kādu reklāmas kodu ievietoju kaut kādā savā web lapā. Tādas man nav. Ko darīt? Varbūt kaut ko neesmu sapratis ko šie no manis grib?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nu ja, Tavs pienesums problēmas risinājumam ir absolūta nulle


Tā lampiņa kas ir pirmajā postā redzama ir blāvi zaļgana un  rakstīts balakus šis : "Reģistrācija ir gandrīz pabeigta! Kad jūsu AdSense konts būs aktivizēts, varēsit sākt pelnīt ar saviem videoklipiem, izmantojot videoklipu pārvaldnieku."

 

Man vienkārši ir jāgaida pirmdiena kad kāds iekš YOUTUBE iedomāsies pārslēgt uz zaļu, jebšu kaut kas vēl jāizdara lai tas notiktu? Tai linkā ir kaut kas plasi stāstīts par reklamas kodu, tik nesaprotu ko viņi grib no manis. Youtube konts man ir sasaistīts ar AdSense - varbūt tas ir tas ko viņi grib?

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonifācij - tev ir vienkārši jāpiesaka "adsense" no sava ytube acc un aptuveni dienas laikā man aptiprināja to. Tagad vienkārši nedaudz jāgaida.

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Thanks!


Te mans pirmais veikums

 

https://www.youtube.com/channel/UC-_zsCK-bLWa_00Jp-Ircpg?view_as=public


Pa nakti Photoshopā uzzīmēts logo un ar Capture One kaut kā iemocīta kanāla bilde + testa video, lai paskatītos kas notiek ar autortiesībām šādā gadījumā

Link to comment
Share on other sites

Boni - ar tīkla marketingu nodarbojies?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

vienkārši video lai paskatītos vai šie vai bārdainis man par šo nummuru neuzkritīs virsū ar autortiesību pretenzijām. Lasīju un ņifiga nesapratu, vai nebūdams bārdainis vai pasākumu vadošās kompānījas īpašnieks drīkstu šādu likt ar monetizāciju


ru uzliku, jo neesmu vēl iebraucis vai LV uzstādījums nenoēd auditoriju - kad ieliku video un mēģināju uz cita PC atrast pēc nosaukumu tad stundas laikā pēc publikācijas tas man tā arī neizdevās, darbojās tikkai tieša saite, tad nomainīju uz ru un varēja atrast - vai tas ir dēļ tā ka pamatvaloda un atrašanās veita tam PC ir norādīta ru, vai cita iemesla dēļ īsti nezinu. Nu jā un turpmakais saturs gan jau ka būs arī krieviski, jo ja jau reiz pacensties kaut kādu figņu filmēt un montēt, tad lai tak ir arī auditorija un arī draugi radi, paziņas pa 50% latviski nesaprot, tad nu lai šiem ar būtu interesanti....

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

Te mans pirmais veikums
Pastāsti apmēram 534 teikumos, uz ko tur jāskatās ? Vēl dažos simtos vārdu paskaidro, par ko tur ir runa.  
Link to comment
Share on other sites

 

 

kas notiek ar autortiesībām
Izskatās ka esi uzlicis resnu metamo autortiesībām. Ja youtube kontenta čekbotam iekritīs acīs noņems.  Vispār jau monetizācijai ir atruna - drīkst monetizēt savu unikālu saturu vai arī saturu no cita ja tev atļaujas to darīt. Tā ka štais pizģīšanas variants nez vai pie kaut kā laba novedīs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs
Pastāsti apmēram 534 teikumos, uz ko tur jāskatās ? Vēl dažos simtos vārdu paskaidro, par ko tur ir runa.

 

Ta fig vņu zina, es tak inglišu faktiski nesaprotu! Speciāli ieliku tādu lai paskatītos kas notiks ar autortiesībām. Saturs tak itkā unikāls, tik tik ka bārdainis iespējams grib naudu par saviem vārdiem, taču no otras puses gan jau ka viņam samaksāja par burbuļošanu. Nu ja es krastmalā nofilmēju kā Pauls kaut kāda vasaras koncertā kaut ko saka no skatuves un ielieku video ar monetizāciju, vai tad Pauls skries no manis naudu prasīt?

Ups, par savu cetrurto veikumu Youtube norāvos veselus 4 autortiesību pārsteigumus.

Cik saprotu nekas traks, nu Vācijā 2 dziesmas bloķētas, par 2 dziesmām piķi saņem cits, a par pārējo nekas nav teikts, tik laikam naudiņu par to nesaņemšu nenovienas valsts, bet arī par pārkāpumu cik saprotu nekas man nebūs. Nu neko, man pasam patīk un ceru ka kanāla apmeklētājiem arī būs prieks.

 

aa7v1lsdehq5rgfwd3fw.jpg

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonīt, nebaidies, ka nodarbojoties ar zagšanu nevis pelnīsi, bet sāksi maksāt? Negribu būt rupjšs, bet vai ar galvu draudzējies?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ne īpaši, ko ta viņi man izdarīs?

Nepamēģināsi - neuzzināsi!

 

Šo man atsūtīja youtube, cik sapratu ka par dažām melodijām šie paši saņems peļņu. Uz brīdi bija ierobežojuši kvalitāti līdz 360p, es nospiedu pogu ka tipo mana kaverversija un šie likās mierā, atjaunoja 1080p50 un cik saprotu pat daļu ieņēmumu saņemšu ja uz to nesāks pretendēt kaverversijas izpildītajs no Vjetnamas, lai gan kas viņu tur spēj saprast kas vjetnamiešu dziesmām ir orģinalais izpildītājs un kas kaverversijas. Otram pretenziju objektam ir atslēguši rādīšanu un mobīla telefona, lai gan iespējams sakne ir ka nav ielogots iekš youtube un sie nevar zināt vai tas neatrodas nobloķētajā Vācijā, uz PC ar citu youtube loginu rāda bez problēmām. Tam arī paši ir atslēguši manu monetizāciju. Nu ko  - interesanti, priekš manis tas viss ir absolūts jaunums, nekad nebiju interesējies par šo.

 

Dear MARKO, 
Your video "Star concert, Nang, Vietnam, live", may have content that is owned or licensed by VME, CASH, and MACP, but it’s still available on YouTube! In some cases, ads may appear next to it. 
If this is your performance of a 3rd party song then you can still make money from this video. Click here to change your monetization settings. 
This claim is not penalizing your account status. Visit your Copyright Notice page for more details on the policy applied to your video. 
- The YouTube Team 
Link to comment
Share on other sites

Ne īpaši, ko ta viņi man izdarīs?

Nu visticamāk ka vienkārši noraus nost iespēju rādīt reklāmas un saņemt naudu, vairāk jau neko, klipus jau varēsi tāpat likt iekšā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tu domā pavisam visam kontam, jebšu tikai konkrētiem klipiem?

Cik nu es lasot sapratu, tad, lai šie sāktu nejauki rīkoties, ir jābūt kādam klipam kas ir bloķēts visā pasaulē.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...