Jump to content

Ričuks Sievietei


Recommended Posts

Sveiciens

 

Tā kā es ar ričukiem jau kādu laiku esmu uz Jūs, nepieciešama zinātāju palīdzība.

 

Gribu nopirkt sievai ričuku, viņa ir 172 augums, saprotu kad rāmi vajag it kā 14,5 vai 16.

 

Uz ričuka tiks likts mazs bērns, tā kā dzīvojam pie meža un upes, ričuks tiks lietots 50/50 meža takas ceļi/ normāla seguma ceļi.

 

Vairāk tiek plānoti plezīra braucieni bet nopietnas lietošanas.

 

Pagaidām skatos uz Meriva Juliet 10.

http://www.merida-bikes.com/en_int/bikes/hardtails/lady/2014/juliet-10-508.html

 

Lūdzu jūsu ieteikumus.

 

P.S. vai vispār uz viņa var bērnu beņķīti uzlikt?

Labots - unknovn
Link to comment
Share on other sites

 

 

sieviešu velo tas rrāmja izmērs nav tik būtisks.

Par šo nekādi nepiekritīšu.

 

Bet vairāk tiešām skaties uz kādu tipa tūrisma velo. Meridai tas būs tas Crossway.

Link to comment
Share on other sites

Es ar par Oša variantu, Ja jau tur tiks vizināts bēbis, tad pieņemu, ka nebūs sprinti pa 20% nogāzēm un dubļiem.

 

Pats bērnus izvizināju ar šitādu krēslu, var uzlikt teju jebkuram veļukam uz rāmja, nav nepieciešams grabažnieks.

 

41cxrfaouCL._SY300_.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es biju domājis jaņem ričuku ar sieviešu tip arāmi, kaut ir arī sieviešu ar "veču" rāmi - tad gan izmērs ir būtiskāks. Ja sieviešu rāmis - kaut kāda vidēja izmēra, tad imho stūre, benķis regulējas --jebkura tipveida sievete ar tādu varēs braukt.


jā-  tas vēl šupoja sun sīkie parasti azmieg :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jautājums pēc būtības, ar ko viņi atšķirās Juliet no Crosway. Palabojiet ja kļūdos, Juliet ir vairāk bezceļiem un Cross 50/50?

Labots - unknovn
Link to comment
Share on other sites

crossway - jau nosaukums pasaka - krosa ritenis ne kalnu. lielāki rati, plānākas riepas - mazāka rites pretestība. Viņš reāli ripo ātrāk par kalninieku. sievai tāds ir. standarta riepas ir diezgan paplika sun var sadurt, bet var uzlikt biku niknākas, nemaksā kosmosu. pirku rīg'atajā bruņinieku ielas meridas pagrīdes bodē - lētāk kā gandrs.lv.


bet pa meža stigām, kkuras nav ar mega saknēm noklātas šis iet labi. pa pludmali ar ir braukts.


skatoties savu braukšanas stilu domāju, ka būtu vērts man savu kalninieku prte kross mainīt vai pret 29  izmēra riepu kalnu ričuku

Link to comment
Share on other sites

No pieredzes varu teikt - ja aizmugurē liek bērnu sēdeklīti tad rāmja augšējam stienim ir jābūt pēc iespējas zemākam lai var ērti pārlikt kāju pāri. Ja stienis ir augsts,to ir pagrūti izdarīt kad aizmugurē ir 20kg bērna un kāju nevar pārmest pāri pa aizmuguri. Meridai viņš izskatās diezgan augsts - nebūs ērti.

 

Mēs ģimenē no MTB kratamies vaļā un pārejam uz  praktiskākiem pilsētas velosipēdiem. Piem meitai nopirku "Kelly's Avenue" . Ja sieva nav hardcore dubļu braucēja viņai šāds velo iespējams vairāk patiks.

Link to comment
Share on other sites

crossway nav nekādu problēmu ar to beņķi. cita lieta, ka ar pilsētas veļuku nebrauksi saģērbies soprtiski - izskatīsies dīvaini. šitie krossa rišcuki ir labs vidusceļš - var braukt daudz maz sportiski +  velobraukšanai piemērotā apģērbā weekendā , ja jābrauc garāki gabali + der arī ja brauc biku solīdāk saģērbies. tie tādi mani novērojumi. 

Link to comment
Share on other sites

Nu jā,bet tādas lietas,kā labs veļuks pa labu cenu un vēl lai stilīgi izskatās. Pielietijams visās dzīves situācijās manuprāt neeksistē.

 

tā kā dzīvojam pie meža un upes
tad Juliet 10 nebūs ne vainas, no praktiskā un ekonomiskā viedokļa. Kā arī kvalitātes.
Link to comment
Share on other sites

ar 28-nieka plānajām riepām vieglāk ripos, bet pa meža takām un grubuļiem arī astotnieku uztaisīt būs vieglāk :).

Tā kā ņem vien Juliet. Tikai stūres iznesumu var paņemt ar regulējamo leņķi un to pacelt augstāk, lai nav visu laiku deguns zemē.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...