Jump to content

Gaming/Rendering. PC uz 1200 Eur


LagerLV
 Share

Recommended Posts

Meklēju komponentes priekš PC (Tēmas nosaukums) uz 1200 Eur.

 

Tieši darbība notiks ar Sony Vegas 11, Photoshop CS6 un Spēlītēm kā BF4. Un tā lai arī varētu Video recordot taja pašā laikā. 

 

Es liecos uz Nvidia bet reālas preferences man nav. Jo CUDA priekš renderinga un Shadow play. Ja tas būtu iespējams arī ar kādu nākotnes upgreida ceļu. Arī ja iespējam tad vēlams DDR4 sappartu, jeb 2011 socketu. Bet kā jau teicu man nav preferences uz firmām. Un 2011 būs padārgs.

Link to comment
Share on other sites

@rmands

Izklausās pēc intel i7, 16gb ram, gtx970, hdd 2tb, ssd 250gb, barokli 550w.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

LagerLV
(labots)

P.S aizmirsu piebilst ka mans "Go to" I-Veikals ir 1a.lv tāpēc vēlams lai ietu no turienes viss. Un arī varbūt kādu OC uzsist. Kkads 212 Evo derētu es domāju. Un vajadzētu vilkt CS:GO 300 Fps min.  :TBS:

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

LagerLV

 

 

Fig tev 2011 soketu un ddr4 ?  Nauda spiež ?

 

Tas tā nākotnei. 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
CS:GO 300 Fps min.

 

Es tik tā... tu tos 300fps redzi? 

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

LagerLV
(labots)
Es tik tā... tu tos 300fps redzi? 

 

144 Hz monitors + Ja ieiet kāda smoke nokrītas. + Recordings. Es pat teiktu ka vairāk vajag. Parasti iesaka 2x Hz monitora.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Cik zināms tad uz 144hz vairs pec 120fps nav atšķiribas, tas ka fps nokrītas bet ar aci nekas nemainas, tev cipariņs stūrīti svarīgāks kā spēlēt pašu spēli? :D

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

LagerLV

 

 

Cik zināms tad uz 144hz vairs pec 120fps neav atšķiribas

 

Nu varbūt es bomārs un nezinu to :D 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu un pateiksi ka ar aci redzi atšķiribu starp 150 un 300fps? Ja neskaita ciparu stūrīti kur rada tos fps?

Link to comment
Share on other sites

LagerLV
(labots)
Nu un pateiksi ka ar aci redzi atšķiribu starp 150 un 300fps? Ja neskaita ciparu stūrīti kur rada tos fps?

 

Var sajust nedaudz smoother transitionu (nezinu kā latviešu val pateikt). Bet varbūt nenovirzamies no tēmas? Man ir nepieciešams PC.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Bet varbūt nenovirzamies no tēmas? Man ir nepieciešams PC.

intel i7, 16gb ram, gtx970, hdd 2tb, ssd 250gb, barokli 550w.

 

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

DDR4 ir izmesta nauda, ja salīdzina ar DDR3 spēlēs un arī visur citur...

 

DDR4 "nākās" pirkt, ja gribās Intel 6 vai 8 core CPU, bet tas tavā budzētā neiekļaujās...

 

Tad piekrītu variantām ar "parasto" i7 ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja darba softi ir primārie, tad jau tev uz Nvidia Quadro jāskatās, jā spēles tad parastais GeForce. Pagaidām dēļi uz 2011-3 ir dārgi un arī DDR4 retums un baigām cenām, ja tagad nopirksi, pārmaksa pēc diviem gadiem būs 2x. Ja nauda ir, es pirktu, jo PO, nekad dzīvē nevar nopirkt visjaunāko tehniku, pēc mēneša būs jaunāks un dārgāks!

Link to comment
Share on other sites

LagerLV
(labots)
Ja darba softi ir primārie, tad jau tev uz Nvidia Quadro jāskatās, jā spēles tad parastais GeForce. Pagaidām dēļi uz 2011-3 ir dārgi un arī DDR4 retums un baigām cenām, ja tagad nopirksi, pārmaksa pēc diviem gadiem būs 2x. Ja nauda ir, es pirktu, jo PO, nekad dzīvē nevar nopirkt visjaunāko tehniku, pēc mēneša būs jaunāks un dārgāks!

 

Man abi kopā. Tapec Quadro man šeit nederēs.

 

es prasiju vel citus buildus jekas. Ja kādam ir vēl ko ieteikt. 

Skaista atlaidīte es teikšu:http://www.amazon.com/Kingston-Digital-2-5-Inch-SV300S37A-240G/dp/B00A1ZTZNM/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1427824367&sr=8-2&keywords=Kingston+ssd

 

Vai ir jēga šo sūtīt?

 

Ja sūtīšu tad man visu reizē? 17$~ atšķrība no LV cenas. Apmēram sanāktu free shippings. no Amazon ja skaita atlaidi.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

LagerLV
(labots)
Un garantija vai tas ir gudri ? 

 

 

Amazon var dabut labus skidonus. Biku japdomājas.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Ja būs Amazon vari LV PVN uzrauties un nebūs galīgi labi! 


Kā kuram, ir kādas  desmit mašīnas uzliktas arhitektiem ar Kingston HyperX SSD, nu jau gadi trīs, viss iet uz urā! Ir vēl vecākas ar OCZ Vertex3 arī bez jautājumiem

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Kingstonu gan labāk neņem, tie maitas mirst kā mušas.

 

Tas ir pēc cik mirušu eksemplāru pieredzes no cik dzīviem palikušiem?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Tepat forumā bija cilvēki, kas nesuši uz garantiju reizes 3 to kingstonu, pēdējā reizē saņemot vai nu naudisku atlīdzību, vai citu verķi. Un tad vēl ir šitādas pendosības.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Tad tu vari atbildēt uz vienkāršu jautājumu vai nē - tu esi pārstājis dzert priekšpusdienās konjaku?

 

 

 

Tas ir pēc cik mirušu eksemplāru pieredzes no cik dzīviem palikušiem?
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik ir dzirdēts par kingstoniem un OCZ nav tās labākās atsauksmes.
Nu zajebis pamēģini, lai nestāstitu tālāk, pacēlu PP-R 8 OCZ Vertex3, 4gadi, neviens nav miris, vienu nokāvu sev mājās uz OS un pat zinu kādēļ,  16 Kingston Hyper x 128, ikdienā strādā Cadi, un Max, nevienas pazīmes uz guršanu, nevajag gudri izrunāties, neveins mājās tā neslogos SSD!
Link to comment
Share on other sites

OCZ nav tās labākās atsauksmes.

 

 

 Pagaidām no 4 OCZ divi ir krituši - nostrādāja ka OS diski apmēram 4 gadus, kas principā ir OK - modeļi laikam bija Vertex 2 un Agility 2, kas iznāca ap 2010-2011 gadiem..   

 

 Miršanas iemesli nezināmi, domāju ka nav saistīs ar rakstīšanas kļūdām vienkārši vienā jaunā dienā sistēma neatpazina un bija liekams skapī.. 

 

 Citādi nebija sūdzību strādāja stabīli un ātri, kā SSD pienākās.

 

 Kopumā gan OCZ ir bijuši neveiksmīgi modeļi. vismaz pirms gadiem 3-4 (par tagadējiem gan nezinu) ar palielu brāķa procentu, kas pat gadu nenostrādā vai ģļuko jau pirmajā dienā..bet nu "neveiksmīgi" modeļi ir bijuši  daudziem ražotajiem 

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu zajebis pamēģini, lai nestāstitu tālāk, pacēlu PP-R 8 OCZ Vertex3, 4gadi, neviens nav miris, vienu nokāvu sev mājās uz OS un pat zinu kādēļ,  16 Kingston Hyper x 128, ikdienā strādā Cadi, un Max, nevienas pazīmes uz guršanu, nevajag gudri izrunāties, neveins mājās tā neslogos SSD!
Apstiprināt nevaru jo pašam nav bijuši bet kādas atsauksmes esmu dzirdējis tā arī rakstu. 
Link to comment
Share on other sites

Arī ar HDD tā notiek, nu visiem ir brāķi, tāda ir dzīve  :)

Link to comment
Share on other sites

Bet kingstoniem tas brāķu procents ir daudz lielāks par citiem brendiem. Es ieteiktu ņemt samsung ssd un uz kingstoniem vairs neskatīties. Pirmie kingstoni bija vēl ok, bet ar katru gadu paliek arvien sliktāk. (pašam ir kingstons un ar viņa ātrdarbību neesmu apmierināts.. redzēsim vai pēc laiciņa nenokūp)

 

Man tev jautājums - kāpēc tikai 1a? Pārsvarā bm.lv preču cena ir simpātiskāka nekā tā paša 1a. Par sūdzībām vispār nerunāsim. BM principā neviena, kamēr 1a u.c ir ļoti daudz. Protams, es nesaku, ka 1a ir sūds, bet nevajag ieciklēties uz vienu un to pašu šopu, kamēr cits piedāvā par labāku ciparu un ar labāku klientu apkalpošanu. (pēc pieredzes.. sākumā iepirkos tikai 1a un pārgāju uz bm, esmu apmierināts, ļoti)

 

Par tiem hz - ņem 144hz un neklausies 120hz pasakās. Ja starp 60hz un 75hz ir milzīga atšķirība, tad starp 120hz un 144hz būs vēl lielāka. Ar i7 tev būs stabils 300fps, par to vari neuztraukties. Nevajag klausīties vsync džekos, kuriem galvā ieciklējies viens cipars - 60. "Vairāk acs neredz." :D

Labots - Guest
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pavisam vienkāršs tests - paspēlē uz 144hz monitora mēnesi no vietas un pārej uz 60hz. Pašam liksies, ka spēle raustas. :) Es pēc pieredzes saku - paspēlēju uz 75hz pāris nedēļas, un, uzliekot 60hz, liekas, ka spēle vienkārši raustas. 

Labots - Guest
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varu arī 100% apgalvot, ka spēlējot uz 120MHz viss iet gludāk un tas izpaužas tā, ka ja tu teiksim kādā stratēģijas spēlē kustini ekrānu un mēģini salasīt, kas tur rakstīts viss ir izplūdis un tev fiziski ir jāpārstāj kustināt ekrāns, lai tu to varētu izdarīt. Savukārt ar 120Mhz ekrānu pat strauji kustinot var visu izlasīt, kā arī nav vairs tearing. Tas ir īstenībā loģiski, jo ja attēls atjaunojas 120 reižu sekundē, tad bildei ir jābūt asākai straujākas kustības momentos.

Labots - kazarma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

Savukārt ar 120Mhz ekrānu pat strauji kustinot var visu izlasīt, kā arī nav vairs tearing

 

Kas tas par zvēru ? Domāju, ka ar tādu refresh rate varētu būt traki :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kaspar tu taču zini, ka kļūdījos un ir Hz nevis Mhz, tiko konfigurēju WIFI tāpēc arī galvā nepareizā mērvienība. 

Labots - kazarma
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir dažādi spēlētāji un dāžādi spēlēšanas veidi. Ir ļaudis, kas ir gatavi sakropļot visu spēli, spēlēt mazākajā izšķirtspējā, invertēt krāsas, darīt hvz vēl ko, lai būtu vieglāka spēlēšana nekā kaimiņu vasjam ar to jauno 144Hz moni. Man personīgi, tādas lietas šķiet pavisam muļķīgas, bet tad atkal man muļķīgs šķiet lielais vairums online šūteru. Man pakapāt CS GO uz 144Hz nenes tādu prieku kā 60Hz uz QHD/UHD padzenāt kādu labu SP spēli, citam atkal tas CS GO būs pats labums.

Link to comment
Share on other sites

CS pro spēlētāji spēlē uz mazām rezolūcijām, (+stretched, lai visi characteri ir resnāki) invertē krāsas, lai vieglāk pamanīt un nošaut. Autors interesējās vai dators vilks CS GO uz 300FPS - jā. Autoram ir iegādāts 144hz monitors CS dēļ, tāpēc arī šis temats ir pacelts. Bomārs ar savām gudrībām vienkārši kārtējo reizi izceļas:

Nu un pateiksi ka ar aci redzi atšķiribu starp 150 un 300fps? Ja neskaita ciparu stūrīti kur rada tos fps?

 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

aNi jau vispār nekad nefiltrē ko pats runā, par hz skaidrs bet par atškiribu uz teiksim 144hz 150fps un 144hz 300fps atškiribu nemanīsi...vari tēlot nezkādu tur gudro, šitā prasība vienkārši tāda ka vajag par tādu pasmieties...sājā budžetā tadai spelei ka cs go vispar itkā nevajadzeja uztraukties par fps, bet vissmieklīgakais ka galvenais lai cipars liels no kura šķirbas nekādas

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

P.S aizmirsu piebilst ka mans "Go to" I-Veikals ir 1a.lv tāpēc vēlams lai ietu no turienes viss.
Cenas tur ir griestos kādēļ tēmē tieši uz 1a.lv ja var dabūt lētāk ? 
Link to comment
Share on other sites

Bomār, tu esi dzirdējis par tādu lietu kā fps dropu? Ja tev ir 150fps max, tad ieejot smoke tev nokritīsies pat zem tiem 140fps, kas kopā ar 144Hz kopā neiet tik forši. Za to, ja ir 300FPS, tad zem tiem 144fps būs grūtāk nokristies. Ieej cs paspēlē ar 100fps, un tad ar 300fps, redzēsi atšķirību. Ja tu spēlē runescape un mu online, tad tas ir skaidrs, ka starp 150fps un 300fps atšķirības nav. :) Pedālis tu toč esi, kas daudziem šeit ir skaidrs.

 

Izlasi šī kunga tekstu, kur viņš ir aprakstījis Hz nepieciešamību šūteros, it specially @ cs -

 

 

Varu arī 100% apgalvot, ka spēlējot uz 120MHz viss iet gludāk un tas izpaužas tā, ka ja tu teiksim kādā stratēģijas spēlē kustini ekrānu un mēģini salasīt, kas tur rakstīts viss ir izplūdis un tev fiziski ir jāpārstāj kustināt ekrāns, lai tu to varētu izdarīt. Savukārt ar 120Mhz ekrānu pat strauji kustinot var visu izlasīt, kā arī nav vairs tearing. Tas ir īstenībā loģiski, jo ja attēls atjaunojas 120 reižu sekundē, tad bildei ir jābūt asākai straujākas kustības momentos.
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es domāju ka pedālis esi tu ieslēdz vsync un turi ap 200fps nebūs drops tik jūtams...(protams es nezinu vai tādam mēslam ir vsync)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...