Jump to content

Telefona izvēle


Telefons
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Es vēlos pirkt jaunu telefonu. NEvaru izlemt starp S2 plus vai S3 Neo. Itkā pēc parametriem s3 neo ir labāks, bet pēc dzirdētiem stāstiem viņš ir lēns un lago. Varat ieteikt kuru labāk? Man S2 plius patīk tas viņa četstūrainisms :D Un s2 plus ir gorillaz ekrāns - tas labi, neplīsīs :D

Labots - Telefons
Link to comment
Share on other sites

No šiem diviem tikai un vienīgi S3 Neo. Bet vēl labāk Motorola Moto G pirmo vai otro paaudzi, atkarībā cik liela roka tev ir.

Link to comment
Share on other sites

Tavi abi minētie samsungi lagos.. Ieteiktu tiešām labāk moto g, nekas, ka nav pazīstams, jauna pieredze nenāk par ļaunu un diezvai būsi vīlies.

Link to comment
Share on other sites

A ja sākumā pateiktu cik taisies izgāzt? Tavi abi pieminētie ir diezgan lieli sū ar ī ...

Link to comment
Share on other sites

Nevienu no šiem, abi būs neciešamas bremzes.

Šajā cenu kategorijā ieteiktu Lumia 735. 

Labots - neJANIS
Link to comment
Share on other sites

Telefons

Es tikai Androidu ņemu. Ā un runājot par cenu - esmu gatavs dot līdz 220 apm. Tiešām S3 neo tik slikts? Es nezinu par motorollu. Itkā kaut kas ir arī sliktāks par NEo. Kaut kā nav uzticiības Motorollai. Tiešām viņa ir laba? Esi atsauksmes dzirdējis? Pats lietojis?

Link to comment
Share on other sites

Mani kka motorolla nepiesaista. Tads nepazistams, nezinams

 

ko nu murgo? :D :D motorola kā nekā izlaida pirmo Mobilo telefonu pasaulē,

Moto G dziļi iespārdīs tiem taviem diviem samsuudiem.

 

Pašam ir moto g arī pus gads, ideāls telefons , tiek lietots diezgan pasmagos apstākļos,vizuālais veljoprojām kā jaunam . Pirms tam bija Motorola Defy arī ideāls bija priekš tā laika.

Cik ir bijuši iepriekš kkādi samsungi iedzīts riebums pret viņiem kā sugai.

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

Telefons

Nu labi, uzticēšos. Varbūt vēl kādu telefonu cenā apm. 200 eur?


NAv latviešu valodas motorollai :/

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tiešām S3 neo tik slikts?

Nē. Nav tik traki, bet tas ir vecs telefons, kam ir nedaudz uzlabotas iekšas un virsū joprojām pasmags TouchWizz. Moto G tiešām būs daudz labāks, jo tur apakšā tīrs androīds bez liekiem mēsliem virsū.

Link to comment
Share on other sites

nav gan iekšā,itkā var kkadu valodas paku uzlikt ,bet nu kam gan tas vajadzīgs? vai ta pensionāram kādam domāts kas nezin valodu?

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Es tikai Androidu ņemu. Ā un runājot par cenu - esmu gatavs dot līdz 220 apm.

Kāds bļin Motorola moto G, vai iepriekš minētie samsungi. Pie tāda budzēta tikai un vienīgi LG G2: http://www.salidzini.lv/search.php?q=lg+g2+d802.

Viņš ir pārāks visos virzienos. Saimniecībā ir gan G2 gan Moto G pirmās paaudzes, tas kas 4,5". Tā ka viedoklis ir. G2 pat ir tīri veiksmīgi izpurgājis Androidu, ļoti saprātīga saskarne. 

Link to comment
Share on other sites

Pats nopirku Nexus 5 un sis telefons ir loti labs, ieteiktu pasvert domu par Nexus 5,jo tik dārgs viņs nav, un nevajadzēs nožēlot,ka nopirki viņu

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

 

 

vai ta pensionāram kādam domāts kas nezin valodu?
 

 

Domāju ka nav runa par valodas zināšanām, bet tīri par sajūtām ikdienas lietojumā, kaut kādā ziņā varētu teikt pat patriotismu. Arī es pats ne visai vēlētos ikdienā lietot telefonu svešā valodā, kā nekā mums vēl aizvien ir sava valoda un ja iespējams, labprātāk redzu telefonā, datorā un tt. savu dzimto valodu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

par to moto g- ja gribi iztērēt visus 220eirikus tad protams ka nē, ir daudz labāki telefoni, savējo laikam pacēlu par apm 100eir uz kkadu akciju,tajā budžetā gan nekas īsti labāks nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki.

Ierakstīšu savu jocīgo jautājumu.

Tā kā man darbs pastāvīgi ir ar šķīdinātājiem- vai tās "aizsargplēves" un "aizsargpreži" notur vismaz nelielu saskari ar šķīdinātājiem?

 

Ja jautājums ir muļķīgs- atvainojos, jo šobrīd normālu klasisko pogu telefonu vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā kā man darbs pastāvīgi ir ar šķīdinātājiem- vai tās "aizsargplēves" un "aizsargpreži" notur vismaz nelielu saskari ar šķīdinātājiem?

 

domā peldināt telefonu šķīdinātājā ? 

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nū, var tak lietot ausi ar zilzobi, ja rokas visu laiku sūdos un ķimijā...

Link to comment
Share on other sites

Pa 250 jau var ssa dabut jaunu LG G3 ar garantiju. G2 vel letak

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Sūds par telefonu, skaties, ka pats neizšķīdinies pa pāris gadi.

 

Man patīk ideja par handfree iekārtu.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

 

Paldies par "gudrajiem" komentiem! Paldies.

 

Bija konkrēts jautājums uz kuru nesaņēmu atbildi.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bija konkrēts jautājums uz kuru nesaņēmu atbildi.

noziedo pāris eiro un pamēģini  

šķidinātāji arī ir dažadi, un plēves ar dažadi uzvestos katrā no tiem,

arī ūdens ir škidinātājs spirtam  :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...