Jump to content

Kurpnieks Rīgā


cash^
 Share

Recommended Posts

anakreonts

Dominā, starp Čili picu un atslēdznieku, pirms gadiem 4 kurpēm nomainīja papēžus un ieklāja jaunu iekšzoli. Joprojām viss turas.

Link to comment
Share on other sites

Kr.Barona/Blaumaņa stūris (tur pagrabiņā visādi pakalpojumi, kur arī kurpnieks- Ļoša).

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

Lieku plusu par Dominas kurpnieku, vairākas reizes esmu izmantojis - ļoti OK. Esmu nesis arī citur, galīgi nav tāda kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man ar kaa reiz vienaam Ecco zandaleem zole nodilusi, vajadziigs kurpnieks, jo jaunas pirkt negribu, vecaas ir naaviigi eertas. Tagad zinaashu kur nest.;)

Link to comment
Share on other sites

tad ielieciet pēc tam atsauksmi kā sanāca -

man piem radies iespaids ka ecco kurpēm zoli sataisīt nav iespējams, tikai nomainīt...

Link to comment
Share on other sites

Es gan ecco kurpēm pāris reizes izdilušas zoles esmu lāpījis ar speciālo pastu www.bison.net/en/products/645-household-and-hobby-glues/product/2823-liquid-rubber Ideāla manta. Lāpījuma vietā zoles izturība gandrīz kā oriģinālai. Vienīgi, ja biezā kārtā, tad ilgi jāgaida līdz visā biezumā sacietē. Nevar izmantot arī kā līmi starp diviem materiāliem kas nelaiž gaisu, jo cietēšanai vajadzīgs gaisa mitrums. Principā, ja lieto pareizas līmes, var salīmēt jebko. Apavu līmēšanai lieto poliuretāna līmi, kas tiek vispirms uznesta uz abām virsmām, nožāvēta. Pēcāk jāsaspiež un jāuzsilda . Notiek vulkanizācija. Bet prastie meistari bieži lieto kaut ko tipa kontaktlīme moment. Fiksi, bet ātri atnāk vaļā.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

edgars89

man Vācijā pirktiem LLOYD arī purngals lēnā garā sāka līmēties, tādēļ labi kurpnieki Rīgā arī ir aktuāli. Tā kā lieciet savas pozitīvās atsauksmes vēl :)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Es gan ecco kurpēm pāris reizes izdilušas zoles esmu lāpījis ar speciālo pastu http://www.bison.net...liquid-rubber/

Links nestrādā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Ecco kurpēm man nomainīja zoli iekš Somijas Apavu viekala. Bet man tur blats.

Katrā gadījumā, ir labāk kā bija - vismaz neslīd. (ziemas kurpes tipa)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Sobri aktuali, ko iesakat?

 

Skatos te labas atsauksmes, par to Dominas kurpnieku, tas ir sis pats vai kads cits?

 

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/231648-nekam_nederigs_kurpnieks_domina


Ja kadam aktuali si tema, tad iesaku kurpnieku Purvciema - Raunas un Burtnieku ielas krusta (pagraba) - ideala kvalitate un cenas smiekligas + uzzinaju par turieni, no labajam atsauksmem


Ja kadam aktuali si tema, tad iesaku kurpnieku Purvciema - Raunas un Burtnieku ielas krusta (pagraba) - ideala kvalitate un cenas smiekligas + uzzinaju par turieni, no labajam atsauksmem

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...