Jump to content

Sporta apavu outleti.


martinno
 Share

Recommended Posts

Gribās iepirkt kādu jaunu tupeli (nekādas specifiskās sporta, bet gan parastās botas), bet pavisam godīgi - ieejot Sportlandā, u.c. līdzīgās bodēs, ieslēdzas kapeik*isēja sindroms - 70€ par pāri žaba dušī...

 

Ir labs Puma autlets Molā - tur cenas patīkamas, ko nevarētu teikt par Origo Nike autletu.

Bet cik ar vienu Pumu var izdzīvot...

 

Līdz ar to jautājums - kur izdevīgi iepirkt tupeles? Intersē ražotāju outleti, citas super vietas, u.t.t., bet kategoriski esmu pret tām parodijām, ko var nopirkt visās šmotku bodēs.

 

Tencinu!

Link to comment
Share on other sites

intervall

Apskati sporta veikalos kādas patīk un pasūti sportsdirectā.

Pats parasti pērku Fanā, reizēm cenas ir labākas kā sportsdirect.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Sportsdirects izskatīts - no brendīgajām nekā acij tīkama nav.

 

Fanā kurā?

Link to comment
Share on other sites

Kvalitātes ziņā sportdirekts ir the best. Sportlanda apavi izjūk gada laikā. Bet es tagad runāju par aktīvu sportošanu, 4+ reizes nedēļā. Sportdirektā kādi 8-9 pāri uzsūtīti priekš sevis un vēl priekš draugiem un ģimenes. Visiem viss kalpo super. Vienīgais tagad ir USD ļoti pacēlies. Agrāk sanāca lētāk un kvalitatīvāk, tagad tikai kvalitatīvāk

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

dazhkaart iestaigaaju adidas barona ielaa

bet jeedziigi kjip ielas/briivaa laika apavi reti sastopami

bet ir

 

savukaart fuuzim/skrieshanai tikai tur

Link to comment
Share on other sites

martinno

Specifiskās sporta tupeles ir daudz kur, un par labām cenām, bet ielas apavi kā ar uguni jāmeklē.

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

 

 

Nu, nu, es gan teiktu, ka sportdirect būtu pēdējais, kur iet skatīties
 

 

Pamato!

Link to comment
Share on other sites

Prismā var iepirkt gan Adidas, gan Reebok, gan Puma. Pats pēdējā laikā izvēlos Hi-Tec un arī tie tur ir.

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Man arī par Sportsdirect tikai labas atsauksmes. Man personīgi 99% no tur pirktā ir derējis. Kas citiem nederēja - uzreiz atradās, kam pārdot, jo cenas/kvalitātes attiecība ir daudz labāka, nekā pie mums nopērkamajām mantām.

Šobrīd izskatās, ka Sportland outlets iepērk mantas Sportsdirect'ā un tirgo pa pilnu cenu (sīkajam zābaki Sportsdirectā maksāja ~20-25 EUR, bet Sportlanda outletā stāv pa 70+ EUR! :D ).

 

Pats esmu iecienījis Karrimor tupeles. Viens pāris kalpo aptuveni gadu. Staigāju daudz, nonēsājas zole. Bet lai kaut kur šuve izplīstu vai kaut kas atlīmētos - nekad!

Protams, arī tur var iepirkt sūdus pa 0,99 EUR, bet ja skaties, ko pērc, tad ir OK!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

imperial

Laba kvalitāte JD.co.uk. Ir gan brīvā laika apavi,gan kas modē,gan atlaides var uzķert,tikai ar izmēriem ir problēmas,tapēc reizēm jāpavaktē,jo ik pēc brīža daudz preces atjaunojas. Nevar salīdzināt kvalitātes ziņā un brendu ziņā. Ir nedaudz dārgāk,bet ir tā vērts

Labots - imperial
Link to comment
Share on other sites

Prismās (vismaz man pieejamās) sporta apavu sortiments atšķiras un tās atlaides tur nav īsti prognozējamas. Tā kā var kaut ko izdevīgu nogrābt, ja regulāri apmeklē.

Link to comment
Share on other sites

Geox da best.

 

Par Skechers - biju iečolējis to plastmasu Galerijā Rīga. 40EUR par tādām var maksāt, ne vairāk.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

martinno

Bija Skečeri daudzus gadus atpakaļ, kad tie parādījās LV sporta veikalos - ļoti kvalitatīvi bija - nebija sūdzību.

Link to comment
Share on other sites

Ņemu vienu modeli vecāku startfitness.co.uk vai sportsdirect, sanāk vismaz 20-30 EUR lētāk kā LV ar visām mega atlaidēm. Bet tas attiecas uz skriešanas TOP apaviem. 

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

biju iečolējis to plastmasu

Opā... Paskatījos netā šā brīža Skečerus - Crokšu parodija vai kaut kas tml...

Sākotnēji tie bija normāli apavi - stilīgi, kvalitatīvi ādas apavi. 

Link to comment
Share on other sites

Viegli jau viņi ir zvērā, bet cik ilgi nokalpos ? Ar domu, ka apavi tiek valkāti pareizi.

 

Tie vieni ko paņēmu rokās - tiešām kā krokši bija.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Laba kvalitāte JD.co.uk. Ir gan brīvā laika apavi,gan kas modē,gan atlaides var uzķert,tikai ar izmēriem ir problēmas,tapēc reizēm jāpavaktē,jo ik pēc brīža daudz preces atjaunojas. Nevar salīdzināt kvalitātes ziņā un brendu ziņā. Ir nedaudz dārgāk,bet ir tā vērts

JD, principā, ir tas pats Sportlands tikai UK izpildijumā! Cenas priekš viņu staffa ir kosmoss. Tajā pašā sportdirect var to pašu stafu iepirkt lētāk, ir tā pati kvalitāte un mazāks sekss ar mantas adošanu (ķip paņem naudu atpakaļ), kā arī mantas maiņu.
Link to comment
Share on other sites

martinno

Pietiek ar tiem direktiem, u.t.t.

Vajag fizisku veikalu Rīgā, kur var aiziet uzmest aci un ielikt smirdīgo ķetnu potenciālajā iekāres objektā... :)

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņ

https://www.google.com/maps/@56.951375,24.169159,3a,41.9y,178.26h,84.23t/data=!3m4!1e1!3m2!1suB7A73w90B5abL-PrJ3hHQ!2e0

Ļoti tizla iebraukšana, bet tu vari gandrīz aizčāpot ar kājām. Cenas man ļoti patika. Ja nemaldos, pagājušo vasaru nopirku Catmando apavus pa 15Eur

 

P.S. Izvēle nav liela, bet viss kas ir, bija pa labām naudām.

Labots - unknovn
Link to comment
Share on other sites

Šitam katru dienu garām eju, būs jāieiet apskatīties.

 

btw. Sportland noliktavas šeit ir, ja nemaldos pēdējā stāvā,

Link to comment
Share on other sites

Es arī par to outletu Brīvības ielā, blakus Gaisa tiltam. Tas gan tiesa, nav sporta apavu outlets, tas ir sporta apģērbu un apavu outlets.

Bet noteikti tur der iegriezties.


 

 

smirdīgo ķetnu

Drīzāk jau smirdīgu peku :mrgreen: 

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

adrese zerosport.lv. Var pirtms tam nočekot.

Atvēru, 4 klikšķi un jau čurāju karstu :)

Izskatās pēc mini paradīzes... :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kvalitātes ziņā sportdirekts ir the best. Sportlanda apavi izjūk gada laikā.
Tauta runā, ka Sportland īpašnieks esot Sportsdirect ... 
Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

 

 

Ghost_az, 07 Apr 2015 - 20:29, teica: Pamato! Tāpēc ka tirgo sūdus.

Pamato!

 

Tas, ka piedāvājumā ir kaut viena "sūdīga" (atkal - subjektīvi!) prece - nenozīmē, ka viss veikals ir slikts.

Tad jau visi veikali ir sūdīgi... :D

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini aiziet uz kādu no Crocs bodēm. Viņas Rīgā ir vairākas, es noteikti zinu, ka ir Spicē un Dominā, bet ir arī citur. Bez jocīgajām čībiņām (kas, starp citu, tikai izskatās jocīgi, bet visādi citādi ir super apavs), viņiem ir arī dažādi normāla paskata kvalitatīvi apavi. Negalvoju, ka atradīsi to, ko meklē (izvēle nav baigi plaša), bet ir vērts apskatīties.

Outlets? Kas na*uj tas par vārdu? Ārā laidējs?

Ar to domā mazu tirgotāju, kurš par lētām naudām iztirgo atlikumus no lielo tirgotāju noliktavām. Vai Tu zini kādu latviskāku vārdu šādam biz  saimnieciskās darbības modelim?
Link to comment
Share on other sites

Outleti bieži vien tirgo lielo ražotāju pagājušo gadu "no modes izgājušās" kolekcijas, vai vienkārši - noliktavu pārpalikumus.

Par krietni zemākām cenām protams. Gribu uzsvērt, ka outleti netirgo pakaļdarinājumus.

Ko par ķīniešu interneta "outletiem" gan nevar teikt.

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Pamato!   Tas, ka piedāvājumā ir kaut viena "sūdīga" (atkal - subjektīvi!) prece - nenozīmē, ka viss veikals ir slikts. Tad jau visi veikali ir sūdīgi...

Kādu vēl pamatojumu vajag!? Līki šķībi sašūtai drēbei, no sūdīga materiāla, kādi vēl pamatojumi ir vajadzīgi. Ar izmēriem nekad nevar trāpīt. Esmu mēģinājis 2x iepirkties. Arī apavus - vienreiz nederēja izmērs, tāpēc īsti nevaru komentēt, vai kvalitāte ir OK, otreiz apavs izjuka pēc kādām 10 uzvilkšanām. Jā bija lēti, lēti un nekvalitatīvi.

Grūti iedomāties, ko jāvalkā pirms tam, lai SD liktos labs... 

 

Labis pofik tas SD, apavus pirkt bez pielaikošanas tāpat nav prāta darbs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Esmu sastapies ar tādu lietu pērkot brendīgus apavus: Vienas kājas un viena izmēra apavi atšķiras, kāja tupelē sēž pavisam savādāk. Tāpēc labāk pielaikot uz vietas vairāk par vienu pāri, ja ir tāda iespēja.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...